Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 20év házasság után elváltunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20év házasság után elváltunk. Hogyan lehet új partner szokásait elviselni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék 1dül maradni,de 20év alatt sokminden emlék maradt,mit hogyan csináltunk.Mi van akkor ha jön vki,ő másképp csinálja és nem fogok tudni alkalmazkodni.Előjönnek az emlékek és nemcsak a rosszak.Hogyan tudnék ezen túllépni?
2016. dec. 9. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

20 év, már annyi idő, minden bele ég az emberbe.

Gondolkodtam már rajta, mit tennék válás után. Nem hiszem, hogy én, bárkivel is össze tudnák csiszolódni.

2016. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előbb legyél kicsit egyedül, hogy a saját szokásaid kialakuljanak, és élvezd ki, hogy már nem kell alkalmazkodni senkihez.

Nekem válás után ez néha csak apróságokban nyilvánult meg, pl. hogy összekevertem a tésztát a szósszal, mert a volt férjem nem szerette így, én meg igen. :)

És mire kialakul egy új, komoly kapcsolat, addigra már az lesz a kérdés, hogy hogyan tudtok egymás szokásaihoz alkalmazkodni.

2016. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van. Legyel egyedul eloszor egy kicsit, ne rohanj bele rogton egy masik kapcsolatba csak azert, m egyedul lenni szokatlan. Meg kell talalnod onmagad es azt, h mi az, amit elfogadsz es mit nem egy masik partnertol. Egy ido utan mar tudni fogod es fogsz tudni alkalmazkodni egy masik ferfihoz.
2016. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szerelem és egy kapcsolat mindig formál, ha akarja az ember- ha nem! :) lehet, hogy elsőre nem varázsütésre fog menni. De ha találsz valakit, akivel szeretitek egymást és lesz türelem is, nem lesz gond. + ha egy korszak lezárult, az ember valahol mimdig újít. ;) lehet, hogy jól is fognak esni azok a dolgok, amiket másképp csinál(tok) !
2016. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés bennem is felmerült :) én is úgy gondolom kell egy kis egyedüllét,utána meg már talán boldogan fog az ember lánya alkalmazkodni :)
2016. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!