Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan nez ki egy vagyonmegosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nez ki egy vagyonmegosztas es a gyerelel elhelyezese ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A baratom nagyon gondolkodik a valason. Utalja mar az egeszet, de turi, mert nem tudom, a gyerekek, a vallalkozas gondolom...

13 ev hazassag, 2 gyerek. A feleseg soha nem dolgozott, a haztartast "vezette", meg a gyerekeket nevelte. Osszehazasodni azert hazasodtak, mert teherbe esett es akkor mar "kell" a hazassag...


A baratom ismert a szakmajaban, neve van. Gondolom nem

veletlenul lett veletlenul terhes anno a no.


Szoval van 1 vallalkozas, amit az apukajatol vett meg a hazassag ideje alatt. Van egy szentendrei haz, 3 auto, amit a hazassag alatt vettek, habar az autok a ceg neven vannak. A szentendrei kertes hazat a fovarosi haz eladasabol vettek, ami szinten baratomeke volt.


Mi jar a felesegnek? A fele mindennek a 13 evert?

Mennyi eselyunk van nagyon jo ugyvedekkel a gyerekek felugyeleti jogara? Ez igazabol a fontosabb kerdes, a penzt viheti, csak a vallalkozasba halna bele meg a baratom, mert azt meg az apukaja kezdte.


(ui.: Igazabol leszarom mi jar neki anyagiakban, sot meg kepes lennek neki 200.000-es jarandossagot vagy tobbet fizetni, hogy eltunjon. Meg mielott barki megvadolna, hogy en is csak a barat

nevere es a penzere utazom, nem vagyok raszorulva es amikor megismertem honapokig lovesem se volt ki o es mekkora a vagyona.)



2015. ápr. 16. 21:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ertem. Hu, hat akarhogyis a felesegenek kemeny lesz par ev mulva, sose ertettem ezeket a noket.

Igazabol sanszos, hogy mar elkezdte a vagyon eltunteteset, nem hulye o. :D

2015. ápr. 17. 00:59
 12/25 anonim ***** válasza:
Sok pasi megjárta már.(én is,azért tudom).De van durvább is.Élettársi vagyonmegosztasnal forintositjak a házimunkát is.Kivancsi lennék,hogy bizonyítják ki mennyit mosogatott 😁
2015. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

"Csak egy ripacs penzehes no, egy senki, aki anno tudta hova kell tennie a segget. " "


És most te akarod ugyanezt? :D

2015. ápr. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem, mellettem boldog is, nem csak megfejem, sot penzt se kertem meg tole soha. Egyedul megkeresem. ;)


Milyen hazassag az, ahol a ferjnek "olelos" parnaja van, meg hajnalban ir a szeretojenek...


Amug mar leirtam, teszek a penzre, an eleg, szoval ezen nem

sirok. Mint irtam az alapkerdesben akar sajat zsebbol megdobnam a not havi 200.000-rel, ha kene, vagy tobbel. Csak valnanak el...


Itt a lenyeg a gyerekeken van, meg a csaladi vallalkozason.

2015. ápr. 17. 04:26
 15/25 anonim ***** válasza:
Ami a házasság előtt megvolt, vagy amit annak az árából vett, akár a házasság alatt, vagy örökölt, vagy névreszóló ajándékba kapott, az csak az övé. Pl ha a szülői ház árát csak ő kapta, és erről tud papírt felmutatni, akkor hiába a házasság alatt vette, csak az övé. A vállalkozás ha jól olvasom,viszont közös, mert hiába csak ő keres pénzt, a házasság miatt közös az is. Ügyvédet kérdezz.
2015. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Igen, kerdezek majd, most kulfoldon vagyok.


A vallalkozas az is a baratom apukajatol van, de a baratom megvette, nem megorokolte. :/ Mondjuk most csinalt meg egy ugyanolya profilu ceget, mar nem birom kovetni se neha. :)

2015. ápr. 17. 13:03
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
Milyen meglepő, hogy mindig as szeretők aggódnak a férj válás utáni anyagi helyzete miatt.
2015. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
ha megvette a házaság alatt a cég is felezödik, a ház is mert közös szertzemény amúgy elég sanszos hogy a nő a vállalkozásban dolgozott mindig is csak a barátod fényezi magát neked te meg nem látsz a rózsaszin ködtől
2015. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

75%-is huzzal mar innen, nem birod felfogni, hogy nem a penz erdekel? A gyerekek meg a vallalkozas amit az apja inditott. Leirtam, ha kell em fizetnek a nonek asszonytartast! Angliaban van vallalkozasom, nem halnek bele.


Pfff ja, igy, hogy nem orokolte szivas. Amugy asszony nem dolgozik, a vallalkozasban vegkepp nem. xD xD

2015. ápr. 17. 19:24
 20/25 anonim ***** válasza:
ha külföldön vagy honnan tudod olyan pontosan mi történt a családban az elmúlt 13 évben, naiv és pénzéhes vagy
2015. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!