Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen érzés második feleségne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés második feleségnek lenni?

Figyelt kérdés

A környezet rossz szemmel néz egy elvált férfi új feleségére?

Vagy hogy érzi magát maga az új feleség egy ilyen szerepben?


2016. nov. 9. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En masodik ferj vagyok, de meg igy is a felesegemre fujolnak tobben. Kiveve az en csaladom, mert o mindkettonket eliteli, de konnyen megoldottuk, mert azota nem beszelunk veluk. Amugy Nincsen semmi baj, es mi jol megvagyunk.
2016. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan, mint második/harmadik/többedik barátnőnek lenni: a környezettől függ. Van, ahol alapból szívesen látnak, van, ahol meg az első az örök és egyetlen favorit, és az új nő + a férfi életük végéig hallgathatják a célzásokat - már ha a pasi nem állítja le anyósékat.

Ill. sokat számít, hogy van-e gyerek az előző házasságból, + természetesen ha az új nő miatt válnak, az is megbolygatja a dolgot.

2016. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagy mértékben függ attól, hogy az új felség volt-e a válóok, és otthagyott érte egy családot (tehát közös gyerek is van). Vagy pedig elvált a pasi, és független emberként ismerték meg egymást.

Előbbi esetben érthető, ha a családtagok és a barátok is fújnak rá. Utóbbi esetben pedig inkább örülni szoktak, hogy végre újra sínen van az élete.

2016. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk apám az új nő miatt hagyott el minket, csaltanis anyámat.

Gyűlölöm azt a kis k.vát, nyilván nem esek neki és tépem ki a haját, de hiába akarja apám, hogy menjek át hozzájuk, nem megyek és azóta apámmal sem igazán tartom a kapcsolatot.

Szóval a lányát azt bukta, majd ápolgatja a r.banc, ha öreg lesz.

2016. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

4., remélem idővel azért változik majd a véleményed.

1. nem feltétlenül az új nő tehet arról hogy apukád kilépett. Ahhoz apukád is kellett.

2. Ahhoz hogy apukád kilépjen, lehet hogy kellett anyukád is. Nem tudhatod mi volt köztük, vagy mi nem. lehet hogy neked nem is kell tudnod. Az viszont tény hogy az apukád az apukád marad, nem helyettesítheti senki.


Remélem idővel meg tudsz bocsátani nekik. Csak gondolj bele a fentiekbe...

2016. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt az esetet nézve, mikor válás után jönnek össze:

Csak a feleségen múlik, hogy ő hogy érzi magát. Ha azon lovagol állandóan, hogy ő a második feleség, és van a férjének előélete, van gyerek az extől, stb. akkor nem lesz jó senkinek. Saját magában kell rendet tennie, hogy ő a "Felesége", és pont. Nem első, második, nem verseny.

A környezet pedig mindenkinél más. Ha látják, hogy jól megvannak, boldogok együtt, úgy is belenyugszik még az is, aki nem örült az esküvőnek.


Semmivel sem jelent többet, mint ha volt már valakinek előtted komoly kapcsolata, csak ott nem volt gyerek és esküvő. Gondolom, azzal is meg tudsz békülni, hogy nem te vagy az első nő az életében.

2016. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Måsodik felesėg vagyok, azaz vålôfėlben.A fėrjem mår 2 ėve elvålt az első felesėgėtől, mikor megismerkedtünk.A csalådja örömmel fogadott, egyedül a sôgornőm ėreztette folyamatosan, hogy ő mår rėgebben a csalåd tagja, mint ėn.Illetve anyôsom gyakran szzapulta nekem az első asszonyt.Megcsalt a fėrjem, az ûj nővel mår ki van tűzve az esküvő időpontja, persze ha lezajlik addig a mi ės a nő vålôpere is.Anyôsom most engem szapul,ahogy annak idejėn nekem az első felesėget.A fėrjem csalådja örömmel fogadta az ûj nőt, a nőt viszont a sajåt szülei elzavartåk, haza ne menjen addig, amīg a fėrjemmel van.Baråti körben, mėg a fėrjem baråtaibôl is sokan mellettem ållnak.2-en maradtak a fėrjem mellett.
2016. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lesz meg ott sokadik feleseg elettars is.

Ha az uj no miatt hagyta cserben a csaladjat es ferfi akkor ha feleseg ha nem uj no ribizli es ugyanez a sors jut neki jar neki.

2016. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazad legyen:)
2016. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nalunk Mi vagyunk (mindkettonk csaladjaban)akik a leghosszabb ideje vagyunk egyutt, akik eloszor (eddig csak mi) hazasodtak, es én vagyok az eslo aki unokával áldja meg a nagyszuloket így valoszinu bitang sz*r lesz a nemsokára ex férjem jövőbéli párjának...ezek ketten ki lesznek utálva a világból. Drága jó Anyósom ugy be van zsongva az 2 honap mulva szuletendo unokájának gondolatátol, hogy már felvasarol egy fel babauzletet,de még mindig azt kérdi, hogy mire van szuksegunk, mit vegyen? Mekkora pofáraesés lesz a tudat, hogy mindekozben a kedves fia egy exével akar leszervezni egy találkát és ennek köszönhetően befogom adni a válást.
2016. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!