Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Senkimsem maradt a fökdön, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkimsem maradt a fökdön, és már a remény is meghalt Miért maradjak életben ha még a tetemem is minimum egy hétig Sem lenne senkinek sem feltűnő?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, egy olyan párom aki talán nem is a páram

Se nem a társam, hanem attól is több volt.

Mindketten ugyan ugy láttuk a világot, és olyan különleges dolgokat

Éltünk meg , amiket már soha senkivel sem fogok tudni.

Nem is tudom hova soroljam ezt a kapcsolatot, csak azt ,

Hogy az életem fő eleme volt, és nem mint lány, hanem azazérték

Amit mindig is kutatunk és ha megtaláljuk az életünk értelmére lelünk rá.

Ettől leszünk igazán gazdagok.

A pénz éngem nem motivál, hiába a pénz,siker, karrier , ha szeretet nincs az életedben. Szerintem mindenkinek eza legfontosabb.

A helyzet az, hogy elhagyott ! Igen , ez így szokványos lenne.

De nekem ő nem csak egy lány, főként azember akit nem akarok elveszíteni , mert nélküle a világ számomra borzasztó.

Borzasztó mert senkim sem maradt, egy emberi kapcsolatom nem maradt a szó szoros értelemben. Tele lettem verve negatívummal

Amit már képtelen vagyok pozitivra felcserélni, pedig, szabó péterre probálok meg elaludni. Igazábol már nem vonz annaka gondolata egyáltalán hogy a világ tud még szép is lenni .

Nem tudok már hinni vagy bízni az emberekben

Főként hogy azt érzem soha senki sem fog hasonlóan sem gondolkozni mint ő vagy én. Ezért nem hajt, nem motivál a felállás , ujra kezdés.

Lassan 2 hónapja vagyok bezárkozva a házban, és ha már ki is megyek

Mindenkiben csak azt érzem hogy hozzáképestcsak egy eltaposnivaló

Cigi csikk vagyok . A pszihon mindenki tudja hogy csak televerik az embert nyugtatokkal és ennyi, v bezárnak egy életre.

Tele vagyok megaláztatás érzettel, kissebségi komplexusom

Az eget veri. Hitem, bizalmam abban hogy az élet szép .... -

Mit kezdhet még ezek után valaki magával ?

Hisz ennek az embernek a teljes ellentéte voltam.

Tele vágyakkal, álmokkal, célokkal , de ezek ez álltal teljesen romba döltek. Jelen esetben , mindenki megvet a gondolkozásom miatt

Vagy ép le se szar. Nem , nem sajnálom magam, hanem gyűlölöm,

Hogy ennyire felemésztett az élet. Az élet mindenkinek harc és küszködés, de céllal csinálod! Nállam viszont ez meghalt.

Mit , mit tehet valaki még ezek után ?



2016. jan. 9. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Óh sajnálom :( Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, csak én lány vagyok. A párom 2 hónapja hagyott el engem és azóta teljesen készen vagyok.. Nem látok értelmét az életemnek, megakarok halni. Nekem sem maradt senkim se, egyedül vagyok. Én sem látom már annak a reményét hogy valaha is jó életem lesz. Mert én sohasem leszek már boldog. Hát igazából én nem nagyon tudok neked mit mondani, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Mondanám hogy tarts ki, de én nem tudok ki tartani ezért nem mondom. Vagyis de. Te tarts ki. Próbálj visszaszerezni a csajt. Ha tényleg nagyon szereted őt akkor küzdesz érte. Ne hagyd elmenni.. Tegyél meg érte mindent.
2016. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Felpofozod magad a tükörbe és összeszeded magad.
2016. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Felpofozom? Azon túl vagyok, meg a leköpdösésen is.

Az álmom tört darabokba, nem látom az értelmet semmiben.

Mi a f ra jo dolgozni, ha a szeretet oda veszett?

Egy élményed nem lessz amit megossz bárkivel,

Az milyen élmény ? Semmi nem tud érdekelni egyszerűen ebből a világbol

2016. jan. 9. 14:56
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom kihámozni, kértél már szaksegítséget? Nem pszichiátria, gyógyszerekkel, hanem pszichológus. Aki nem ad gyógyszert, de rávesz, hogy rázd meg magad és ne rinyálj. Nem ártana egyet megkeresned!
2016. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miért írtam ki, hisz erre választ sem lehet adni ....
2016. jan. 9. 14:58
 6/26 A kérdező kommentje:

Psziho doki ide oda, életcèl ! De hát ez meghalt és egy életre szoló életcél volt. Sz@r az egész tényleg nem lehetezzel mit kezdeni,

Nem is sajnálkoztatatásbol irtam ki, csak talán nem is tudom miért.

Talán mertaremény hal meg utoljára, és az most halt meg.

2016. jan. 9. 15:02
 7/26 anonim ***** válasza:

Megértelek, nyár elején lett vége az öt éves kapcsolatomnak és pontosan ugyanezeket éreztem és talán érzem még most is. DE! Azért, hogy jobb legyen, csak te tudsz tenni! Ha bezárkózol és magadba roskadsz, még az esélyét sem adod meg annak, hogy boldog lehess.


Tudom, ilyenkor mondhat az ember bármit, hiszen elmélyedünk a sötét önsajnálatban és abban, hogy folyamatosan visszavágyódunk a régi életünkbe.


Én ezt úgy próbáltam meg orvosolni, hogy elkezdtem ismerkedni. Folyamatosan azt éreztem, hogy senki még a közelébe sem érhet a volt páromnak, de arra nagyon jó volt, hogy kirángatott a depresszióból, megismertem sok embert, jót és rosszat egyaránt. Ehelyett persze ülhettem volna a lakásban is, magamat sajnáltatva, de nem akartam annyira rosszul érezni magam, ahogyan te felvázoltad az egészet.


Rohadt nehéz, de fel kell állnod, nem csinálhatod ezt a végtelenségig! Tudom, hogy most azt gondolod, nincs értelme az életednek, átéltem és néha még most is rám tör. De én hiszek benne, hogy létezik még olyan ember a földön, aki olyan értékrenddel és életfelfogással rendelkezik, mint én. Neked is hinned kell ebben, máskülönben elvesztél.


35/N

2016. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Jol gondolod, de ez ha hiszed ha nem, nem önsajnálat.

Kutattam maga, minden egyes gondolatom megvizsgáltam, mit miért kellene tennem, és mára arra döbbentem rá, hogy én

Körüllé építettem az összes álmom érzelmem.

Nem bírom beleképzelni magam a vilàgba úgy hogy azt kell

Elfogadnom hogy ő a multam lessz és semmilyen viszony nincs köztünk.

Az egyetlen ember az életemben aki a lelkemben volt és hangsulyozom

Mint ember !!!!!!! Undorodok az egész világtol, és már mindentöl ami benne van. Senkit sem akartam ezzel megbántani tényleg .

2016. jan. 9. 15:35
 9/26 anonim ***** válasza:
Családod sincs? Szülők, testvér, rokonság? Barátok, haverok sem, senki?
2016. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Senkim sincs.
2016. jan. 9. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!