Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan zajlik a pszichiátriai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik a pszichiátriai vizsgálat egy válás során?

Figyelt kérdés
Kiderül-e, hogy a férjemnek valami baja van (agresszívitás, idegi problémák), vagy be tudja őket csapni? Mert a hazudozásban is nagyon jó!
2008. szept. 4. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Miért kell egy váláshoz pszichiátriai vizsgálat???

Úgy tudom, ilyen bűncselekményeknél szokott lenni...

2008. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy a válás esetében hogy történik... Én 2 hétre bementem a pszichiátriára, megfigyeltek, pszichológusokkal kellett beszélnem, stb. Én a depressziómat el tudtam "rejteni" előlük. Nem kizárt, hogy a férjed is be tudja csapni őket, de csak ha nagyon vissza tudja fogni magát, és nagyon-nagyon odafigyel, mit csinál. Mert ők is nagyon figyelnek ám.
2008. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ne veszik észre,ezek általános tesztek,képek kiválasztása alapján mondják meg,hogy milyen az illető.70%-ban téves a teszt.
2008. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Én valóban kíváncsi lennék, miért van szükség válásnál pszichiátriai vizsgálatra. Én még sosem hallottam ilyet, valóban létezik??
2008. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nos, megkérdeztem egy érintettet, mindjárt lezajlik a válásuk. Azt mondta, fel sem merült ilyesmi, és nem is hallott róla, hogy lenne ilyen. Úgyhogy nem tudom, honnan szedted ezt?? Gondolom, szeretnéd, ha bizonyítékod lenne arról, hogy a férjed nem teljesen beszámítható. De azért egy ilyen vizsgálathoz nyilván komoly indok kell. Szerintem próbáljatok meg közös megegyezéssel, békében elválni...
2008. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg van ilyen. Bár az kicsit más... A szüleim már elváltak, és gyermekelhelyezés, meg tartozások tisztázása érdekében anyámat is ki kell majd vizsgálniuk. Apám szerint állítólagos öngyilkossági kísérletei voltak... Ez elég indok, hogy kivizsgálják.

És az egyik válaszolónak: nem csak képek kiválasztása alapján vizsgálnak. Normális helyen rendesen megvizsgálják az embereket. [a 2.]

2008. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki, hogy kell a vizsgálat, a bíróságon döntöttek így. Voltak idegi problémái, kezelték régebben, mostanában is javasolták neki, de nem ment el. A lényeg: el akarja venni tőlem a gyerekeket. Ezért kell!
2008. szept. 6. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!