Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy elvált a feleségétől, de megbánta?

Figyelt kérdés
A feleségemmel megromlott a viszonyunk, próbáltuk helyre hozni, de nem sikerül. Én közben megismerkedtem valakivel, ezért úgy döntöttem elválok.teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot.a válásunk nagyon csúnya volt. Mind a ketten bántottunk egymást.Elég nehéz időszakon vagyunk túl. A héten láttam róla és a kislányomról egy fényképet a neten. Elbizonytalanodtam, hogy rosszul döntöttem és lehet nem ez volt a megoldás.

2015. nov. 5. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nyilván oka volt a válásnak, okkal váltak szét az útjaitok, szerintem egy súlyosan megromlott kapcsolatot nem nagyon lehet helyrehozni (szarból nem lehet palotát építeni).

Fontos az önismeret, vizsgáld felül az érzésedet, hogy miért bántad meg?Lehet, hogy nem a volt feleséged, -mint személy- hiányzik, hanem csak a megszokás, a helyzet.Lehet hogy úgy érzed hogy otthagytad a közös gyereketeket, lehet, hogy csak nem tudod megszokni a változást.

2015. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot"

Szerintem EZ volt a rossz döntés és ez nem megoldás semmire.

Remélem, a gyerekkel nem szakítottad meg!

2015. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez is az egyik probléma, nem hiszem h valaha is megbocsátaná nekem,hogy nem igazán vettem ki a részem a gyereknevelésből. Sokszor gondoltam rá, hogy akkor most változtatok, de aztán rájöttem h lehet jobb is így. Nem borítom fel az életüket
2015. nov. 5. 10:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul döntöttél igen de nem csak ebben, hanem abban is, hogy rossz férj/apa voltál. A házasság, apaság egy felelősség és nem merül ki annyiban, hogy fizeted a számlákat...

Egy család nem erről szól!

2015. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Az 1-essel nem ertek egyet, m akkor minek hazasodik egyaltalan az ember. Ha mar 2 ember eljut odaig, h osszekotik az eletuket es gyereket is vallalnak, akkor torekedni kell arra, h a problemakat kozosen, egyutt oldjak meg. Az persze mas kerdes, ha a hazassag is elahamarkodott volt...

Nekem tobb ferfi ismerosom banta meg a valast, de nem azonnal, hanem kb 1-2 evvel kesobb, ugyanis rajottek, h egyedul maradtak.

Volt olyan is, akinek jot tett a valas kifejezetten, de ott a hazassag is gaz volt mar az elejetol kezdve.

2015. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A párom, akit akkor megismertem azóta is mellettem van. Lehet,hogy csak az érzés hiányzik, hogy van családom.. Vagyis volt. Meg az, hogy így zárodott le a kapcsolat.Elhamarkodott volt a mi házasságunk. Gyermekkori szerelemből.
2015. nov. 5. 11:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, megcsalta a feleségét, elváltak, aztán a férfi rájött, mekkorát hibázott, és öngyilkos lett. Sajnáltam szegényt nagyon, de alapvetően ő hibázott.
2015. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A gyerekeddel nem kellett volna megszakítani a kapcsolatot, ez rossz döntés volt mindenképp. Hogy bepótolhatod-e, nem tudom. Ha bántottátok egymást, az nyilván nem jó, és a gyereknek sem jó úgy, ha a szüleinél ezt látja. A gyerekkel megpróbálhatnád rendezni a kapcsolatodat. Legalább ne az legyen, hogy majd később azt mondja, hogy az apja elhagyta őt is, nem is érdekelte az apját, és őt aztán ezek után nem érdekli, mi van vele (teljesen jogosan érezhetne így).
2015. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A baj, hogy gyakorlatilag idegen vagyok neki. A volt feleségem illetve a jelenlegi párom sem támogatna a kapcsolatfelvételben

Lenne értelme megpróbálom? Beszélni a volt feleségemmel?

(off

2015. nov. 5. 13:25
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves a kislány? Mi az hogy nem támogatnák hogy felvedd vele a kapcsolatot? Ember az apja vagy! Ha szeretnéd felveszed vele a kapcsolatot, ilyen egyszerű.

Mi most fogunk válni, de eszembe sem jutna hogy elhanyagoljam a lányaim mert az anyjukkal szétmegyünk!

2015. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!