Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedulallo szulok 2 vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedulallo szulok 2 vagy tobb kisebb gyerekkel, mennyibol eltek havonta? Van e hitel, alberlet, milyenek a korulmenyek, mekkorak a gyerekek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 17:54
 1/4 anonim válasza:
16%
nem tudom
2015. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem egyedülálló szülő vagyok, de sokáig úgy éltünk, anyu nevelt engem meg a két húgomat. Mindhárman iskoláskorúak voltunk, a kisebb húgom akkor kezdte a sulit. Összesen kb 150 ezerből éltünk, ebben benne volt már a gyerektartás, ami 24 ezer ft volt hármunkra, a családi pótlék is. Albérletben laktunk ami kb 80 ezret vitt el havonta, egy szobás volt. A többiből éltünk valahogy, elvoltunk de pl Kirándulásokra nagyon nehezen jutott. Nagyon kellett mindenünkre vigyázni, cipő- ruha, iskolatáska. Hóvégére általában igen üres volt az a pénztárca. Pedig anyu tényleg próbált nagyon spórolni, még netünk sem volt, telefonom sem volt 17 éves koromig akkor is már csak azért mert nagyon muszáj volt. Szóval nehéz de kilehet bírni.

Fontos hogy a gyerekek tisztában legyenek a helyzettel, persze ha már elég idősek hogy megértsék. Anyu ezt nem tartotta fontosnak és ezért akkoriban nem is nagyon tudtam elfogadni.

2015. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 pici gyerek, apuka egy fillért sem ad, mint gyerektartás és amúgy sem.

Bérelt lakás és autó van, és egy macska és a semmirekellő férj, aki évek óta nem dolgozik 350 e ft-os folyószámlahitel tartozás..... Családival, mindennel együtt, mert én dolgozok: 230.000ft, és nem jövünk ki. Épp apuka gyerektartási pénze hiányzik.

2015. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-as neked nem apuka gyerektartási pénze hiányzik hanem egy kis érettség...
ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!