Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sikerülhet elköltöznöm, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet elköltöznöm, vagy együtt kell élnünk a válás után?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt. Tavaly nyáron jöttem rá magamtól. Tagadni próbálta, de olyan ügyetlenül csinálta, hogy minden részletesen kiderült. Majd belepusztultam, de megbocsátottam. Mégsem lelek békét. Nem bízom benne. Válni akarok. Van két gyerekünk, szocpolos lakásunk nagy hitellel. Pár évig el sem adhatjuk. Szeretnék garzon lakát venni, elköltözni a gyerekekkel. Vannak ötleteim, de évekbe telik mire sikerülhet. Szerintetek milyen esélyeim vannak?

#válás #megcsalás #újrakezdem az életem
2015. febr. 26. 17:39
 1/6 jackson666 ***** válasza:
15%
Hát ha havi szonten elteszel kb 50 ezret és ezt csinálod 8évig akkor tudsz venni egy elcsó kis kertesházat de ha ennek a dupláját rakod félre akár már 4 év mulva meglhet a pénz.
2015. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A helyedben igyekeznék kialakítani önálló életet egy lakáson belül,és azon lennék,hogy mihamarabb önálló életet választhassak.

(ahogyan az előttem szóló is mondta, gyűjtenék)

Amúgy még sokszor az élet hozza a megoldásokat, időközben bármelyikőtök megismerkedhet valakivel, aki/ami megváltoztat mindent.

2015. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt próbálom én is. Külön szoba és félretenni. De a meglévő hitel gondolom feleződik és azt is fizetni kell életfogytig.Ha egyszer sikerülne eladni..Vagy ha a férjem benne akar maradni és én kisebbe költöznék, akkor engem mi illet? A már befizetett összeg fele és ő meg fizeti az egész hitelt?
2015. febr. 26. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod lelkileg,a lakásvásárlásig válassz átmeneti megoldást,költözz a szüleidhez(persze,ha van hely,és jó a viszony),vagy ha olyan a fizud albiba,aztán pályázz meg önkormányzati bérlakást,amellett tudsz félretenni.
2015. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukám másik városban lakik. Én meg egy harmadik városban dolgozom. Sajnos nehéz gyűjteni hitel mellett pláne albérletet is fizetni. A gyerekekkel már csak a végleges helyre mennék. Nem szeretném felkavarni a kis lelkivilágukat. Remélem tudunk egymás mellett élni. Nyugalmat szeretnék a gyerekeknek is. Köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 26. 18:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet. Az önkormányzati bérlakásra nem is gondoltam. Bocsi félrenyomtam. Ez hasznos válasz volt.
2015. febr. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!