Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ma vetettem véget egy 13 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vetettem véget egy 13 éve tartó rossz kapcsolatnak. Mi várható ezután?

Figyelt kérdés
Úgyértve,hogy jön-e majd "gyászidőszak"? Leszek-e majd magam alatt ? Mert jelenleg csak megkönnyebbülést érzek.
2015. febr. 26. 18:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor már épp eleget szenvedtél,megérdemled a boldogságot.Menetközben meggyászoltad ...így lehet ,hogy kimarad.


Ha pedig találsz egy új kapcsolatot, végleg feledteti...

2015. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De kedvesek vagytok,köszönöm a bíztatást. Ennyien egyformát mondtok,biztos nem tévedtek. Induljon akkor az új életem. Elvagyok egyedül is,de ha akad valaki normális társ,meglátom.. Nem zárom ki azt sem. Olyan jó rend lett a lelkemben.
2015. febr. 26. 19:42
 13/21 anonim ***** válasza:
Én egy évig bírtam egy rossz kapcsolatban, miután szakítottam, csak pár napig volt egy kis gyászidőszak, de az kimerült egy pár perces sírásban. Utána tök jó volt minden és egy percig nem bántam meg. Jó nélküle:)
2015. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én hülye meg 13 évig áltattam magam,hogy hátha megváltozik,adtam a sok új esélyt,semmi hasznára. Elég volt. Kutyából sosem lesz szalonna,nem változik meg az ilyen ember.
2015. febr. 26. 20:13
 15/21 anonim ***** válasza:

Bendegúz: "vagy te nem leszel vagy én!"(bocs,csak ez jutott eszembe.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom,miután otthagytam csak irtó nagy megkönnyebbülést éreztem.Én is vártam a sírós éjszakákat,meg a szomorú nappalokat,de minden nap egyre jobban éreztem magam:)

Élvezd a szabadságot!

2015. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A 14-essel értek egyet, nem gondolok nagy gyászra -szerintem max annyi feszültség lesz benned, hogy mire vártál ennyit.

De már mindegy, csak meghoztad a jó döntést.

:)

2015. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező,sok sikert neked.Egyre vigyázz,ne hagyd,hogy a rossz emlékek megkeserítsék mondjuk az estéidet,és azt sem felejtsd el,hogy ha lesz új párod,ő nem a régi.Lehet nem voltam érthető :)) Szóval én 14 év rossz házasság után léptem,nekem is lezajlott a gyászidőszak még az együtt élésünk alatt,az elköltözés,megnyugvást,felszabadulást hozott,viszont néha rám törtek a rossz emlékek,és ezt utáltam,most 5 éve már,hogy vége lett,és most már nagyon-nagyon ritka,hogy elkeserítsen egy-egy nagyon pocsék emlék.Szerencsére van új párom,aki a legjobb ember a világon,és mégis néha hajlamos voltam arra,hogy félreértsem,megbántsam őt,a régi rossz tapasztalataim miatt.
2015. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt én is észrevettem,hogy nagyon el tud torzulni a személyisége annak,aki hosszú ideig él egy rossz kapcsolatban.
2015. febr. 27. 13:00
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony így van.Én is teljesen más ember lettem,vagyis teljesen más emberként viselkedtem,mostmár végre önmagam vagyok,és ez így nagyon jó.
2015. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
évekig megmarad a hajad.
2015. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!