Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én mondtam ki, hogy vége....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mondtam ki, hogy vége. Mégis nagyon rosszul érzem magam. Miért?

Figyelt kérdés
A férjemmel elég viharos a kapcsolatunk.Voltunk külön 2szer hàtha jobb lesz utàna.Az alap problémàk ideig òràig megvàltoztak és utàna minden ment a régi mòdon.Amiòta megszületett a gyerekünk,folyton vita van.Màsképp gondoljuk a gyereknevelèst.Folyton kiabàl veszekszik vele,igerlékeny velem is.Sokat dolgozik ez tény de van amikor napokat itthon van,akkor is ideges,feszült.Tegnap kimondtam,hogy nem bírom màr vége.Ő nem akar elengedni mert szeret,mi vagyunk a csalàdja a mindene.Ha elmegyek tönkre teszem.Mi lenne a jò?
2016. ápr. 29. 08:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%

Tedd tönkre, nem is kérdés.

Más nők ilyesmin nem is gondolkodnak, te miért teszed?


Tudod m a vicces?

Vedd a következő párokat:

1. a férfi munkanélküli

2. a férfi munkanélküli, gyakran feszült

3. a férfi munkanélküli, gyakran feszült és iszik is

4. a férfi munkanélküli, gyakran feszült, iszik és zsugázik is

5. a férfi munkanélküli, gyakran feszült, iszik, zsugázik és ver is téged

6. a férfi munkanélküli, gyakran feszült, iszik, zsugázik és ver is téged

...


Mindegyik párnál az asszony beadja a válópert, mi sem természetesebb, viszont amikor a 6-os nő hall az 5-ös férjről, az 5-ös nő a 4-es férjről,stb. akkor mind irigykedik és azt mondja, hogy jó férj, tőle nem válna el.

Az igazság az, hogy semmit nem képes megbecsülni az átlag nő. Mindig az a rossz, ami "van".

Persze neked hiába mondja majd bárki, hogy hát dolgozik!, hazadja a pénzt!, nem iszik!, nem ver!!!, szereti a gyereket, stb. te úgy fogod mindig érezni, hogy többet érdemelsz.

Én ezért tartom a házasságot a legrosszabb üzletnek: elcseréled a függetlenséget és a változatos szexet egy nőre, aki by default a haláláig elégedetlen és a szexmegvonás/gyerek elvételén kívül mással nem is szándékozik hozzájárulni a kapcsolathoz, miután elvették.


Sajnálom a férjedet, mert ő még nem tudja, de soha nem is volt esélye...

Az meg, hogy a gyereknek apa is kell, gondolom közhely.

Ám legyen.


Sok sikert

2016. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Persze, egy gyereknek olyan apa kell, aki állandóan ordít vele, ordít az anyjával, és nincs egy nyugodt perc se otthon. De legyen boldog, hisz mást meg ver az apja, zsugázik, és megerőszakolja, ha részeg.

Kedves első: fenti esetben is a nő a hibás, mert neki ilyen férj kevés?!

Szerintem meg menj a francba!


Kérdező: egy biztos. A férjed nélkül jobb lesz. Ez a kapcsolat halott, alapvető dolgok hiányoznak.

Most megszánod, vele maradsz. Két év múlva váltok, minden kezdődik előlről. Akkor nagyon fogod sajnálni az elpazarolt éveket, már túllenél mindenen.

Ha annyira szeretne titeket, nem lenne idegroncs otthon, nem rajtatok verné le a feszültséget.

Más is sokat dolgozik (én is), és alig várja, hogy otthon legyen és feltöltődjön.

Ne áltasd magad, ennek vége.

2016. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Eleinte minden szép és jó. Ez így van, ezért is kötnek házasságot a felek.

Aztán jön a fekete leves, mert mindegy hogy a pasi válik (jelen esetben feszülté) vagy a nő hisztissé. Valaki változni fog! Ha a pasi toleranciaküszöbe a magasabb akkor az asszony fogja azt feszegetni egyre többet megengedve magának. Nagyon kevés házasság marad meg, nem is értem miért gondolják egyesek, hogy majd az övék is ebbe a halmazba fog tartozni. Egyszerűen mindenki gyarló és mohó, addig nyújtózkodik amíg lehet, feszegetve a határokat. Az más kérdés, hogy ez mikor mutatkozik meg. A nőknél általában a gyerek születése után, mert nagyon jól tudják hogy az egy aduász, onnantól kezdve ők már be vannak biztosítva valamilyen szinten. Szóval aki azt hiszi, hogy vannak jó emberek, hát téved. Ők se hibátlanok, csak jól álcázzák a gyengeségeiket.

