Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól látom, hogy a válás oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a válás oka általában egy 3. személy miatt van?

Figyelt kérdés
Még együtt vannak de egy 3.személy miatt döntenek a válás mellett,még ha nem is vallják be a házastársnak.
2016. júl. 10. 08:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szerintem is!
2016. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk igen.
2016. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 BlackSword ***** válasza:
77%
általában nem... Előbb a problémák jönnek, aztán a 3. személy... De lehet hogy a problémák eleve váláshoz vezetnek a 3. személy nélkül is... Csak divat lett inkább rossz házasságban élni, mint egyedül...
2016. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A válás azért van, mert a felek már nem szeretik egymást. Ha valakinek jó a kapcsolata, ott jöhet nyugodtan egy 3. személy, nem fognak félrelépni, nem fogja tudni a 3. tönkretenni a kapcsolatukat. Ha jön egy 3., és valamelyik fél összejön vele, akkor ott már eleve gondok voltak, és elváltak volna előbb-utóbb a 3. "segítsége" nélkül is.
2016. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
A 3. személy már eleve akkor jön be a képbe, ha a kapcsolatnak tulajdonképpen vége. A 3. személy max felgyorsítja a válás folyamatát, egyértelműsíti a felekben, hogy ennek semmi értelme, de magához a váláshoz egyébként nincs köze. Egy PÁRkapcsolat két emberen múlik, ha elromlik és beengednek egy + főt, akkor az is a kettejük döntése.
2016. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem. A válás "oka" mindig a házastársak között van, a 3. személy csak ennek az oknak a következménye, illetve jó bűnbaknak.
2016. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2%

Meg az is oka, hogy a no elkenyelmesedik, es gyakran elhizik, "elfelejt" hajat mosni meg osszessegeben igenytelenne valik.


23N

2016. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
szóval akkor az én döntésem volt, hogy megcsalt az akivel családot akrtam alapitani, akinek gyereket akartam szülni? Ne idegesíts már fel! :D
2016. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ha a kapcsolat okés, akkor jöhet 3., 4., 5., 6. és így tovább, az a kapcsolat szilárd marad.
2016. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Jajj menjetek már a pi.csába!

Csaltak meg, voltam szerető, nekem is volt szeretőm, nem vagyok szent.

De álszent se!!!

Az mindig a félrelépő döntése, ha lesz valami, meg a harmadiké, aki belemegy hogy harmadik legyen.

Ez a "már úgy is rossz volt a kapcsolat" egy fa.szság amivel mentegetitek magatokat.


A válás gyakori oka még az alkoholizmus, egyéb függőség és a családon belüli erőszak. (Amikor mégsem érzi magát feljogosítva félrekefélésre a másik, pedig elég xar hozzá a házassága...)

2016. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!