Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegyek panaszt a volt férjemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek panaszt a volt férjemről?

Figyelt kérdés

Tegyek panaszt a volt férjemről?


Buszsofőrként dolgozik. A megállóban várakoztam, és otthagyott engem!

Az esetet néhány ismerősünk is látta, aki a buszon volt.

Beszéltem a volt férjemmel ezután erről a dologról, és csak nevett, azt mondta, jó vicc volt, és azt a 3 megállót kényelmesen megtettem gyalog is…

Történne valami, ha értesíteném a Volánt?



2015. dec. 3. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha elég kedvelt a munkahelyén akkor kiröhögnek és egy volt feleség spermáskodásnának tekintenék.
2015. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fish1 ***** válasza:
63%

Nem biztos. Lehet, hogy csak "családi cívódásnak" fognák fel és nem foglalkoznának vele. Főleg, ha csak te egyedül állítod ezt vele szemben.

Én a helyedben egyelőre nem törném a fejem ilyenen, maximum ha még egyszer előfordul. Nem sok értelmét látom a játszmáknak.

2015. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amúgy van olyan buszsofőr aki efelség nékül is csinálja, ezt hogy nem áll meg mert csak. Aztán olyan dumát mond hozzá, hogy "nem álltak elég közel a táblához" meg "nem nézték a buszt"
2015. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz... De akkor is olyan igazságtalan, hogy csak úgy otthagyott, és még jót is nevetett ezen az egészen.
2015. dec. 3. 22:48
 5/14 Fish1 ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, mert pont az volt a célja, hogy felidegeljen. Elérte? El.
2015. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
Most felnevettem. :DD Egyébként annyiban igaza volt, hogy ha csak 3 megállót mentél volna, akkor előbb odaértél volna ha meg se várod a buszt.
2015. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a szemétséget...ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni..ha feljelented tényleg családi civakodásnak vennék
2015. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
kihagyott egy megállot ezt komolyan veszik szerintem panaszold be
2015. dec. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Marha jó sőt vicces ha itt tart a házasságod hogy panaszt teszel a férjed munkahelyén...ha ezt megtette nyilván szemétség volt de lehet h meg is érdemelted...nekem eszembe se jutna hogy saját magamat lejáratva, ilyen szánalmas és ovis módon álljak bosszút a páromon. Amúgy meg ha megteszed kiröhög a vezetőség és nem Neked hanem a sofőrnek fognak hinni. Lehet inkább el kellene válnod.
2015. dec. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodtan jelentsd fel. Minden közlekedési vállalatnak van ingyenes, zöld vonal száma, hívd fel, és mond el az esetet. Az elérhetőségedet is add meg, hogy tájékoztatni tudjanak az eset kivizsgálásáról. Valószínű, hogy csak szóbeli figyelmeztetést kap, de ha több panasz is volt már rá, levehetik a járatról és kap egy tinglitangli semmit érő járatot.


Ugyan olyan utas vagy, mint bárki más.

2015. dec. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!