Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után első kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után első kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyukáknak szól a kérdésem, de apukák is írhatnk.

Válás, illetve szakítás után mennyi időbe telt mire egy IGAZI kapcsolatba kezdtetek?

Van egy kisfiam, már egy éve vagyok szingli, 2 pasival jutottam el oda hogy megértük az egy hónapot.

Okot ne kérdezzetek..


2015. dec. 29. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Miután a legjobbat akartam a gyermekemnek így igazi kapcsolatba bele sem kezdtem. Mert nekem nem hiányzott az, hogy az elején menjen a mézes-mázoskodás, utána meg ő parancsolgasson a gyereknek illetve nekem. Alkalmi partnereim voltak, illetve van most már 1,5 éve egy szexpartnerem. Mindkettőnknek elég ennyi.


35/N

2015. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, és durván 2 év alatt értem el erre a szintre is egyáltalán a válás után. Most már 7 éve vagyok férj nélkül.
2015. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Válás után nekem kellett egy év hogy próbáljak talpra állni lelkileg. Aztán újragondolni az egész életemet, hogy mit is szeretnék a továbbiakban. Lett egy kapcsolatom utána de fél év múlva vége lett. Nem a gyerek volt az oka, hanem más. Most is egyedül vagyok, de próbálkozok :-)

36/N

2015. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1,es pont a legrosszabat teszed a gyereknek ezzel a hozzá állással.
2015. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 1 es, nem egy bunkó állattal kell összejönni, és akkor nincs ilyen gond. Gondolom 30 as ként már csak kiismered az embereket? Jahogy nem? Értem... Akkor maradj inkább ilyen kapcsolatban.
2015. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez időfüggő.

Férfiként tán máshogy is áll a dologhoz, ha van kapcsolat jó, de ha nincs az se baj.

Nekem 2 év után lett komoly, de nem "igazi" - mert pár év után mégis csak véget ért.

2015. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4-s és 5-s

Szerintem meg pont, hogy ezzel teszek a legjobbat a gyerekemnek. Az apám alkoholista volt, elütötte a vonat amikor még csak 8 éves voltam, utána anyám összeállt egy férfival aki rá 2 évre el kezdte ütni verni, majd engem is folyamatosan, 16 éves koromban költöztem el otthonról mert már nem bírtam tovább ezt az egészet, közben anyám is rászokott az alkoholra, hamarosan őt is elvitte. Miután azt hittem, hogy találtam egy férfit akivel szebb lehet minden, egészen addig az is volt, amíg teherbe nem estem. Fenyegetőzött, közölte, hogy megöli a fiúnkat az egy esztendős szülinapján. Na most, ezek után én akarja összejönni bárkivel is? Beérem alkalmival, elég is, én a gyermekem közelébe nem engedek senkit. Nem tudok bízni a férfiakban, sajnálom.

2015. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi,de akkor azért nem akarsz új kapcsolatot...magad miatt.Szerintem egy gyereknek nem árt,ha van egy új kapcsolata a nőnek egy rendes ember személyében.De megértelek,hogy ennyi trauma után nem akarsz többet,nem biztos,hogy én is akarnék.
2015. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

#7-es, én nem akarlak meggyőzni, de az a "férfiak" általánosítás azért eléggé félre vezet téged.


Anyád választott egy alkeszt, aztán anyád választott egy agresszívat, majd alkesz lett, és te, a lánya pedig kikötöttél egy tapló mellett. Csupa rossz női döntés, nem?


De hát lehet, ezzel az élettel tán el tudod vágni a rossz minták továbbadását. Sikert hozzá!

2015. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!