Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apuka kérdezgeti 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apuka kérdezgeti 6 éves gyermekünket, akar e nála lakni? (lent)

Figyelt kérdés
A gyermek születésétől kezdve külön élünk, gyerekelhelyezés, kapcsolattartás 5 éve volt. Semmi olyat nem tettem ami az elhelyezés megváltoztatására adna okot. Mióta férjhez mentem apuka megőrült. 2x látták az ablakunk alatt lófrálni éjjel. Iskolába bejárkál minket szidni, folyton kötözködik, semmi sem jó neki. A végzés szerint minden alkalommal megkapja a gyermeket. Állítólag azt mondta ,hogy feltette az életét hogy tönkretesz. Én nem bántottam, nem tettem ellene semmit. Természetesen nem dolgozik, piszkos dolgokból él és egész nap ráér ellenem bosszúskodni. Mit lehet tenni hogy leálljon? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2015. máj. 12. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Jelentsd fel zaklatásért,ha látták is tanuk is vannak.

Ha nem is érsz el sok mindent legalább megijed.

Jelenlegi párod mit szól ehhez?Nem akarta még meggyepálni?

Én a helyedben félnék neki odadni a gyereket.

2015. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Lehet kérni, hogy a gyermek átadása a családsegítőben történjen. Akkor nem lesz semmi oka hozzátok menni, vagy zaklatni, jelentheted a rendőrségen ha nem hagy békén,követ stb...

Iskolába nem lehet csak úgy bejárkálni, még a gyereket nevelő szülőnek sem napközben, az egy oktatási intézmény, ahol nevelőmunka folyik, iskolának kell intézkedni, ha illetéktelen ember ott műsorozik. Ha az iskola nem tesz semmit, akkor te se tudsz nagyon. Eset

Amúgy szerintem a jelenlegi férjed tudná helyre rakni (nem verésre gondoltam, hanem elbeszélgetni vele). Ismerőst is zaklatta hasonló, mígnem a fiútestvére ki nem ment egy vasvillával megkérdezni, hogy van-e valami gond. Ilyen egyszerű embereket csak hasonló stílusban lehet helyre rakni.

2015. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarlak megijeszteni, de jobb félni, mint megijedni, illetve jobb felkészülni: ha egy pszichopata őrülttel van dolgunk, bármi kitelhet tőle, nemrég is megtört, hogy az egyik szülő elvitte láthaásra a gyereket, aztán többet nem látták élve. Aztán utána mossa kezeit a gyerekvédelmi hatóság, hogy ja ők nem gondolták, de akkor már nem lehet feltámasztani a gyereket. Feltétlenül tedd azt, amit előttem ajánlottak, feljelentés zaklatásért tanúkkal, láthatás a gyerekvédelem helyszínén felügyelet alatt, rá ne bízd a gyereket. A nem normális emberek nem racionálisan működnek, ez olyan, mint a beteges féltékenység: ha nem lehet az enyém, ne legyen senkié, előbb megölik, mint hogy az ellenségé legyen. A hivatal meg sóhivatal, mert nem az ő gyerekük.
2015. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

"Természetesen nem dolgozik, piszkos dolgokból él"

És ez nem volt világos mikor szültél neki egy gyereket?

2015. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
kérj felügyelt láthatást
2015. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Ki a fene pontoz le minden értelmes választ és hol bujkál?
2015. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Valami élettelen senki, mondtam már ezeknek a nyomorék üzemeltetőknek, hogy ne legyen pontozás de le se sz.rják.


Felnyomom az agyam aztán három nap alatt összerakok egy ilyen oldalt.

2015. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: 😀😀😀😀😀😀
2015. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amig vér nem folyik vagy nincs nagy baj, a hatóságok egymásra mutogatnak. Szegény gyereket féltem, nehogy rámenjen. Férjem már leült vele kedvesen és nyugodtan beszélni. Azóta direkt még jobban csinálja. maga harcát. Nem tudja szerintem feldolgozni, hogy lassan 6 éve. vagyunk egy család. Az a gond, hogy nem hagyja nyugton a családi nyugalmunkat és a gyereket nem érzem nála biztonságban. Azt mondták , hogy a láthatást ilyenekért nem vonják meg. Ha próbálunk vele beszélni, még jobban erőre kap. Mintha élvezné és ez lenne a célja hogy idegesítsen.

Nincs ötletem hogyan érjem el a nyugalmat.

Jó ötlet lehet a gyerek átadása a gyerekjolétin.Ők ott vannak hétvégén is?

2015. máj. 12. 23:28
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg,menj be és kérj tanácsot.Én sem érezném a gyereket biztonságban a helyedben,sőt én oda sem adnám.Ha nem használt a szép beszéd nála akkor jöjjön a csúnya....
2015. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!