Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyám volt pasijának mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám volt pasijának mit mondjak sztem mindig ö beszél vele apám meg Németországban dolgozik mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kérdést nem értem, próbáld megfogalmazni másképp!
2008. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennek így tényleg semmi értelme. Kicsit próbáld megmagyarázni.
2008. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem, de ha úgy vesszük akkor talán mégis pöttyös labda. De erről egy szakértőt kellene megkérdezni.
2008. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Tessék mondani ilyenkor hol van a moderátor? Nekem már 3 normális kérdésem is kivonták a forgalomból.Úgy látszik zagyvát kéne kérdeznem.
2008. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
IGEN!!! Vasárnap biztos szabadnapos a moderátor!! Én is jártam így, és nem értettem, hogy miért dobta vissza a kérdésemet. A hülyeségeket, a trágárságokat meg berakják ....
2008. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Jajde vicces!Semmit nem érteni ebböl...
2008. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ebből az jön le, hogy az anyja beszél az exével miközben a kérdező apja nincs Magyarországon.Magyarul lehet megcsalja, de nem biztos, fogalmazd meg érthetően.
2008. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Aki az összes választ lepontozta, az vajon érti a kérdést? Mert akkor magyarázza meg! Vagy ha a kérdező volt, akkor meg így kompenzálja, hogy nem sikerült magyarul megtanulnia?
2008. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Szóval az anyádnak van pasija. Mit mondj neki??, Helo....

Te ezek szerint meg nem beszélsz anyáddal. Vagyis akkor üzend anyád pasijával anyádnak ha akarsz tőle valamit. Vagyis Anyám pasija mond meg anyának, hogy kérek reggelit kávét és pirítóst. Mert,hogy ugye ő beszél anyáddal. Apád meg Németországban van. Hát akkor anyád csalja apádat itthon. Apád tud róla?

Mit csinálj? Tanulj, sportolj, egyél rendesen és légy jó gyerek.

2008. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni az értelmezésem.
2008. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!