Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt kell élnünk vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt kell élnünk vele, pedig már elegünk van belőle! Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Na szóval, a szüleim elváltak olyan 4 éves koromban. Apu még velünk lakott csomó ideig amikor is anyunak már új pasija volt. Anyunak pénz kellett mert 3 gyereket nem tudott eltartani egyedül, úgy hogy az új pasi megvette a ház 1/3-át. Apu még mindig nálunk lakott mikor megszületett az öcsém (az új pasitól). Aztán apum elköltözött és volt úgy 1-2 év nyugi. Akkor aztán az új pasi megmutatta milyen is igazából. 3-4 év pokol volt otthon. Éjjel nappal ordítoztak. Anyum totál ki volt már, merthogy közben anyagi gondjaink is voltak. Aztán kezdtek lecsendesedni, de anyu egyszerűen utálja sőt rühelli a pasast. Mostanában egész nyugis otthon csak hát anyu még mindig gyűlöli a pasast. El akarunk költözni de nem tudunk mert a házat ugye nem adhatjuk el mert az 1/3 a pasasé. És kezdem úgy érezni nincs kiút!! A két nővérem már elköltözött, már csak én és az öcsém maradtunk. Anyu szerint eltudnánk költözni de csak évekig tartó pereskedés árán. 17 éves vagyok és 3-4 éven belül én is elakarok költözni, de akkor mi lesz az öcsémmel és legfőképp anyummal?? Mit tehetnék én? És hogyan vehetném rá anyut hogy bele kezdjen a ebb az egészbe még mielőtt túl késő lenne??
2015. márc. 22. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukád akarná, már rég léphetett volna.

Nincs szó semmiféle évekig tartó pereskedésről. Ha jól értem, nem házasodtak össze. Ilyen esetben egyszerűen kérni kell a bíróságtól a közös tulajdon megszüntetését, ha képtelenek megegyezni, és igaz, hogy áron alul, de el tudjátok adni a házat.

A gyerekelhelyezés se lenne olyan borzasztó, mivel az öcséd már elég nagy, hogy figyelembe vegyék, hogy kinél akar élni.

2015. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!