Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért olyan trendi manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan trendi manapság rögtön elválni, és nem megbeszélni, megoldani a problémákat?

Figyelt kérdés
Persze a trendi, csak képletesen szólva az. De minden második házasság 5-12 éven belül zátonyra fut. Élettársi kapcsolatban ez az arány meg majdnem 70%-os. Emellett ha azt vesszük, hogy kb a maradék 50% ból is a fele is rossz, és csak az anyagiak, a gyerek tartja össze a dolgot, akkor elég rossz a helyzet. Plusz van olyan, ahol már hónapok, évek óta nem volt intim kapcsolat a felek között, de elvannak veszekedés nélkül. Miét nem tudják vagy akarják ezeket megbeszélni? Ha meglehet. Van kiút, ha megromlott a viszony vagy lelkileg, vagy érzelmileg.
2015. dec. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el, a legtöbb ember nem azért válik el mert divat, hanem mert nincs több opció. Ha egy kapcsolatot csak az egyik akar megoldani, az kevés. Most belemehetünk, hogy más világot élünk stb de én azért azt mondom, hogy általánosítasz és fogalmad sincs, mennyi ideig próbálták megoldani, megbeszélni a problémákat, hiába.


Én egyébként az internettel érkező óriási kísértést nevezném meg fő oknak amikor könnyen kapcsolatot létesíthetsz régvolt szerelmekkel, volt osztálytársakkal, csinos idegenekkel. És ha ezt egy olyan gyenge pillanatban teszed amikor jó esetben csak elfantáziálnál valaki másról, hirtelen manifesztálódik a lehetőség.


Amúgy sokszor az egyetlen kiút a megcsalás lenne de azt ugye nem mindenki vállalja be.

ja, és a nem megfelelő ön-és életismerettel kötött házasságokat nehéz megjavítani. Bár nem mindig lehetetlen.

2015. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod,hogy nem próbálják megbeszélni?
2015. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Környezetemben azt tapasztalom,hogy igenis próbálják megbeszélni,de legtöbbször csak az egyik fél.A megjavításhoz 2 ember kell.Előbb-utóbb, aki egyedül küzd,hogy jobb legyen,feladja a harcot.(Általában a nő.)
2015. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ott a baj, hogy manapság mindent csak MEGbeszélni és AKARunk.

Pedig beszélgetnünk kellene, csak úgy, és mindig, mindenről. nem célirányosan probléma esetén tárgyalni a megoldásról.

Megosztani a spontán gondolatainkat egymással, belső igényből, hogy adjunk a másiknak magunkból. Hiszen az a lényeg, nem?

2015. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem látsz bele minden házasságba.

Én megpróbáltam megoldani,de egyedül nem megy,ennyi!

2015. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!