Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 hete elhagyott 21 év házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete elhagyott 21 év házasság után a férjem egy másik nő miatt. Próbálom a veszteséget feldolgozni, de nem megy. Depressziós lettem, folyamatosan sírok, semmi nem érdekel, és mindig nem tudom elengedni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Mindenképpen pszichológushoz fordulnék. Nem kell rendszeresen járnod hozzá, lehet, elég egy_két alkalom, hogy megtanítson a "túlélő" és "talpra álló" technikákra.


A helyedben elkezdenék intenzíven magammal foglalkozni.

Csupa olyan dolgot művelnék, amit eddig szerettem volna, de nem lehetett.


Először is: fodrász, kozmetikus, wellness.

Baráti társaságot hívnék magamhoz.

Minél többet lennék emberek, barátok között.


Próbáld meg nem csak a veszteség szemszögéből nézni, hanem nézd a másik oldalát is: mit nyertél ezzel a válással.


Tudom, hogy komplexusaid támadtak a másik nő miatt, gyötör, hogy miért őt választotta, miben jobb, szebb, mint te vagy.


Ez egyáltalán nem biztos, hogy szebb, okosabb, szexibb, mint te. Akkor sem, ha esetleg nálad jóval fiatalabb.


Valahol, valaki vár rád, akinek Te vagy a szebb, okosabb, szexisebb.


Tarts ki!


Ki fogsz lábalni ebből. Nem egy-két nap alatt, de túl fogod élni, és megerősödve fogsz kikerülni belőle.


:-))

2014. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy természetes folyamat. Felejteni úgy lehet a legkönnyebben, hogy olyan dolgokat csinálsz, amikre ezelőtt nem volt időd, meg mindig is meg akartad csinálni. A másik megoldás pedig, hogy társaságba jársz. Nem barátokra gondolok itt, az is lehet, de csak sétálj forgalmas helyeken, ülj be egy kávéra valahová, próbálj beszélni idegenekkel.
2014. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
1-es: félelmetesen megijedtem a válaszodon. Kb. szóról szóra ugyan azt írtam le...:D
2014. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
3 hét még nem elég, idő kell míg feldolgozod a veszteséget. Én is voltam ebben a cipőben, nekem az segített, hogy leírtam egy papírra minden hibáját, minden olyat amivel fájdalmat okozott és amikor rámjött a fájdalom, akkor mindig elővettem és elolvastam, az első időben naponta sokszor, majd egyre kevesebbszer kellett a papírt elolvasnom, hogy megnyugodjak.
2014. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

21 év házasság után biztosan nem egy másik nő miatt hagyott el. Hanem valami más lehet az ok, ami nem derül ki a rövid kérdésedből.

(Talán azért mert nem szereted, és ezt érezte, és most hogy jött egy másik lehetőség, lépett.

Vagy azért mert ő nem szeretett, de jobb híján elvett, és most lett más.

Vagy talán mert házisárkány lett belőled. Ki tudja?

Mi ezt ennyiből nem tudhatjuk, hacsak nem írsz többet és őszintén a háttérről!)

Na és a férjed eddig gyáva volt válni és egyedül maradni. De most, hogy jött egy új nő, aki biztos, hát most lépett.

Sokat nem tudsz tenni.

Csak végiggondolni, hogy érdemes volna-e álságosan folytatni a kapcsolatot és harcolni, vagy sem...

2014. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze, kedves előző, sajnos nagyon sok férfi ilyenkor talál ifjabb és kívánatosabb nőt és ehhez nem kell sárkánynak lenni, ha segíteni nem tudsz, akkor legalább ne bántsd meg még jobban azt, aki amúgy is nagyon szenved most.
2014. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Menj el egy pszichiáterhez, minél előbb! És ne próbáld, hanem csináld!
2014. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Úgyan már,csapj a lovak közé.Ő nem siránkozik a 21évért.Te se tedd.Foglald el magad ,biztos vannak barátaid.21év,ép ideje váltani.El tudod engedni,ne sirasd a múltat.Inkább a magánytól félsz.Exed is pótolható,nem csak te.lelépett nagy ügy,lehet most köszönt rád az igazi élet.na fel a fejjel ne busúlj,ő se teszi.
2014. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
90%
A válás/elhagyás hasonló folyamat mintha elveszítenél valakit és ez tényleg így van tapasztalatból mondom.Csak az idő fog enyhíteni kitartást neked.Semmiképp ne kezdj új kapcsolatba míg nem látsz újra tisztán minimum 3-4 hónap de lehet több is.Ja és hagyd menni mert ez már úgysem lenne olyan mint előtte volt ezt is tapasztalatból mondom.Próbáld lefoglalni magad mással én a munkába temetkeztem és bevált.
2014. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

"Persze, kedves előző, sajnos nagyon sok férfi ilyenkor talál ifjabb és kívánatosabb nőt és ehhez nem kell sárkánynak lenni, ha segíteni nem tudsz, akkor legalább ne bántsd meg még jobban azt, aki amúgy is nagyon szenved most."


Attól semmi nem fog változni, hogy azt mondjátok ne sírjon, nem érdemes, és felejtse el. Ha nem látja át, vagy nem hajlandó beismerni magának, hogy mi miért történhetett, akkor a következő kapcsolata is jó eséllyel így fog végződni.

De a Kérdező ragaszkodna hozzá, nem akar következőt. Első körben mégis csak az lenne a legjobb, ha gondolkodna, majd beszélne a férjével. Nem biztos, hogy végleges lesz az az elhagyás. Ehhez a Kérdezőnek is kompromisszumkésznek kell lennie...

2014. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!