Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges úgy elvállni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy elvállni hogy békés és problémamentes legyen? Létezik ilyen, mert eddig csak az ellenkezőjéről hallottam példát

Figyelt kérdés
Ird le a történeted ha van ilyen.Köszi

2016. dec. 11. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha már egyik fél sem szeret, akkor igen!


Ha pedig ez mellé még közös gyerek is van, akinek nem akarnak traumát okozni, akkor még inkább lehetséges.


De tényleg fontos hogy egyik fél se reménykedjen már, mindkettő engedje el a dolgot és anyagilag se akarja egyik fél se lehúzni a másikat.

2016. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért ne lehetne?


Pl. a szüleim válását elég közelről láttam. Először csak szétköltöztek, aztán később adták be a válást. Mindenki elment a saját ügyvédjéhez, aztán összeültek közösen, megegyeztek az anyagiakról, pl. gyerekeik taníttatása, támogatása stb. és ezt leírták szépen. Ez volt egy alkalom, aztán a bíróságon meg bementek, beadták a fenti papírt, a bíró meg kimondta a válást közös megegyezéssel.

2016. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
nincs,az mindig nagy verekedéssel jár .pofonok,sírás-rívás.
2016. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, de nem írom le most, már megtettem párszor, uncsi...

Lényeg hogy mindkét félnek valamilyen szinten nyugodtnak kell lenni, és az sem árt ha apuka szép lóvét csepegtet havonta. Ezzel a két dologgal sok vitát, köpködést meg lehet spórolni.

2016. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nincs gyermek.
2016. dec. 12. 10:32
 6/11 A kérdező kommentje:

Ugy ertem nincs gyermek ezert nem is kell love.

Es abban az esetben ha az eggyik fél meg remenykedik akkor is lehetseges?

2016. dec. 12. 10:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Na figyelj! Szerintem egy normális váláshoz két értelmes ember kéne...ami ritka! Az én filmbe illő sztorim: Együtt vagyok egy 18 évvel idősebb férfival, aki éppen válik, plusz gyerek. Nagyon nehéz. A feleség mindent elkövet hogy ne maradjunk együtt, mindenkit bevon a sztoriba, családi összejöveteleket szervez és mindenki előtt blamálja a férjét...elmondta hogy nem szereti, viszont nem szeretné, hogy velem legyen, mert majd mit mondd a város? Mindent kitalál rólam. A másik meg, hogy a nő soha nem dolgozott, a férj eltartotta és mindent megkapott, csak egy idő után sok volt neki és azt mondja soha nem szerették egymást igazán. Néha nagyon furcsa helyzetekbe kerülünk sajnos és azt hisszük nincs kiút. Viszont én azt mondom a szerelem győz, ha elég erős :) minket csak ez tart életben.
2016. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi utolso. Es vegul mi lett a vege?
2016. dec. 14. 00:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még nincs vége...mert a feleség dühöng és mindent elkövet, hogy ne lehessünk együtt...mostmár nagyon messzire elment. Igazából nekem csak az fáj,hogy megmondta, hogy nem szereti viszont nem fogja nézni, ahogy mi boldogan élünk és kirándulgatunk, ő meg marad a gyerekekkel. A válaszunk az volt,akkor neveljük mi őket, ha nehezére esik, de nem szeretné és inkább az apjuk ellen neveli. De remélem hamarosan vége. Tényleg csak a szerelem tart életben :)
2016. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolso akkor ö még nem vállt el?
2016. dec. 19. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!