Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóok lehet e az ha a házastá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóok lehet e az ha a házastársam, férjem, éveken keresztül, átvert, anyagi téren?

Figyelt kérdés
Ezalatt,azt kell érteni,hogy különféle kölcsönöket vett fel az én tudtom nélkül.Amit játékautomatákba dobált,és mindez csak akkor derült ki mikor külfödre ment dolgozni,és a felszóllitó levelek jöttek hazára,hogy nincsenek fizetve.Minden bizalmamat elvesztettem feléje.
2008. okt. 7. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudod, hogy a te számodra mi a válóok. Nekem ez pl az lenne.
2008. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is!!!

Amúgy gyanús, hogy szenvedélybeteg, ha minden pénzt a gépbe dobált.

Ha szereted, akkor segítsd neki kilábalni ebből (egyesületek, alapítványok, terápiák, pszichiátrián kell kezdeni), ha viszont torkig vagy az egésszel, akkor nyugodtan válj el. Elvégre nem ezért megyünk férjhez.

2008. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk szinte ugyanez volt, csak játékgépezés nélkül... Kb. 5 évig folyamatosan átvert anyagi téren, ami persze ki is derült, én megbocsátottam, majd újra átvert. De mi nem váltunk el, viszont úgy kiismertem a férjem, hogy már kapásból tudom, hogy mikor van valami a füle mögött, így aztán már nem is próbálkozik. :D

A játékautomatázás szenvedélybetegség, ezt valahogy kezeltetni kellene.

Ha amúgy más problémátok nincs, akkor inkább próbáld megoldani a dolgot, és viseld te a nadrágot, ne tűrj ellentmondást.

2008. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valook,mivel a hazugsag eleg sulyos dolog,sajnos en ismertem olyan szemelyt aki vegul alberletbe kellett menjen mert eljatszotta a lakast is.Ezt gyogyitani nehezebben lehet mint az alkoholizmust...
2008. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Az anyagi átverés egy dolog, az emberi kapcsolatok ennél jóval összetettebbek. Azt kell letisztáznod magadban, ér-e neked a férjed társasága, okoz-e a jelenléte az életedben annyi örömöt, hogy elnézd neki, amit tett, vagy amúgy is jobban meglennél nélküle, mint vele. Ha viszont mellette döntesz, mindenképp beszéld rá pszichoterápiára, mert a játékszenvedélyt kezelni kell. Meg persze ülj le vele, és beszélgessetek arról, hogyan kezdődött és hogy fajult idáig a játékautomatázás. Lehet, hogy már a kiváltó ok is valahol a házasságotokban keresendő.
2008. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben úgy érzem válóok,mert évek óta ezt csinálja,aztán megigéri abbahadja,de mindig visszaesik.Kijátszott,még a bankkártyáját is elvettem, ne tudjon játszani,de ez lett az eredménye a hátam mögött,kölcsönöket szedett fel.de ezeket is először tagadta,már csak mikor mondtam elfogom hagyni akkor vallott be mindent,vagyis azt amire már úgy is rájöttem.Még nincs itthon,ezért még csak annyit tettem első lépésnek hogy,új számlát nyitotam magamnak.Köszönöm a válaszokat,mindenkinek...mindegyikből meritettem kicsit.
2008. okt. 7. 23:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit szeretnék leírni, hogy egy ismerősöm is hasonló cipőben jár. A férje pénzt kért kölcsön uzsorásokról a vállalkozásához, ami mára tetemes összeg lett. Persze a vállalkozás tönkrement. Amikor mindez kiderült, az ismerősöm bizalmat adott, és megpróbálják együtt megoldani. Remélem sikerülni fog.

Viszont e te eseted annyiban más, hogy már több esélyt kapott a férjed, mégsem élt vele. Azt hiszem, én sem tudnék bízni benne. Van hová menned? Van közös gyereketek? Szereted még? Előtte jól működött a házasságotok, mielőtt játékgépezni kezdett?

Azt hiszem ezeket kell mérlegelned, és a döntés a tied!

2008. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én esetemben ez más,amióta csak ismerem játszik,mindig is tiltottam neki a gépezést,de mig szerettem(szerelmes voltam belé)mindig tudott olyat hazudni,elhiette velem ,hogy nem ott volt ,nem játszott stb.De ennyire még soha nem fajultak el a dolgok.Tudom segitségre lenne szüksége,de én már nem szeretném felálldozni magamat, azért hogy ő, vagy megjavul,vagy nem.Már nem tudom szeretni, és sajnálni sem.
2008. okt. 8. 08:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen van közös gyermekünk,7 éves lány.Lenne hová mennem,de még egyenlőre maradok,most úgy se nincs itthon.Még egy hónapig.
2008. okt. 8. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben voltam,a játékgép elvitte a pénzünket,ígérgetés az volt rendesen,majd ugrott a lakásunk is.Elváltam!
2008. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!