Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan szabaduljak meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg a válófélben lévő férjemtől?

Figyelt kérdés
Megcsalt,kidobtam, együtt is van a csajjal,de nem túl fényes a kapcsolatuk.Rengeteg energiámat emészti fel,hogy a gyereket manipulálja, hívás nélkül megjelenik, legutóbb szinte benyomta az ajtót,ahogy kinyitottam,hogy velünk akar lenni néhány órát, kontrollálni akarja az életünk.Van,hogy megpróbálja sajnáltatni magát,ezekre nem reagálok.De idegesít.A gyermekünk miatt viszont muszáj vele minimális kapcsolatot tartani.Egyre inkább úgy látom,egy nárcisztikussal éltem együtt.De nem tudom kezelni.
2017. jan. 15. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Indíts gyermekelhelyezési pert. Ott a bíróság megállapítja a láthatást, ha azon kívül felbukkan, hívj rá rendőrt.
2017. jan. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyermek elhelyezési határozat kell minél előbb, és jelentsd ki a lakásból. Ha legközelebb ilyet akar, hogy benyomja az ajtót, tényleg hívj rá rendőrt.

A gyereket nem tudom, hogy manipulálja vagy mivel, de ha nagy a gond, akkor ezt is kell jelenteni, és pszichológus tudja igazolni. A továbbiakban csak felügyelet mellett tarthatja a kapcsolatot a kicsivel.


Még mindig úgy érzi, hogy van számára visszaút, és ha az új csajjal nem úgy alakul a dolog, akkor visszamegy a kényelembe. Minél előbb tisztázd vele, hogy esély nincs ilyenre. Innentől kettőtöknek semmi köze egymáshoz, egyedül a gyerekkel tarthatja a kapcsolatot.

2017. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

A gyerekhez neki is pont ugyanannyi joga van mint neked. Ő is lehet hogy pont ugyanezt állítja rólad.

Ha meg akarsz szabadulni tőle, arra sok lehetőséged van, de ezek többségét 10-20 év fegyházzal honorálják.

2017. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsô, döbbenetes, amit īrsz, nem is ėrtem, hogy gondoltad.

Persze joga van, kötelessėge nincs.Neki minden jår, akkor amikor akarja, s ahogy akarja :(

2017. jan. 19. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
De van kötelessége is. Vagy neveli, gondoskodik róla ugyanannyi időben mint te, vagy fizet tartásdíjat. Viszont ez független attól, hogy mint apa, pont ugyanannyi joga is van a gyerekhez, mint neked. Lehet hogy ő számodra most rossz ember, de az ő szemében meg te vagy az, valami másért. Nem egyezik az értékrendetek, de hogy mi a helyes, azt félinformációkból úgysem tudjuk megítélni.
2017. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyetlen megoldás ami hosszú távon nyugalmat jelenthet, költözz el jó messzire! Van egy ismerődöm aki mesélte, hogy úgy sikerült kivédenie a balhékat, hogy nem állt szóba a férjével. Nem volt otthon amikor ment a gyerekekért. Ki volt készítve a kis cetli, amire ráírta az instrukciókat, esetleg SMS. Kizárólag a nagyszülőn keresztül folyt az értekezés. Hívás nélkül nem is volt látogatás. Ilyen esetben ki kell hívni a rendőrséget. Ezt csak következetesen lehet csinálni. Vagy tényleg elköltözni.
2017. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsô, ilyesmire gondoltam ėn is.
2017. jan. 22. 17:33
 8/10 Csurmi ***** válasza:
Az amin megdobbentel - nem kellene. Ha tenyleg narcisztikus akkor Te leszel beallitva narcisztikusnak es o lesz az aldozat. Mire eszbe kapsz mar reg meggyozte az osszes hivatalt is errol. Legyel nagyon okos es eber. Es maradj lepeselonyben.
2017. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ismeretsėgi körben mår megy, hogy ő mekkora åldozat.

Szerencsėre sokan nem hisznek neki, ugyanezt adta elő az első håzassåga utån.

2017. jan. 29. 10:12
 10/10 Csurmi ***** válasza:

1: Kié a ház/lakás ahol laksz? Albérlet? Te fizeted vagy ő?

2: Mennyi gyerektartást fizet most neked?

3: Gyámhatóságnál mi a helyzet? Mi az ami írásban már le van fektetve?


Szerinted mi az igazi célja? Te mit szeretnél?

2017. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!