Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nagyon szerelmesen házasodott, mégis pár éven belül elvált?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?mennyi ideig voltatok házasok?van gyereketek?
2016. dec. 18. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetbe, de ami eszembe jutott:

Jó lenne ha az emberek nem akkor házasodnának, amikor még a rózsaszín ködös időszak van, hanem utána ha az elmúlt. Ha szerelmes vagy nem látod a hibát olyan mértékben a másikban, mint ahogy kellene.

2016. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok házas de már az jött volna ha meg oldódik a lakhatásunk gyerek is tervbe volt ,7 évig voltunk együtt , és most ünnepek előtt közölte hogy már nem szeret és nem akar boldogtalansagba élni, az hogy miért? Talán mert sose éreztem h értékelve vagyok .
2016. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.7 ėv utån most vålunk.Az esküvőnkön azt mondtåk baråtok, rokonok, mennyire szeretjük egymåst.A fiunk születėse utån a fėrjem ėlte az ėletėt, most mår azėrt adtam be a vålôpert, mert megcsalt.
2016. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én már 2x váltam szerelem miatt....
2016. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!