Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg létezik...

Szerintetek tényleg létezik olyan, hogy egy férfi képtelen megmondani azt, hogy tervez-e veled hosszútávra?

Figyelt kérdés

Háttérinformáció. 3 éve együtt vagyunk. Én 26 éves vagyok, ő 34 éves. Neki van már gyermeke előző házasságból. Én is ismerem a gyermeket, nagyon jóban vagyunk, nagyon jó kis közös programokat szoktunk csinálni. Gyermek nagyon megszeretett engem, én is őt. Folyton dícsér párom engem, hogy milyen szépen bánok a gyermekével, függetlenül attól, hogy anyai taapsztalatok nekem még nincsenek. Nap mint nap biztosít engem arról párom, hogy nagyon jólérzi magát velem, sok közös, szuper kis programot csinálunk együtt. Ő is és én is megismertem már a családját. Egyszóval abszolút éljük a kis közös életünket párommal boldogan, harmónikusan.

Azonban mikor a közös célokról beszélünk, nemtud mondani semmi konkrétat nekem. Pedig én neki nem árultam zsákbamacskát, tudja jól, hogy vágyok házasságra és gyermekre. Úgy fogalmaz, hogy ő minden nap a mának él, így nemtudja mi fog történni pl.3 nap múlva.

Férfiak ti tényleg ilyenek vagytok? :)Köszönöm


2012. jan. 25. 11:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

"A"férfiak nem ilyenek, a tiéd ilyen.

Nem ártana valami kompromisszumra jutnotok,mert így csak napról napra keserűbb leszel,aztán ott maradsz egyedül.

2012. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
És a mi esetünkben mi lenne a kompromisszum?
2012. jan. 25. 11:13
 3/48 anonim ***** válasza:
69%

Nézd az Ő szemszögéből! Egyszer már belevágott egy házasságba, és a jelek szerint nagyon nem végződött jól. Érthető, ha meglehetősen fél újra elkötelezni magát.


A sok válás, és az ezek végén születő ítéletek miatt amúgy is elterjedt a férfiak körében, hogy minimum három évig kell egy fedél alatt élni egy nővel, mielőtt a házasság szóba jöhetne. Ennyi idő alatt azért már ki szokott derülni, hogy kölcsönösen el tudjátok-e viselni egymást egy életen keresztül, és jobb mint fejest ugrani egy kapcsolatba, ami azután válással végződik, pláne, ha még gyerek is van.

2012. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom is elvált, ő mégis elmondta, hogy mi a terve velem kapcsolatba, kb. fél év múlva mondta, hogy nagyon szeretne tőlem gyereket és velem akarja leélni az életét, a baba már meg is született. Sajnos a házasságra még nem került sor.

Két éve vagyunk együtt és nagyon boldogok.



Szóval nem minden férfi olyan mint a párod.

2012. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
52%

Neki jó igy ahogy van.

Ha szeret lehet,hogy meglep szülinapodra egy gyürüvel,várj egy kicsit még!

Kieröltetni nem jó!

2012. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyunk ilyenek.


A párod esetleg fél az elkötelezettségtől.


Enélkül azonban nem lehet jó egy kapcsolat. Ez lenne az alap. Az milyen lenne már, hogy "úgy 5 évre tervezek veled..."


Az ember, már ha férfi, és nem csupán hímnemű tudja, hogy mit szeretne hosszú távon. El tudja-e képzelni az életét veled, vagy nem? Ha nem akkor sürgősen el kellene döntenie.

2012. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

"minimum három évig kell egy fedél alatt élni egy nővel, mielőtt a házasság szóba jöhetne"


Én egy hét után kértem meg a feleségem kezét, és sosem éltünk egy fedél alatt a házasság előtt.

2012. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
74%
Na ne! Ezt el ne hidd neki. Taktikázik, mert így is jól érzi magát veled. Ezzel beéri, mer neki ez nagyon kényelmes. Terve még egy kutyának is van ha más nem az, hogy fondorlattal megszerezzen egy csontot.
2012. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Az azért még hozzátartozik a történetünkhöz, hogy sajnos hivatalosan nem zárult még le a válóper. Volt felesége nagyon megnehezíti mindeki helyzetét. Folyamatosak a pocskondiázások stb. Párom mindig azt mondja, hogy amint lezárul a per, elém áll és elmondja merre tovább. Ez így reálisnak tűnhet? Tehát most még nemtud elém állni, de pl. 1 év múlva ha vége a pernek akkor igen? Ebben van logika?
2012. jan. 25. 11:26
 10/48 anonim ***** válasza:

Igen,ebben van logika, ezzel téged is véd.

Ezek szerint van kompromisszumotok, és van időpontotok is. Akkor mi a gond?

2012. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!