Kedves kérdező, ha a férjed normális lenne, akkor meg te lettél volna hisztis és követelőző, így-is úgy-is válás lett volna a vége.

2016. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

Nézd kettes.

Lehet az ember ilyen kevély és hiú, ideig-óráig.

Azonban idővel rá kell jönni, hogy a szuperpasi egyszerűen nem létezik.

Ha létezik, akkor sem épp rád lesz igénye(főleg, ha már vannak kölkök mástól).

Értem én, hogy szted a fenti férfi majdnem az ördöggel egyenértékű, csak mert láttad egy filmben/lájkoltál egy posztot/azt írta Coelho,stb. hogy minden nőre jut egy romantikus, altruista(és nem mellesleg jó testű) férfi, aki soha nem feszült, hisz a munkáját még túl is fizetik,stb. de mi sem áll távolabb az igazságtól.

A fenti, kérdésben leírt férfi láthatóan sokat dolgozik és mindene a családja.

Egy pillanatra próbáld meg levetkőzni a férfigyűlöletedet és fogalmazz meg egyetlen dicsérő mondatot a férfiről ezek pozitív tulajdonságai miatt. Tényleg, csak próbáld meg...


És most gondolj azokra a nőkre, akik mit nem adnának egy olyan férfiért, aki rendesen dolgozik és mindent hazaad, a szabadidejében is minden a családja, nem pedig kocsmázik vagy pecázik.

Sőt, egy olyan férjért, aki soha meg nem csalná őket.


Elmehetek én a francba, hát persze, de a kedvemért előtte játssz már el a fenti gondolatokkal.

2016. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező, a házastársi életben mindkét fél megváltozik. Gondolod, h te nem változtál olyan irányba ami miatt a férjed így viselkedik? Hidd el, h te sem vagy már olyan mint a házasság előtt. Nem próbáltál vele beszélgetni, h miért ilyen??
2016. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az anyagiakban tényleg mindent megtesz.De az,hogy mi vagyunk a mindene..ha itthon van gépezik tvzik a gyerekkel 10percet nem jàtszik,foglalkozik.Miòta megszületett én viselem gondjàt és màr 2éves!igen szerencse,hogy nem alkoholista,nem ver és hasonlòk.Lehet én vàrok sokat de a gyerek előtt semmi baj nem volt.Miért akkora kérés,hogy ne rajtunk vezesse le a feszkòt?ne a gyerekével kiabàljon?ne mondja rà,hogy "kis sza*darab"?Vagy,hogy néha segítsen ő is hiszen az ő gyereke is ő is akarta.
2016. ápr. 29. 10:09
 7/24 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltünk erről.Megvàltoztam..abban,hogy a gyerek lett az első ő pedig kicsit hàtràbb szorult.Pròbàltam mindig figyelni erre,hogy ne érezze azt,hogy hanyagolva van.
2016. ápr. 29. 10:13
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Hogy nagy kérés-e? Nem lehet megítélni, ellenben azért jelzésértékű, hogy te sem azon gondolkodsz, hogy inkább segíts neki másik, kevésbé stresszes melót találni, inkább lecserélnéd valaki másra...

Ez lehet, hogy csak számomra elgondolkodtató, nem tudom, de tény, hogy ma a legtöbb nő hozzáállása pontosan ilyen.


Az biztos, hogy egy ilyen fórumtól, mint ez is, nem fogsz válaszokat kapni, mert te is tudod, láthatod, hogy a nők iszonyatos indulattal tudják gyűlölni, megvetni a férfiakat, szóval ide max egyoldalú válaszokért érdemes jönnöd.

Olyan emberek válaszaiért, akiknek egyetlen percig sem kell együtt élniük a "határozott" döntésükkel, nem kell bűntudatot érezniük egy lelki sérült, szeretethiányos gyerek miatt, akit megfosztottak az apától, sem pedig egy valszeg nyomorba döntött és a társadalom perifériájára küldött férfi kiszolgáltatottsága miatt.

