Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sokat veszekszünk. Lehet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk. Lehet nem vagyunk egymáshoz valóak? Most válljunk el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, s jó pár éve együtt vagyunk. Van egy egy éven aluli babánk. Vannak jó napok amikor nem történik semmi váratlan, akkor minden rendben van köztünk, de ha van valami rossz helyzet (nem a kapcsolatunkat illetően), akkor egyből egymást okoljunk. Pl elfelejtettünk vmit megvenni a boltban, vagy nem pakoltam el a cuccomat, de persze vannak nagyobb dolgok is. Talán mindketten hirtelenek vagyunk. Hiába mondom, hogy nem kell rögtön a másiknak ugrani, lehet mondani kedvesen is, de valamelyikünk tuti ugrik. Nem akarom, hogy a gyerekünk így nőljön fel. Legszívesebben összepakolnék, de nem vagyok olyan erős. S biztos hiányozna is, mert hát azért szeretem. De ez így idegörlő

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.


2012. nov. 1. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehetnek emberek ennyire ostobák,hogy szülés után kezdenek el gondolkozni azon összeillenek e.Csak kiröhögni tudlak :D
2012. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Felnőtté válás ott kezdődik, hogy képes az indulatain uralkodni. Talán neked kellene elkezdeni. A gyereknek se jó, ha örökké üvöltöztök. Az életet tervezni kell, mint bevásárlást. Oda figyelni, hogy zökkenőmentesen éljétek meg. Már sok háztartásban tapasztaltam, hogy záróra előtt nagy ünnepek alkalmával, még futkosnak bevásárolni. Gondold át mit főzöl, mire van szükséged. Az én anyukám is kb. 3x elküldött vásárolni, mire mindent megvettünk. Hát nem örültem neki. Azért vagy nő, hogy gondoskodásod ebben is megnyilvánuljon, hogy képes vagy végig gondolni, mikor mire van szükség
2012. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű megváltoztatnunk a természetünket, és még nehezebb a párunk természetét megváltoztatni. Ha valóban elszánt vagy, hogy pozitívan oldjad meg ezt személyiség problémát, két módszert tudok ajánlani.

1. Családállítás. Hogy mi a családállítás, azt megtudod itt a neten, csak írd be ezt a szót. Ha a párod is érzi (higgadt pillanataiban) hogy ez probléma, amit fentebb leírtál, akkor menjetek együtt családállításra, esetleg nézzétek meg az ő családi kötelékeit is, hogy nála miért van.

2. Hoponopono. No, ez egy viccesen hangzó szó, hawaii-ból származó módszer. Van egy könyv, ez a címe. Vedd meg, olvasd el és alkalmazd. Működik, sokan kipróbáltuk már.


Mindenesetre ezért még nem kell összepakolni. A gondok, ha elfutsz előlük, utolérnek bárhol, de ha szembe fordulsz velük, legyőzöd őket.

2012. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szep az,amikor a kerdezo feltesz egy kerdest,es sajnos vannak akik csak idiota valaszokat tudnak csak adni,mint pl az elso valaszolo,nem is ismeri a kerdezot,na de az ostoba velemenye az meg van GRATULALOK
2012. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Ennek a hoponak utána nézek, Vitale-től már olvastam a vonzásfaktort.


Tudom, hogy nekem kell változnom, mert a másikat nem lehet megváltoztatni, legalábbis egy könnyen.

2012. nov. 1. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hirtelen haragú pár voltunk de összecsiszolódtunk. Próbáljátok ki ezt: Írjatok egymásnak e-mail-t a problámákról és a szerintetek legjobb megoldásáról. Ha ebben meg tudtok egyezni az már egy jó pont. A levél azért fontos, mert ott nem tud azonnal reagálni a másik, nincsenek kirohanások, kiabálások. Ha ez működik akkor jöhet a kette lépés ami már kicsit nehezebb. Egy vita után gondolkodjatok el mindketten azon, hogy ki volt a hibás. Ne akarjátok a másikra kenni. És ha beláttad, hogy te hibáztál ne légy rest bocsánatot kérni. Még ha nehéz is. Nekünk így működik a dolog. Kb 7-8 hónappal korábban már majdnem válófélben voltunk. Most jobban szeretjük egymást mint valaha. A kulcsszó: Kommunikáció. Nem pedig baszogatás. Ha valamivel megbánt, említsd meg, hogy ez nem volt szép. Ne ordíts. Legközelebb emlékezni fog rá és nem teszi ha igazán szeret. Ha mégis, kérdezd meg: te most tényleg bántani akarsz engem? Viszont ez az egész csakis akkor fog működni, ha mind a KETTEN akarjátok! Te pedálozhatsz ezerrel és lehetsz kedves, nyájas vele ha nem kapod ezt vissza(amit adsz) hamar bele fogsz fáradni és még jobban meg fogod utálni őt, hisz azt fogod gondolni, én mindent megtettem és ő rám se hederít. Há b*szódjon meg. Otthagyom. Kívánom, hogy ne ez legyen a vége, de ehhez mindketten kelletek! Egyedül kevés vagy. Ha csak egyik oldalon evezel a csónakban és a párod csak a vizet bámulja akkor nem juttok előrébb csak körbe-körbe forogtok majd...
2012. nov. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm

sajnos kiabálós családból jövök, de igyekszem ezen változtatni

2012. nov. 2. 06:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor romlott el a kapcsolat? A szules nagyon meg tudja viselni a parokat.ha sajat csaladodban rossz kopingot lattal tanultal magadtol nem fog menni a helyzetek feldolgozasa.

Mi is beleestunk egy idoben hasonlo kopingba.Aztan egyszer nagylanyunk felvette az egyik ilyen meddo uvoltozesunket.ettol ugy elszegyetuk magunkat leultunk es megbeszeltuk ha egyikunk fusztraciot erez a masik irant akkor time out ker es nem veszekdunk tovabb.Ugy mukodik csak akkor bszlhtunk mg valamit ha gond van ha a masikat megerintjuk atoleljuk.Olelve nem leht uvoltozni.Szemkontakt s testi kontakt ami nalunk mukodik ill a buszkesg feretetel.Hiaba sert meg en hagyom magam nm veszem a lapot nem mondok csunyat vissza megolelem.Erre o eszreveszi mit mondott s lszegyli magat zzl vge a veszekedsnek higgadtan mg tudjuk bszelni a dolgot kesobb.

Uljetek le es beszelgessetek egy kicsit oszinten MI a gond koztetek kerdezd meg tole.

2012. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!