Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Altalaban milyen testalkatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altalaban milyen testalkatu noknek jonnek be a macis aputestu kicsit pocakosabb, nem kigyurt izmos, nem szalkas, egyszeru bekes kedves pasik?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam a neten,hogy az aputest es a mackosabb pocakosabb sracok,pasik azok akikre a nok,lanyok igazabol vagynak. En is mackos pasi lennek ,es sajnos nem ezt tapasztalom,vannak ferfi es noi barataim is,de a lanyok szerint eleg bena ez a testalkat,lehet csak a magyar holgyek ennyire "jopasi" centrikusak? Amikor kulfoldon jartam,es kuldoldi ismerosokkel beszeltem,ok azt mondtak nem ertik,hogy a magyar nok kozul sokan miert ennyire csak a kulsore mennek,ott a cseheknel,nemeteknel meno az aputest Magyar lanyoknal sajnos nem! :(

2016. okt. 6. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

B+, linkeld már be azt a sok oldalt, ahol a nők tömegesen nyálaznak a kövér pasikra!

Mert én már baromi kíváncsi vagyok rá, miután naponta ötször erre hivatkozol.

2016. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Én karcsú, nőies testalkatú vagyok, és a mackós testalkatot szeretem. De azért van különbség a maci, az aputest és a kövér között. A mackóson van izom, az aputest az kicsit elhagyta magát, a kövér meg hát tudjuk, az kövér. Az első kettő a legritkább esetben megy fel 100 kg fölé, az utóbbi meg onnan kezdődik inkább. Az meg, hogy a magyar vagy külföldi lányok nézik-e jobban a külsőt, azt nem tudom, a túlsúly ma már népbetegség, lehet, hogy külföldön kevésbé zavarja az embereket, ha a párjuk 55 évesen szívrohamban meghal.
2016. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira unom már ezt a kérdést. Ezt naponta kiírja valaki más megfogalmazással. Fogjàtok már fel, hogy attól hogy valaki mackós, nem feltétlenül jó vagy rossz pasi. Pl: az arca helyes-e, mégis mennyi fölösleges van rajta és az hogy igazodik el a testén. Amúgy ami még nagyon fontos az a kisugárzás!

Én olyan környéken lakok ahol rengeteg a mackós pasi. Nézem a 20-50ig korosztályt. Soknak van kövérebb barátnője/felesége, de a legtöbbnek nagyon vékony felesége/barátnője van.

A párom meg én mind a ketten nagyobb darabok vagyunk. Mind a ketten 180cmesek és 90kgosak. Nem azok az elfolyt kövérek vagyunk, hanem az a mindenhol nagyok :D

De mikor még nem volt meg a párom nagyon sokat bosszankodtam, hogy basszus a gebe csajok lenyúlják a mackós pasikat.. Hogy agyonnyomják őket stb stb mérgeskedtem :D

2016. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én alacsony, vékony testalkatú vagyok és bejönnek a mackós pasik. :)
2016. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Én vékony testalkatú nő vagyok. Macisabb pasikkal próbáltam ismerkedni és én azt tapasztaltam, hogy a macis pasik a teltkarcsú nőket keresik. Vagy nincs elég önbizalmuk és nem hiszik el, hogy egy "magamfajta" nőnek bejöhet az ilyen alkat.

Ami tényleg nagyon fontos az a kisugárzás. Amit még en fontosnak tartok az a magabiztosság, kedvesség és ne legyen buta. Most ismerkedtem meg egy macisabb pasival és jól elvagyunk egyenlőre .

De persze volt olyan is, hogy a macis pasik lerázták. És nem akarok nagyképűnek tűnni, de szerintem nem vagyok csúnya.

Macis alkatúak közé sorolom : 180cm magas vagy annál több és 100kg kb. És elosztódik rajta a felesleg.


Keresgélni kell és majd egymásra tálaltok a megfelelő nővel.

2016. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Unalmasak az ilyen kérdések már. Tegnap is vokt egy, hogy ő mackós, de vékony, modell alkatú, csinos lányt keres. Elvárások azok vannak... de csak a másik felé.

22/L

2016. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, VANNAK nők, akik a mackós pasikra vágynak, és vannak, akik nem. Ez nem azt jelenti, hogy az összes nő számára potenciális társ vagy. És az, hogy ki mire vágyik, nem testalkatfüggő! Ismerek telt nőt is, meg vékonyat is, akik macis férfiakat kedvelnek. Ha valakinek a testalkata számít a preferenciában, akkor az a nő APJA. Mert a nők tudattalanul általában az apjukhoz valamilyen szempontból hasonló férfit választanak (természetesen vannak kivételek, ebbe most nem érdemes részletesen belemenni, csak példaként írtam, mert akiket én ismerek, és tudom, hogy a mackós férfiakhoz vonzódnak, nekik az édesapjuk is mackós alkat).

A másik, hogy a testalkat EGY tényező. Ha én mondjuk a barna hajú, barna szemű férfikhoz vonzódom, az nem azt jelenti, hogy akkor innentől az összes barna hajú, barna szemű férfi számításba jöhet. Nagyon nem. Számít a stílus, a kisugárzás, az intelligencia, a személyiség, amivel vagy megfog valaki, vagy nem.

Senki nem választ egyetlen tényező alapján társat, ezt el kéne felejteni.

2016. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon jól nézek ki, de én szinte csak az ismosakra bukok. Ha van pocak(nagy) bocsi.
2016. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidd el nem csak a magyar lányok mennek a külsőségekre, külföldön dolgoztam, az összes kollégámnak és ismerősömnek olyan teste volt mintha a címlapról lépett volna le, még intelligensek is voltak.

Keress olyan alkatú nőt aki olyan mint te, fel kell fogni egy csinos nő nem véletlenül csinos, ő azért tesz valamit és az ilyen nők nem bírják a lusta pasikat.

2017. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2017. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!