Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ma vetettem véget egy 13 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vetettem véget egy 13 éve tartó rossz kapcsolatnak. Mi várható ezután?

Figyelt kérdés
Úgyértve,hogy jön-e majd "gyászidőszak"? Leszek-e majd magam alatt ? Mert jelenleg csak megkönnyebbülést érzek.
2015. febr. 26. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha most azt érzel,akkor csak egyre jobb lesz.Velem is így volt.Kisimultam,jól éreztem magam a bőrömben,és nem értettem miért nem léptem hamarabb.Gratulálok,hogy sikerült,további sok szerencsét :)
2015. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak egy kicsit aggódom,hogy ez tényleg ennyire egyszerű lenne ?
2015. febr. 26. 18:41
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

így van, szerintem is pozitívum várható :)


Olyan nehezen értik meg az emberek, hogy ha lépni kell, akkor lépni kell! Nem lehet mindig húzni-halasztani, még egy esélyt meg még egyet adni...

2015. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekem is, én is kivirultunk. Gyásznak nyoma sem volt.
2015. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne gyászidőszak. Lezártál egy rossz kapcsolatot, amihez erő, bátorság is kellett.

Szabad vagy, mint a madár, és ez nagyon jó!!!!

2015. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te már a kapcsolatod utolsó szakaszában túl vagy a magad alatt fázison. Én is így voltam, nyomasztó volt az utolsó másfél év, szakítás után felszabadultam. Egy percig nem voltam magam alatt utána :)
2015. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok túlozni,de 100 "új" esélyt biztos adtam. Volt itt minden : megcsalások,ivás,hazudozás,közös pénz sikkasztása,adósság halmozás,ami persze automatikusan az enyém is lett,de ő csinálta egyedül,stb. Olyan szinten besokalltam,hogy ha tovább erőltetem magamra,hogy tűrjek,valami biztos történik. Vagy magammal végeztem volna,vagy vele.
2015. febr. 26. 19:05
 8/21 A kérdező kommentje:
Úgy volt,ahogy a 6. Válaszoló irja,a kapcsolat utolsó 3 éve gyász volt.
2015. febr. 26. 19:08
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha felmerül, hogy vagy magaddal végeznél, vagy vele, akkor ideje volt a szakításnak.

Egy ilyen kapcsolat után nem leszel magad alatt, mert miért is lennél?

2015. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Mindig van gyászidőszak, de nyilván ez benned már lezajlott valamikor korábban, két újrakezdés között. Amikor az ember már látja, hogy nem fog működni, de még nem akarja elhinni, úgyhogy nem lép.. Te ezen már túl vagy, megszenvedted a szakítást, az új életed kezdetben járhat még buktatókkal, de soha nem fogod visszasírni az exed.
2015. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!