Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek is undorító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is undorító a sárdobálás, ami sok esetben követi a válásokat? Úgy gondolom, mindenhez két ember kell, nem lehet csak és kizárólag az egyik félre mutogatni. "Kettőn áll a vásár. "

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak a válásokat, a szakításokat is. Bár a kettő lényegében ugyanaz. Sosem értettem hogy akik valaha szerették egymást, azok hogy viselkedhetnek így a másikkal.
2016. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én sem értem.. :/
2016. jún. 30. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezzel mindig az takarózik, aki hibázott.

Lásd még: megcsalás esetén a gyanútlan fél okolása.


Túl sok amerikai sorozatot néztek.

A valóságban nem igen lehet békésen elválni. Elvégre azért válnak, mert legalább az egyikük úgy gondolja, hogy visszafordíthatatlanul megromlott a házasságuk.

2016. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
#3 ja b+! A trónok harca a hibás, amiért azt hiszem hogy normálisan is lehet szakítani a másikkal :D
2016. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát, igenis van olyan, hogy csak az egyik fél a hibás! Mert mondjuk hiába van meg mindene otthon, neki izgalom kell és félre jár! Vagy nincs meg otthon, ami kell, de ahelyett, hogy kinyitná a száját és megbeszélnék, megoldanák, inkább hanyagolja a párját, amíg az ki nem száll az egyoldalú kapcsolatból.

Persze, nem szép dolog a sárdobálás, én sem támogatom, nem az a megoldás. De mondjuk az sem mindegy, mit veszünk annak. A volt férjem pl. sárdobálásnak vette, hogy megkértem a szüleit, hogy beszéljenek vele, hogy két év után kezdjen már el gyerektartást fizetni... Szerintem ez egy jogos kérés, ő meg nem tudta elviselni, hogy kipukkan a lufi, hiszen mindenkinek azt hazudta, hogy vagyonokat fizet a gyerek után.

2016. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A sárdobálás valóban undorító DE sajnos vannak esetek amikor nagy részben valóban csak az egyik fél a hibás.

pl. Mi most exemmel ennek a közepén vagyunk és hiába kérem az exemet hogy ne gúnyolódjon a gyeeknek az új páromról csak folytatja (irritája hogy a gyerekek szeretik és jól kijönnek). Nálunk az exem 2 éve képtelen beletörődni hogy sokadik megcsalás után otthagytam és volt merszem új életet kezdeni. Titokban névházasságot kötött ráadásul amire a Bíróságon azt mondta hogy házasságba menekült -ergó akkor meg ha házas duplán semmi köze kivel mit csinálok fél évvel a házassága után :-) Persze eközben még volt egy bnő is ( megvan minden és tudja jól)... szóval én vagyok a szar alak mert barátom lett miközben a többiről mélyen hallgat.

A gyerekeimet sem tiltom sőt küldöm de általában lemondja. Igy nehéz meggyőznöm őket hogy apátok amugy nagyon szeret Titeket.

ja és persze nem fizet mert"mèg nincs bírósági ítélet"....

2016. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk jól ment a válás, az ügyvéd csak annyit mondott intelligencia kérdése hogy elfajul e a dolog.


Egyébként meg csak részben igaz hogy mindkét fél hibás.

Illetve nem egyenlő arányban szoktak hibásak lenni a felek.

De tudom olyan is van ahol konkrétan az egyik fél hibás csak.

Személy szerint nem szeretem mikor a megcsalt félre húzzák rá a vizes lepedőt, merthogy biztos megérdemelte....mert nagyon nem mindegy szerintem, hogy ha pisztolyt fogok valakire akkor meghúzom e a ravaszt vagy sem.

2016. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2016. jún. 30. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!