Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy házasként találkozott valakivel, aki megkísértette?

Figyelt kérdés

Nem történt semmi, de nagyon felkavart. Megszakítottam minden kapcsolatot vele, mert félek, hogyha továbbra is találkoznék vele, esetleg egy gyenge pillanatban olyat tennék, amit örökre megbánnék. Pedig jó a házasságom, és szeretem a férjemet.

Normális, hogy vannak ilyen kísértések? Sosem csalnám meg a férjemet, de már attól is ki vagyok borulva, hogy gondolatban máshol járok cirka 2 hete...



2015. júl. 23. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Nekem volt, nagyon fiatalon házasodtam 18 éves voltam a férjem 29. Pár év múlva szerelmes lettem a főnökömbe rövid viszonyunk is volt, de mikor arra kért hagyjam el a férjem akkor szákitottam vele. A férjétől később elváltam, de nem miatta.
2015. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Házasok millióival történik ez nap mint nap.

Vannak akik engednek neki, vannak akik nem.

Szerintem te a legjobbat tetted a kapcsolat megszakításával. Most még friss a dolog, de hidd el elfelejted majd. Tölts több időt a férjeddel, csináljatok programokat :)

2015. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez valahol normális, ilyen előfordulhat a házasság alatt, mert alapból az ember nem monogám és néha a kíváncsiság is hajtja és az ösztönök. Nekem is volt ilyen de bízom magamban, és nem szakítottam meg az illetővel a kapcsolatot akire rákattantam, nem is tehettem volna mert egy ügyfelem. Viszont jó hír, hogy ezek a kezdeti fellángolások szépen lassan elmúltak. Nem mindig megoldás szerintem a kapcsolat megszakítása, mert egészséges esetben leülepedik az emberben a dolog. Csak az menekül, aki nem bízik önmagában. Hogyan bízzon benned a párod, ha Te sem bízol magadban? Teljesen normális, ha ha a sok év házasság alatt belép egy idegen, akiben van valami plusz, az már egy újabb kérdés, hogy ezt hogyan tudod kezelni. Cirka 2 hét nem sok, megnyugtatlak, hogy ha tényleg szereted a férjed, ez még újabb pár hét múlva elmúlik ha találkozol vele, ha nem. Sőt sokszor jobb, ha megismered alaposabban az alanyt, mert könnyebben rájössz, hogy egyszerűen csak valami homály volt a szemed előtt.
2015. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Hohó, hány férjes asszonyt megcsináltam :)
2015. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Elég sok házas pasi udvarolt már nekem :D Szóval van ilyen :D
2015. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Szégyen a futás, de hasznos. Van, amikor csak ez marad.
2015. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azért szakítottam meg vele a kapcsolatot, mert ismerem magam, valóban nagyon impulzív vagyok, és minél többet találkoztam vele, vagy beszéltem vele chat-en pl, annál többet gondoltam rá. A helyzetet bonyolítja, hogy ő is vonzódik hozzám, vagyis kölcsönös ez az egész, és így még veszélyesebbnek találtam ezt az egészet. Mintha a tűzzel játszanék...

Mióta kizártam, azóta sokkal nyugodtabbnak érzem magam, nincs már meg a száma, letiltottam facebookról is.

Nagyon fontos nekem a házasságom, és a férjem, és nem láttam jobb megoldást, mint hogy kizárom az életemből a másikat. Elvégre a folyamatos flörtök, pillantások is felkavartak nagyon, és számomra már ez is olyan volt, mintha a tilosban járnék.

2015. júl. 23. 11:01
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jol dontottel, okosan.
2015. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%
Természetesen előfordult. Hamarosan hosszabb időre elutazik a feleségem, és akkor megcsalás lesz a dologból.
2015. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez esetben jól tetted, hogy megszakítottad a kapcsolatot, de még mindig azt állítom, hogy ez elmúlik, ha szereted a férjed. Nekem is nagyon megtetszett az a bizonyos ügyfelem, de amikor megláttam együtt beszélgetni a férjemmel, nem volt kérdéses, hogy ki az aki nekem kell. Véletlen alakult így, hogy épp jött a pasi és épp ott volt a férjem is és elkezdtek valamiről beszélgetni, amíg én csináltam neki a melót. Talán pár másodpercre volt időm rájuk nézni ahogy beszélgetnek, és rögtön mellbe vágott a kérdés, hogy mi is tetszett rajta eddig? Az újdonság varázsa, semmi több.
2015. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!