Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lelkileg nagyon megvisel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg nagyon megvisel a válásom, lassan az egészségem rovására megy. Erős idegzetre lenne szükségem, hogy fel tudjam venni a harcot, van valami segítség erre?

Figyelt kérdés
Nem tudok enni, nyugodtan aludni, állandó feszültségben (terror alatt) élek.
2008. okt. 4. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Ha meg szabad kérdezni mit értesz feszültség (terror) alatt???
2008. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
sajnos nehezzen lehet elfelejteni azt akit igazán szeretünk! tedd el szemelöl ami rá emlékeztet,és probálj mással/másokkal ismerkedni! nem tudom mi az oka,de szerintem,ha elváltatok akkor kellett lenni valami ellentétnek köztetek! nem érdemel meg téged! így előbb túlteszed magad rajt,de azért az egészségedre vigyázz! én ennyit tudok hozzátenni,de mindenesetre sok sikert!
2008. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
www.pszichoterapia.lap.hu, www.pszichodrama.hu, www.pszichologia.lap.hu
2008. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Még folyamatban van a válásunk, ami a férjem agresszívitása miatt indult. Azóta is folyamatosan azon dolgozik, hogy kikészítsen. 2. Én már nem szeretem őt, nem ez a gond, hanem az ő viselkedése, amit nem lehet elviselni. Ebben kellene segítség. A törvény mindig a bűnösöket védi!!!
2008. okt. 5. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

szia! agresszivitás alatt a testi sértés érted? megüt,megver? mert ez esetben mindig hivd ki a rendőrt,nyilatkoztatni fognak,h kivánsz-e magáninditvánnyal élni a férjed ellen,azt követően be kell menned a kórházba,vetetsz látletet(2000Ft) és azzal együtt bemész a rendőrségre és könnyű testi sértés miatt megteszed a feljelentést. Mindig legyen nyoma,amikor megütött stb. ,mert a bíróságnál váláskor beszámít.

Probálj szedni vitaminokat, magne b6 naon jó idegekre,vagy valami gyógynövény alapú nyugtatóüt Hova,de xanaxra meg ilyenekre rá ne szokj!

sajnos arra hamar rá lehet...közös gyermetek van? amennyiben előtte üt meg,abban az esetben kiskorú veszélyeztetése, és akkor a férjed viszik is be a rendőrségre,de ezt mondani kell a kiérkező jőrnek,h a gyermek is látta...Kitartás!

2008. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jelentsd a rendorsegen, nem art ezeknek az idiotaknak az ilyen.

Ha tel. hiv, ne vedd fel!

Esetleg ha tudnal mas varosba koltozni, ott nem kellene felned tole, ha tudnal menjel ki kulfoldre. Igen van ilyen aki meg is mondja, hogy -tonkre teszem az eletedet! Es tonkre is teszi. Ismerem ugy hivjak oket hogy jozan bolond.

Lelki terror, nezd meg hogy buntetik-e!

2008. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!