Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyermekem aki már 3 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekem aki már 3 éves, külföldi az apukája. Együtt voltunk sokáig, és mikor kiderült hogy terhes vagyok örültünk. De mikor az utolsó hetekbe értem a terhességben elhagyott és nem segít azóta sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nehezen élünk de megvagyunk.Van párom aki szeretettel neveli és segít mindenben,de úgy gondolom a felelősség nem az övé!!!3 év eltelet azt se tudom merre jár...
2010. ápr. 3. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Azok után,hogy otthagyott semmit. Meg sem érdemelné, hogy lássa a gyerekét.
2010. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz én is így gondolom...köszönöm a megerősítést!!!Főleg hogy még pici a lányom kinek hiányzik hogy elvigye egy idegen környezetbe,csak gyűlölöm azért amit tett!!
2010. ápr. 3. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a mostani férjed vállalja a gyereket és egyébként is jó hozzátok, nem hiszem, hogy tetszene neki, ha újra kapcsolatba akarnál lépni a gyerek apjával... Mit gondolsz erről?
2010. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen..nagyon szeret minket de viszont egy nap el kell mondanom a lányomnak az igazat,hisz nem élhet hazugságban.mert mi van akkor ha egyszercsak felbukkan az apa??
2010. ápr. 3. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ismét az első vagyok. :) Örülök, hogy így gondolkodsz. Csak egy jó tanács.. Soha,de soha ne engedd a lányod másik környezetbe..

főleg meg akkor ha az apjának, muszlim a vallása..

tapasztalat...

Sok szerencsét.

2010. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en ferfi vagyok es egyedül nevelem a kislanyom 11.eve, most 13-eves. az annya meg csak most se erdeklödik a lanya irant. mostmar örülök is neki ,igaz eleinte nehezebb volt. en öszinten attol felek hogy majd megjelenik az annya ha a lanyom 18 lessz.ne keseredj el hanem örülj hogy nem art az aki nem szeret.mert ha szeretne benneteket akkor mellettetek lenne.........stb.
2010. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem muszlin!!Csak sajnos kinézem belőle hogy egyszer felbukkan és talán elvinné tőlem.gondolom meg kell adnom a lehetőséget a lányomnak hogy d9ntsön!!Ha meg akarja ismerni hát akkor....
2010. ápr. 3. 18:27
 8/10 A kérdező kommentje:
igen...végülis örülnöm kell hogy még vannak jó emberek mint a párom aki feltétel nélkül támogat,még akkor is ha majd a kislány meg akarja ismerni az apját.de gondolom neked mint férfinek nem lehetett egyszerű.milyen anya az ilyen???egy állat nem tesz ilyet a kicsinyével.amint el akarnám hagyni a lányom azonnal belehalnék!
2010. ápr. 3. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha gyerektartást akarsz,az jár.

Ha a hágai egyezményt aláírta az ország,ahol most apuka él,akkor meg is fogod kapni.

Viszont akkor neki is joga lesz elvinni láthatásra a gyereket.

Tehát vagy kéred a gyerektartást és viszi,vagy nem kéred és egy darabig még nem.

De arra számíts elöbb -utóbb a lányod is keresni fogja az apját.

Én kérném a gyermektartást és ragaszkodnék ahhoz is,hogy részt vállaljon a gyermeke életéből.

Téged megbántott,de az,hogy három éve megfutamodott nem jelenti azt,hogy rossz apa lenne a jövőben.Lehet egyszerűen nincs képe ennyi idő után a szemed elé kerülni.

Ha meg tényleg nem érdekli a gyerek,akkor ezután se fogja.Szóval megpróbálnám felvenni vele a kapcsolatot a helyedben.(már csak az miatt,hogy tisztázódjon miért ment el.Egy másik nő,aki vékonyabb volt,a családja miatt,esetleg a múltjában volt valami a szégyelt,megijedt a felelősségtől?-azt hiszem engem ez nagyon érdekelne)

2010. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenképp szeretném elmondani a lányomnak,mert el kell!!!csak később mikor már nagyobb és fel tudja fogni a dolgokat.
2010. ápr. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!