Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudok fellépni akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok fellépni akkor, ha a volt férjem folyamatosan szid engem a gyerekemnek, városszinten mindenhol lejárat, szid mindenkinek, hogy ellehetetlenítsen, mindenhol feljelent (gyermekjóléti stb. ) alaptalanul, kamerával felvesz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha alaptalanul vádol akkor nyilván nincs jelentősége hogy kamerával felvesz. Aki meg elhiszi a rágalmakat, a vele való kapcsolatod annyit is ért.
2016. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy ideig nem törődtem ezzel, gondoltam, kit érdekel, majd megunja stb, de most már túllépett egy határt és szetetnék kiállbi magamért, lassan szemlesütve járok az egész városban, mert mindenütt engem séroz, iskolában, gyerek barátainak szülei előtt stb. De mivel ez nem "bántalmazás", nem kérhetek távoltartást. Fel sem jelenthetem. De akkor mit tehetek? Neki mindent szabad? :(
2016. febr. 8. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 ez egy f0s hozzáállás....

Az ilyen fokú beteges áskálódáson nem segít a kommunikáció sem, szóval a legjobb, ha minél hamarabb elválsz tőle. Ha már nem leszel vele, talán tényleg beleun ebbe a dologba, vagy ha még így sem, akkor te is feljelentheted rágalmazásért.

Nincs a férjednek valami kezeletlen mentális betegsége?

2016. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17:04: a volt ferjerol van szo, jobban szerintem nem tud mar tole elvalni.


Egyebkent a kozonsege majd eldonti mennyire hisz neki. Ok ismernek titeket, a gyk kozossege nem. De ennyibol nem tudom megallapitani mennyire jogos amit tesz.

2016. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem is kell megállapítanod, jogos-e, amit tesz. Én azt kérdeztem, milyen hatósághoz fordulhatok, ki az, aki ezt hivatalosan megállapítja és megvéd. Mert attól tartok, nincs senki. Nem tartom normálisnak, hogy valaki úgy csinál ki mást (volt férjem engem) ahogy kedve tartja, alaptalanul, és én még csak fel sem léphetek ellene.
2016. febr. 9. 12:55
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, elváltunk már.


Ez azért nem olyan egyszerű, hogy "majd a közönsége elhiszi, mennyire hisz neki". Ne intézzük már el ennyivel.

Ezt csinálja több mint tíz éve ellenem, a gyerekemnek is szid, főnökömnek, rokonaimnak, az ő köreiről nem is beszélve. Én úgy gondolom, ez rágalmazás, és túllépett egy határon, és igenis nem akarom ezt tovább csendben eltűrni.

2016. febr. 9. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkepp fordulj ugyvedhez. Ragalmazas. Fontos, hogy bizonyitani tudd. Tanuk!!! Felvenni mindent!!! Megorizni minden dokumentumot!!! Feljelentheted!! Szerintem az en exem is ezen tori a fejet, mert nem tud a birosagi dontesbe belenyugodni! Ne hagydd magad!!!
2016. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

Nagyon fontos, hogy ez alapjan kerheted a lathatasa korlatozasat is az alapjan, amiket tesz!! Ez tuti, ennek utanaolvastam!

2016. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni.

Nekem az exnejem csinálta ugyanezt, és szélmalomharc volt. Aztán előbb utóbb már senki sem hitt neki, mert egyre nagyobbakat hazudott. Engem bevádolt az ilyenkor szokásos megverős történettel is, csak azt felejtette ki a történetéből, hogy én akkor külföldön voltam. Az ismerősök meg ezt is tudták.

Mára már a gyerekek sem hisznek neki. Viszont ők is megtanultak szemrebbenés nélkül hazudni, és ez viszont nagyon fáj.

2016. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!