Ők csak százalékokat dobálnak és uszítanak, mert az ingyen van, ezeket ne feledd, mikor olvasol itt.

2016. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Egyeske, nem a kérdésre válaszolsz, csak kiéled a saját frusztrációd.


De akkor legyen, boxoljuk le.


Szerinted a kérdező maradjon egy kapcsolatban, ami nem működik, állandó a veszekedés, és az apa folyamatosan agresszív a gyerekkel. Most még csak szóban... de láttam én már karón varjút.

Mert milyen jó, hogy nem iszik, nem veri meg, és nem pókerezi el a házat a feje fölül!

Gondolom, most te sem egy vályog kunyhóban ülsz a fűtetlen lakásban, cipő nélkül: pedig képzeld, mások így élnek, és van, aki ezt is irigyli.


Az van, hogy vannak olyan emberek, akik ezt lenyelik, és elássák maguk élve, pont ezért: úgysem érdemlek jobbat!


Elmesélem neked, anyósom pont ilyen lábtörlő! A férje ütötte-verte, nem egyszer volt kórház a vége. A gyerekeket szintén, a lányokat vagy zaklatta vagy nem... de anyóst rendszeresen megerőszakolta, az se zavarta, ha a gyerekek nézik. Ivott, játékgépezett, és anyós a mai napig vele van! Miért? Mert úgyse talált volna jobbat. Az ő apja is ilyen volt, meg az összes nő hasonló családban élt a környéken. (Hát nem a Rózsadomb, elhiheted).

Az a csoda, hogy a párom ép elméjű ember lett felnőtt korára, gondolom ebben nagyban közrejátszott, hogy kisgyerekként kikerült ebből a csodás, gyerekbarát környezetből. Többek közt ezért lett ilyen ragaszkodó, azért nem bírja a kiabálást, és inkább meghalna, minthogy kezet emeljen a feleségére vagy a gyerekére.

Nem tökéletes, neki is vannak hibái, nekem is vannak hibáim, pont megérdemeljük egymást.

Ennyi.


A kérdező most megmarad ebben a kapcsolatban, mert van ennél rosszabb, örüljön, hogy a pasija nem veri... Ja, hát persze... Milyen jó is lesz a gyereknek, ha ebben nő fel...


Ugyanis itt bukott az elméleted, méghozzá nem is kicsit!!

A kérdező ANYA.

Innentől két emberért felelős, és aki a saját kényelmét előbbre helyezi, mint a gyerek testi és lelki épségét, az nem anya.

Neki lehet, hogy jó, de a gyereknek nem lesz az.

Magáról dönthet, hogy vele lehet ordítozni éjjel-nappal, de azt nem döntheti el, hogy "Kisfiam, örülj hogy este nem erőszakolt meg, másokkal azt is megteszik".

Most komolyan, ki a pi.csát érdekel, hogy mással mi van?!

Egy ANYA ezt hat méter magasról, ívben les.zarja, ahogy azt is, hogy Afrikában bezzeg éheznek, nem kell a gyereknek mindenből a legjobb.

DE, igenis mindenki, mindig, mindenáron a legjobbat akarja a GYEREKÉNEK.

Na már most egy ilyen apa nem a legjobb. Sőt, a gyereknek ez a legrosszabb, mert az se fogja vigasztalni, ha a Pistike apja néha hozzá is szól két jó szót, ha átmegy játszani. Ő este zokogni fog, hogy neki miért nem olyan apukája van, mint a Pistikének, őt miért kell mindig szidalmazni, megalázni, neki miért nem jár egy jó szó se!!


Tehát kérdező:

Nyugodtan válj el a bús bánatos pi.csába, és ne érdekeljen, hogy egy felnőtt ember hogy drámázik. Neked a gyerek az első, ha maradsz, őt teszed tönkre.

Gondolom nem kell ecsetelni, kit tartok fontosabbnak, kiért vagy felelős.

Ennyi.



Te meg egyeske, ha a csajod hisztizik, örülj, ha nem csal meg, ha megcsal, örülj, hogy nem hízott 57 kg-ot, ha hízott, hisztis, és meg is csal, örülj neki, hogy nem üt meg, de ha azt is, akkor meg törődj bele, hogy nem találsz jobbat.


