Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemről van szó mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemről van szó mit csináljak?

Figyelt kérdés
A férjem nem figyel rám kellőképpen és ez nagyon zavar .Minden más sokkal fontosabb és sajnos ezt már a kisfiúnk is érzi! Beszélni nem lehet vele mert azt hiszi hogy maga az Isten és ha felhozom neki minden beszélgetésből én jövök ki rosszul mert még én érzem magam rosszul és bűntudatom van annyira jó a beszélőkéje!! Kirándulni nem soha nem megyünk, nincs családi programunk , inkább dolgozik, lehet hogy már nem kellünk neki???A minap is maszíroztam a farkincáját és láttam hogy nagyon jó neki és amikor sikerült neki minden jó hát én is vártam hogy kényeztessen de nem így lett. Ő szépen befordult és aludt de még hozzámvágta hogy mindíg ilyenkor kell nyüzsögni!!! Szóval még le is tolt!! Nem tudom mit tegyek a kisfiúnk későn alszik el és előbb nem tudok vele foglalkozni .Ha valaki volt már ilyen helyzetbe hogy oldotta meg?
2009. ápr. 4. 13:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is írhattam volna ezt a kérdést....Nálun már a végső "stádiumban "van a dolog,de így kezdődtek a bajok.....

Ha nem hallgat meg,nem figyel rád,akkor tégy úgy minha téged sem érdekelne(tudom nehéz)hátha ez észhez téríti,esetleg elgondolkodik,hogy mi történt veled,miért nem ő a "világ"közepe.

2009. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem lehet hogy fáradt, ha még kirándulás helyett is dolgozik?
2009. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
13:54-es . Akkor ezek szerint Ti váltok? Én nem akarok válni csak annyit szeretnék hogy figyeljen rám egy kicsit .
2009. ápr. 4. 14:14
 4/17 A kérdező kommentje:
14:09 -es A kirándulás HELYETT elmegy inkább dolgozni .Nem lenne muszáj neki:-(
2009. ápr. 4. 14:15
 5/17 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam hogy megcsal . De nem lenne ideje rá és az céges autóban is gps- van.
2009. ápr. 4. 14:17
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Mekkora egy f@sz férjed van!


Az én férjem is állandóan dolgozik, mégis van energiája, kedve, affinitása hozzám, úgy szereti ha előbb ő kényeztet engem, aztán én őt, vagy közösen egymást.. mindegy. Gondolom ez régen is így volt. Állandóan dolgozik, mégis szakít időt ránk, mert MI VAGYUNK A PIHENÉSE, KIKAPCSOLÓDÁSA. Ha pedig leül a gép elé vagy tv-zik, hagyjuk , mert erre is szüksége van mindenkinek. A férjednek a hozzáállásával van baj, önző, uralkodó ember lehet, aki cslédnek, szolgának vett el téged ha jól értelmezem ebből a pár sorból. Egy biztos, ez nem fog változni, nyilván így lett nevelve.

2009. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Szerintem a legrosszabb dolog, ha azt teszed, amit az első válaszolt. Én is hasonló helyzetben voltam, de szerencsére sikerült megbeszélni a férjemmel és már figyel rám. Próbáld meg, hogy nélküle is jól érzed magad, csinálj nélküle programot a kisfiaddal vagy esetleg csak egyedül. Aztán mikor látja majd, hogy milyen jól érezted magad, akkor próbáld meg elhívni, hogy tartson veled. Pl. sportolni, nem tudom szeret-e a férjed. Együtt lehet fallabdázni, kondizni, bowlingozni, mozizni, sütizni, ha van kertetek szalonnát sütni, barátokat is lehet elhívni hozzátok kajára, ha vannak persze...azért az nagyon súlyos dolog, ha nem tudsz a férjeddel beszélgetni és ezek szerint nem vesz semmibe...a férjed eljár kikapcsolódni valahova?

2009. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt egyedül nem fogod tudni megoldani. Csak úgy lehet, ha őszinték vagytok egymáshoz. Te többet vársz, ő nem akarja megadni. Ezt meg kell beszélni. Ezek szerint amiket írtál, jogos ahogy érzel. Úgy érzed, hogy elhanyagol nem csak Téged, de a kisfiatokat is. Ami pedig az ágyban történt, az önzőség a részéről. Ilyeneket ki kell mondani, és bizonyos fokig neked is önzőnek kell lenni. Sem a mindennapok, sem a szex nem egyoldalú dolog, ha együtt vagytok. Akkor mindkettőtöknek kell, hogy legyen része a jóból.


Ezt férfiakkal csak logikusan, higgadtan szabad megbeszélni. Követelőzni, hisztizni soha sem célravezető. Csak akkor lehet megbeszélni, ha határtalanul nyugodt vagy, és lehetőleg ő is.


Mióta ilyen a helyzet? Mennyi idős a kisfiatok?

2009. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

13:54-es igen,vagyis az élettársam volt,de már annyira elromlott minden(és ő kijelentette,hogy semmit nem tesz a kapcsolatunkért)hogy kár tovább erölködnöm.Pedig eleinte(8 évig voltunk együtt)Minden jó volt.voltak közös programok,meg minden,sex szeretet stb....aztán kezdett minden a hétköznapi lenni,és én szóvá tettem.A reakció az volt mint nálatok,Még ő volt (van)megsértődve,hogy én csak b...ni tudom mindig.Hát,ennyi.Még egy lakásban vunk,mig el nem megyek innét,de iszonyú bunkón viselkedik

mitha nem is lett volna ez a 8 év.Eleinte próbáltam mindent,hiába.Mostmár magamra eröltetem a közönyt,nem kell neki tudni,hogy fáj...Ezért írtam,amit írtam...

2009. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem jár sehová kikapcsolódni. kb 1 éve van ez így és 2 éves a kisfiunk:-) nem iszik nem kávézik nem dohányzik egy mintaember ezekkel a szokásokkal..... de.... a viselkedése elég csapnivaló!! Köszönöm A Válaszokat!!
2009. ápr. 4. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!