Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás egy másik nő miatt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás egy másik nő miatt. Hogyan lehet beletörődni?

Figyelt kérdés

Igazából nem is a legfájóbb, hogy összejött valakivel, hanem hogy a közös gyerekeinkkel az új nő is találkozni fog. Bele kell törődni, tudom, de hogyan. Olyan írjon, aki hasonló helyzetben volt, ne olyan aki boldog házasságban él, mert fogalma sincs, milyen érzés ez. Hát. nagyon rossz.

Milyen érzés a gyerekeknek, hogy az apjuk mellet új nőt látnak?


2016. jún. 25. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit vitatkoznék azzal aki azt mondja, hogy a megcsalás mindig mindkét félen múlik. Vannak olyan egyedi esetek amikor a ffinak (és biztos van ilyen nő is) alapból belső igénye, hogy ő márpedig több nőnek is kell... az én exem ennek fényében már a kapcsolatunk rózsaszines időszakában kettős életet élt amikor szexuálisan is és mindenhogy ki volt elégítve..


Az új nőre amúgy én pozitívan reagáltam -a szakításunk után ami a sokadik megcsalás miatt következett be egyúttal végleg- én találtam párt előbb eleve. De az exem elvitte a gyerekeinket úgy tavaly nyaralni a bnőjével nyaralni, hogy konkrétan a gyerekek nem is ismerték soha nem látták... ezzel a lépéssel megalapozta a bnő és a gyerekeink kapcsolatát mondanom se kell. Előre tisztázni kellett volna pl hogy ott más szabályok lesznek érvényben amihez alkalmazkodni kell. A bnő ráadásul bagós amit a gyerekeim rühellenek, a bnő a nagymamájukkal egyidős, szóval a legnagyobb jóindulatommal sem fogom tudni rávenni őket hogy akárcsak egy napra menjenek hozzájuk. Pedig nekem is jólesne egy kis nyugalom.

kérdező nézd a pozitív oldalát, az csak jó ha szívesen vannak együtt, megoszlik a teher is, Te is tudsz új életet kezdeni.

2016. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igenis van olyan, hogy nem mind a két fél hibás egy válásban. Nem ringatom magam abban a hitben, hogy nálunk ez volt, hanem igenis ez történt. A terhesség alatt minden oké volt. Nagy szeretetben telt, a szülőszoba előtt még kéz a kézben imádkoztunk, aztán hogy hazavittük a babát, a férjem sose volt otthon többet és nem szólt hozzám többet, akárhogy könyörögtem, hogy mondja el mi a gond, hozzuk helyre.

A kérdésre válaszolva én kivagyok ettől, hogy oda kell adnom a gyereket úgy, hogy másik nőhöz viszi! Van egy nője a volt férjemnek, ehhez képest a szeretőjéhez vitte a gyereket! Állítólag a nőjénél is volt már. Én úgy reagáltam, hogy szembesítettem a nőjét a szerető tényével és rákérdeztem, hogy akkor most ki is az egyes számú és a kettes számú, mégis hova is kéne mennie a gyerekemnek, mert azért nem akarom, hogy a háromszögükbe járjon a fiam! A fiam még 2 éves, nem fog fel belőle sokat, csak néni itt, néni ott, de akkor sem hiszem, hogy ezt kéne lássa!

2016. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utosó, ebben teljesen egyet értek veled. Csak azt nem bírom felfogni, hogy egy férfi miért nem képes egy kicsit a gyerekre is gondolni? Attól hogy neki jó, mármint a férfinak, az nem jelenti azt, hogy a kicsinek is. Sokan könnyen mondják, hogy oda kell adni a gyereket, de fogalmuk sincs milyen sz.r érzés ez.
2016. jún. 28. 13:47
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki lehülyézett, hogy én biztos még szerelmes vagyok a volt férjembe, azért nem akarom odaadni, mert ő (ismerősöm) bezzeg odaadta a fiát a volt férjének, amikor egymás után cserélgette a 20 évvel fiatalabb csajok. Na, mondom, ehhez csak gratulálni tudok... Az én fiam lelki egészsége nekem fontosabb!
2016. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#12hoz kapcsolodik.Nalunk konkretan a terhesseg alatt szomorusag es rosszkedv volt a ferjem reszerol(tervezett baba),bmikor rakerdeztem,haritott,kutakodni nem kutakodtam,rossz erzesem volt de megnyugtatott h rosszul erzem (en meg rafogtam a terheshormonokra) ennyit azoknak akik mindig a kapcsolat mukodeskeptelenseget okoljak h oda beferkozhet a 3....

Amugy en ismertem a csajt elotte is,nyilvan nem esett jol h o puszilgatja a gyerekem lathataskor mikozben kicsit neki is koszonheto h egyedul kell ot felnevelnem,de tulleptem rajta.Egy emberrel tobb,aki szereti,igy gondolok erre.Sosem askalodtam,soha egy negativ megjegyzes,a gyerek szereti,hurra.Az az idoszak volt s z a r amig ok ultek a nagy boldogsagban,en meg adogattam el a cuccaimat mert kajara kellett.Onnantol h uj parom lett,mar nem erdekel az egesz.Csak akkor aggodtam vna ha egy hulye p i c s a a csaj es ellenem hangoljak de tok jol egyuttmukodunk a lathatassal kapcsolatban,en meg igyekszem jol erezni magam abbana keveske szabadidoben amikor naluk van a gyerek.A legviccesebb h ez 3.5 eve tortent es meg mindig a csajnak vannak remalmai velem,gondolom gyotri a buntudat.

2016. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!