Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy közeledjünk egymáshoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjünk egymáshoz a volt férjemmel?

Figyelt kérdés
A férjemmel elváltunk 2 hónapja. A válás oka a megcsalás volt, egész pontosan ő csalt meg engem, de már nincsen együtt a nővel, aki szakított vele végleg. Volt férjem felvette velem a kapcsolatot és találkozgatunk már több mint 2 hete, de csak sétálgatunk, beszélgetünk. Úgy érzem ő nem mer közeledni hozzám, mert lehet, hogy az úgy tűnne, hogy mivel már nincs meg a másik nő, hogy le akarna fektetni engem, tehát "ha ló nincs szamár is jó" alapon. Én mernék közeledni, de nem akarok. Nő létemre olyan lenne, mintha én futnék utána és én kapaszkodnék ebbe a kapcsolata. Szóval megalázó lenne. Szerintetek mi lehetne a megoldás? Egyébként ő se hív magához haza, meg én se hívom fel hozzám, csak az utcán sétálunk.
2017. jan. 1. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

A mérleg egyik serpenyőjében a büszkeség, a másikban az, hogy rendbe hozhatjátok a dolgokat


Hmm, olyan nehéz döntés, hogy melyiket kell választani

2017. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz kérdés, és felmerül, hogy van-e értelme egyáltalán. Meddig voltatok együtt?

Nem tudom, hogy én újra tudnám-e kezdeni valakivel is, aki megcsalt. A bizalom nagyon törékeny dolog, és ha az egyszer elveszik, akkor semmi értelme az egésznek. Az is kérdés, hogy szeretitek-e még egymást, vagy ez már csak ragaszkodás, esetleg féltek belevágni egy kapcsolatba egy ismeretlennel, és újra nulláról indulni valakivel.

A legtisztább, ha leültök, és őszintén elbeszélgettek. Miért csalt meg, mi hiányzott a kapcsolatotokból, min kellett volna változtatni, stb. Bennem felmerülne a gyanú, hogy azért keresett csak meg, mert a másik nő dobta, és mivel más nincs, ezért a régi, jól bevált nőhöz menne vissza. Ha tényleg megbánta amit tett, akkor még talán lenne is jövője a dolognak, de aki egyszer megtette, annak valami hiányzott, és lehet újra meg fogja tenni.

Csináljatok programokat, de csak barátilag közeledj felé. Ha hosszabb időn keresztül is kitart melletted így is, akkor érdemes átgondolni a dolgokat.


30F

2017. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Megcsalás és válás után nálam már nem lenne visszaút.

A döglött kutyát se ásom ki a kertből, csak mert szerettem.


Ha nem nyit feléd, az is lehet, hogy csak barátként találkozik veled, csak te látsz bele többet.

2017. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nő létedre ilyen szinten megalázkodni. Vedd vissza és ha van esze akkor jól kihasznál és orba szájba megcsal mást nem is érdemelsz. ezt az igénytelen szintet. Hova lehet itt még süllyedni????????
2017. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez ragaszkodás is, meg hogy nem akarok új kapcsolatba kezdeni, meg szerintem a szeretet is megvan még kettőnk között. Szerintem azért csalt meg, mert nem volt elég neki a heti 2-szeri szex és persze a tűz is kihúnyt már a szexből, ezt belátom. 8 évig voltunk együtt.
2017. jan. 1. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez akkor sem mentség arra, hogy megcsalt. Ha kihűlőben van egy kapcsolat, akkor tenni kell ellene, nem pedig eldobni, és közben más nőt húzogatni. A heti 2 szex még nem is a világ vége, mások egy hónap alatt nem csinálják ennyiszer.

Szerintem te magadat okolod azért, amiért vége lett. Nem csak az egyik fél tehet arról, ha valami ellaposodóban van.

2017. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak egyszerűen megcsalt, el is hagyott és más nővel volt kapcsolata, ha a nő nem dobta volna feléd se nézne... ÉBRESZTŐ!!! Ne alázkodj már meg!
2017. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod mi vezetett ide,ahol most tartotok. Lehet,hogy csak barátként akar veled találkozni. Mit érzel te?Minden azon múlik hogy te mit szeretnél még ebből a kapcsolatból.
2017. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Gyereketek van?
2017. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érjél hozzá sokszor. Ne sétálgassatok, hanem üljetek le valahova ahol egymás szemébe tudtok nézni. Ha ad egy puszit köszönéskor, kicsit öleld is át közben.
2017. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!