Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, aki a válás utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a válás utáni új párjával már nem követte el ugyanazokat a hibákat és végül harmónikus kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Van esély rá, hogy a második párral jobb lesz, vagy végül minden kapcsolat pár év után ugyanazokon a dolgokon elbukik? Ha van már gyerek, az mennyire nehezíti az új kapcsolat sikerességét?
2016. jún. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!en a hazassagomrol is azt gondoltam h harmonikus,az exferjem biztosan maskepp velekedne,o kezdett uj kapcsolatot a hazassagunk alatt.

Ami az uj kapcsolatommal mas az (bar en 2 evig ragtam h mi a tanulsag es mit kell majd maskent tennem),az a parom hozzamallasa.Nagyon hasonlo eletet elunk mint amilyen a hazassagom volt de amig a ferjemnek termeszetes volt h este meleg etel varja es heti 2-3estet kulon a barataival tolt,addig a parom tudja h ezek(es persze bmi amit a kapcsolatunkert teszek),reszemrol (is) erofeszites es o ertekeli,halas erte,karpotol amikor es ahogyan csak tud.

Tudatosan tesz azert h a nap vegen egy not kapjon vissza es nem egy lestrapalt anyat.Valahogy felismerte h ha en boldog vagyok,akkor boldogok es kiegyensulyozottabbak a gyerekek es neki is egy boldog no ugrik a nyakaba este.

A kulonbseg igy a ket pasi kozotti hozzaallason mulik.En mindig megerto es tamogato partner voltam,talan csak rossz embert valasztottam aki ezt nem ertekelte.(legalabbis bmennyit agyaltam,arra jutottam h semmi fobenjaro bunt nem kovettem el anno, ezt szakemberrel is atdumaltam)

A gyerekek pedig nem okoznak feszultseget a kapcsolatunkban,alaposan atragta h kell-e ez neki,nagyon sokat beszelgettunk rola,roluk,mielott osszekoltoztunk.Tudatosan keszult a neveloapa szerepre,egy -egy hiszti neki csak egy megoldando problema.Egy dolog mas,mivel mar ket gyerekkel ismert meg es igy toltottuk mindig a kozos idonk nagy reszet (aprosagokkal a labunk alatt),amikor elszabadulunk kettesben,azok a randik mindig olyan bizsergetoen ismerkedos elso randi szeruek:)

2016. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a válásom után eléggé magam alatt voltam, ezért pszichológushoz fordultam. Nagyon sok mindent sikerült feltárni a terápia során, hogy miért választottam rosszul, hogy miben működtem rosszul, és ezek a dolgok gyökeresen változtak a későbbiekben. Átdolgozott személyiséggel kezdtem újra ismerkedni, így már teljesen más személyiségvonásokat értékeltem, mint korábban, és én is teljesen másképp működöm a párkapcsolatban. Ez nekem szaksegítség nélkül valószínűleg nem ment volna (a tudattalan választ). A mostani kapcsolatom életem legjobb kapcsolata, mindig is ilyenre vágytam (volna), de tény, hogy nagyon nagy részt rajtam múlik, hogy jól működik.

Az exemnek is lett új kapcsolata, és nemrégiben panaszkodott, hogy ő nem is érte, hogy miért jönnek elő pontosan ugyanazok a problémák minden párkapcsolatában...


Ja és van gyermekem, nem érzem, hogy bármiben is nehezítené a kapcsolatot.

2016. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
A mi esetünkben én vagyok az új pár. Férjem az exével 8 évig volt együtt, mi most 7 éve vagyunk. Amennyire meg tudom mondani, nálunk az a lényeges különbség, hogy mi jól meg tudunk beszélni mindent egymással, azt is, hogy milyen problémáink vannak nekünk, esetleg a másikkal, párkapcsolatilag, vagy szexuális téren is. Az exével pedig nagyon nem volt jó a kommunikációjuk.
2016. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én második feleség vagyok. A házasságunk majdnem ráment arra, hogy a férjem mondhatni bosszút állt rajtam az elsőtől kapott sérelmekért.Hiába próbáltam megbeszélni.Elegem lett, hogy adok, bizonyítok,közöltem válunk.Ekkor kapott észbe.Most nagyon teper...
2016. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően teljesen ellentét az ex és az új és vele ha akarnám se tudnám úgy elrontani:

1. tudunk kommunikálni és mindent azonnal megbeszélni ( az ex-szel ez lehetetlen volt)

2. a szeretetét ragaszkodását maximálisan ki tudja mutatni, mondani bárhogy ( az ex igazi mély kötődésre alkalmatlan volt)

3. a mostani párom iszonyú humoros igy nagyon sokat nevetünk ( az ex túl komoly volt)

4. közös hobbijaink vannak igy ez még közelebb hoz minket

5. az ágyban is maximálisan figyelmes és az a fontos neki h először nekem jó legyen mig az ex ezekre szart a rozsaszin kodos idoszak utan)

A gyerekeimmel tobbet foglakozik mint a sajat apjuk igy imádják.

2016. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!