Igenis van működő házasság, azért 17 év házassággal, két kamasz gyerekkel a hátam mögött hadd tudjam már, miről beszélek.

Ehhez mindkét félnek tennie is kell.


A kérdező már próbálkozott, adott több esélyt is, de nem működik.

Nem mentség, ha férj sokat dolgozik, nem kifogás arra, hogy a munkahelyi feszkót otthon ilyen esetben leverheti a gyereken. Nem, nem töltheti ki a haragját a családtagokon, semmilyen esetben sem!!


Nekem se könnyű, piszok rossz a helyzet, és egyre romlik. Hazamegyek, rinyálok egy sort a páromnak, és öt perc puffogás után tovább lépünk. Én keresek új állást, ő pedig maximálisan támogat.

Otthon feltöltődök, kipihenem magam, megvigasztalnak, érzem, hogy szeretnek, jó otthon lenni, és öröm hazatérni. NEM normális, ha a munkahelyi feszkót valaki a párján tölti ki, ahogy az sem, ha a gyereken.


Nekem inkább az a véleményem, ha ennyi próbálkozás után is csak ennyit sikerült elérni, akkor búcsúzni kell.

Mert jobb nem lesz, így meg nem lehet élni.


Egyedül is lehet gyereket nevelni (azt is csináltam, nem a levegőbe beszélek), és nem ez a legrosszabb, ami történhet. Nagy változás, mindenki fél belevágni, de idővel jobb lesz.


Azt se mondtam sehol, hogy jön majd másik, meg jön majd jobb is.

Ugyanis jelen esetben kettesben is sokkal boldogabbak lesztek, mint most így hármasban.

Egyedülálló anyaként is lehet valaki boldog, kiegyensúlyozott, igazi nő.

És akinek kellesz, annak kelleni fogsz a gyerekkel együtt is, de legközelebb már lesz annyi élettapasztalatod, hogy jobb egyedül a kicsivel, mint egy pocsék kapcsolatban hármasban, amikor folyamatos a veszekedés.


Egy utolsó erőlködést megér, ha elmentek családterápiára, segít összehangolni a nevelési elveket, megtanít mindenkit kimutatni és megérteni az érzelmeket, kezelni a feszültséget. Pl. a párod megtanulja, hogy akit szeret, azon NEM vezeti le a feszültséget, az nem az ő személyes boxzsákja.

Nektek ez ketten túl nagy falat.

Ha heteken belül nincs javulás, a terapeuta is a válást fogja javasolni.

2016. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyeske, higgadj már le, vedd be a gyógyszered, és menj aludni.


Attól nem lesz férfi gyűlölő senki, mert nem tekinti normálisnak, ha az apja azt mondja a két éves kisgyerekre, hogy kis xardarab. Na én itt adtam volna be a válást, de azonnal!


Amit te írsz, az viszont nettó nőgyűlölet, és nem csoda, ha minden nő lecserél valaki jobbra, melletted meg kielégítetlen és hisztis.


Ezek szerint ha egy pasi annyit a kapcsolatba, hogy nem veri agyon a nejét, csak a karját töri el, nem erőszakolja meg a gyereket, csak megveri, és nem alkoholista, csak mindig elkártyázza a fizetését, azt tessék megbecsülni, mert másnak rosszabb...

Komolyan remélem, hogy csak trollkodsz, mert annak egész jó lenne, de ha tényleg ez az őszinte véleményed a kapcsolatokról, akkor neked is javasolnék egy terápiát.


Egy nőnek nem kell lábtörlőnek lennie semmilyen férfi mellett, és ha nem kapja meg azt, amit szeretne (megbecsülés, kedvesség, törődés, jó szex, odafigyelés, őszinteség, hűség, vagy bármit ami neki fontos, akár a BDSM-ig bezárólag), akkor lépjen ki, és érezze jól magát egyedül!


Egy sza.r kapcsolatban benne maradni nem más, mint kapcsolatfüggés, ami szintén kezelendő.


Sima ügy, hogy az ember megváltozik, ha így viselkedik a gyerekével a saját apja. Azt a változást megnézhetnéd te is, ha az én férjem szólna így a közös gyerekünkhöz...! Még a hatodik szomszéd is hallaná a változást.

2016. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!