Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csurmi kérdése:

Tapasztalatokra lennék kíváncsi mit csinál a Rendőrség ténylegesen azzal, akit feljelentettek tartásdíj nem fizetés miatt?

Figyelt kérdés

A gyerekem apjának nyilván van pénze - így most a nem fizetett tartásdíj miatt szeretném feljelenteni. Mit kér ilyenkor a Rendőrség tőlem? Gondolom nem fogják követni és figyelni hogy ténylegesen mennyit költ. Én hogyan bizonyítsam? Nekem kell bizonyítani?

Amikor kiderül hogy tényleg nem fizet és megtehetné akkor ténylegesen leültetik börtönbe? Valakinek tapasztalata van a témában?



2016. febr. 4. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy tudom, hogy kifizettetik vele a nem fizetett összegeket
2016. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Börtönbe ezért biztos nem fog kerülni (első voltam)
2016. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nyilván kényszeríteni nem tudják, hogy fizessen, és papíron semmilyen jövedelme nincs. Egy bűnöző, a budapesti maffia tagja - amint megtudtam, sajnos már a gyerek születése után.
2016. febr. 4. 11:34
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem a rendőrségre hanem a bíroságra kell bemenned! Ha van bejelentett munkahelye akkor mihelyt is megkapja a fizuját automatikussan vonják a megálapított gyerektartást és utalják neked.

Ha nincs bejelentett munkahelye és nem fízet nem fog börtönbüntetést kapni. Esetleg közmunkára kötelezik!!

2016. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Ha nem tudod bizónyítani mivel foglalkozik esetleg ha van félretett pénzed és megengedheted magadnak menyj el egy magánnyomozóhoz.

2016. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, amit megtudtam a szegény munkanélküliről:

Duna Yact Club - dunai motorcsónakázás barátnőjével.

2300 Ft/óra budai játszóház, 13.000 Ft-os nagycirkuszi belépő barátnőjének Hunorka nevű rokonuknak, vadaspark, gokart, cápa show, konditerem, budapesten bérelt lakás, stb.

Ő röhög, hogy papíron semmilyen jövedelme sincs, így be*om.

2016. febr. 4. 11:44
 7/15 anonim ***** válasza:

És teljes mértékben így is van!

Ha nincs jövedelme, akkor nem fognak rajta behajtani egy fillért se, a bíróság is tehetetlen. Kiadják végrehajtónak, az meg időnként felszólítja, ő meg röhög egy sort.


Arra azért igen kíváncsi lennék, hogy lehet gyereket szülni egy olyan embernek, akiről azt se tudod, miből él?

2016. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem is merem feltételezni, hogy csak annyit láttál, hogy van pénz bőven, aztán pár hónap után bejelentetted, hogy terhes vagy, megtartod, gratulálsz a kispapának...

Most meg besz.optad, mert se gyerektartást, se mást nem kapsz tőle.


Az elég egyértelmű, hogy téged is meg a saját gyerekét is magasról lesz.arja, és egy fillérrel nem akar hozzájárulni a felneveléséhez.

2016. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha a gyerek apjanak nem fontos hogy hogyan el a sajat gyereke, akkor semmivel nem tudjak rakenyszeriteni hogy fizessen...

Elvileg az elmaradt tartasdij adok modjara behajthato, tehat inkasszozhato a bankszamlarol, de ha nincs bankszamla, akkor nem igazan tudnak vele mit csinalni.

Ma mar egyre tobbszor elofordul ugyan hogy magannyomozoval kiderittetik a valodi eletszinvonalat, bankszamlalevonatot kernek, es ezeket bizonyitekkent becsatoljak egy tartasdij megallapitasa / megvaltoztatasa iranti eljarasba. De ilyenkor is az a gond, hogy hiaba itel a birosag, ha atviteti masik bankszamlara vagy mindenet atiratja mas nevere, akkor nem fogjak tudni vegrehajtani.

En is azt tudom mondani mint az utolso : ha csak most derult ki hogy mibol el a volt parod ott eleg nagy gondok vannak, plane hogy gyereket szultel neki, kiveve ha futo kapcsolatbol lett, de akkor meg nem lenne pofam gyerektartast kerni... plane ha az egyeduli dontesem volt hogy megtartom es felnevelem a gyereket, hiszen akkor tudom azt is hogy ez mivel jar egyutt.

2016. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök semmit.Megelőlegezést kérhetsz az önkormányzatnál.Azt valamennyi ideig utalni fogja neked az állam, aztán meg a volt párodon a végrehajtó behajtja (ha tudja).
2016. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!