Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után megkaphatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csitta82 kérdése:

Válás után megkaphatja az apuka a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A férjemmel külföldön élünk( mind a ketten magyarok vagyunk). El fogunk válni. Van két gyermekünk ( 1.5 éves és 6 honapos). többször mondtam a férjemnek hogy beszéljük meg a gyerekek ügyeit , de mindig azt válaszolja: " majd a megfeleleö helyen és idöben, és ne gondoljam hogy megkaphatom öket!" Mivel már két éve otthon vagyok a gyerekekkel, önállo jövedemem csak az van amit a gyerekek után kapok, a férjem fizetéséböl élünk.Válás után valamilyen indokkal megkaphatja a gyerekeket?


2015. jún. 7. 10:25
 1/9 Interferencia ***** válasza:
70%
Honnan tudjuk, hogy abban a titkos országban milyen törvények vannak?
2015. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Reméljük nem. A 6 hónapos még olyan kicsi, hogyha szoptatod, hivatkozhatsz arra, higy a léte tőled függ. Én is ezt tettem anno.
2015. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Tehát jól értem, hogy azt kérdezed egy magyar fórumon, hogy válás esetén egy ismeretlen országban hogyan működik a gyermekelhelyezés?
2015. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Függ az állampolgárságotoktól, a gyerekek állampolgárságától (ha haza akarnád hozni őket) és az adott ország jogrendjétől.

Itthon több év is eltelik a válás és a gyermekelhelyezés között, tehát ez a kérdés még nem aktuális, csak a válás után.

2015. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hollandiában élünk.Mind a ketten magyarok vagyunk és a gyerekek bár itt születtek, magyar állampolgárok.
2015. jún. 7. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És hazajönnétek mind, vagy kinn maradnátok mind?
2015. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Apuka maradna kint. Bár még ezt sem akarta megbeszélni...
2015. jún. 7. 10:58
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen kis korban még nem hiszem hogy odaadná neki a bíróság max óvodás kora környékén ha te nem tudnál gondoskodni róla.
2015. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát akkor ez egy 8-10 évig elhúzódó gyermekelhelyezési per lesz.

Mediátorral sem hajlandó tárgyalni?

Célszerűbb volna egy megegyezést szülni, mint az elkövetkező 10 évben kizárólag hivatali harcot folytatni. Szerintem a bíróság is a mediációt fogja javasolni.

2015. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!