Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnék de a ferjem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnék de a ferjem ha a valasrol van szó öngyilkossági dolgokat kezd tenni. Valaki volt hasonló helyzetben? A tobbi lent.

Figyelt kérdés

Neki nem szabadna inni -alkoolt- de ha válasrol van szo egyből a kemeny italokat veszi elő.

Azt mondja nem akar nelkulem elni es ha elmegyek ugyis addig iszik mig vége nem lesz.

Volt 1szer ilyen alkalom h mar felakadt a szeme es mentőket kellett hivnom.

Ez a legnagyobb ok amiert vele vagyok az hogy féltem.

De nem mukodik sokminden kozottunk foleg a szex nem mukodik mar regóta.

Ti mit tennétek ?



2017. febr. 21. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

hagysz az érzelmi zsarolásnak és szenvedsz miatta?

ha elhagyod akkor a saját hülyeségéből lesz öngyilkos, ha egyáltalán megteszi, nem te leszel a hibás...


23F

2017. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

most nem azért, de ne hogy már azért maradj vele hogy szánalomból!!!!!!

Az milyen kapcsolat?!

Engem is otthagyott a barátnőm 2 szó nélkül, közölte hogy hazamegy, és nem jön vissza többet. (együtt éltünk)

szerinted egyszer is megkérdezte saját magától hogy mi van velem?

Oké, nem minden nő ilyen, de néz ki, találsz különbet. Oké egykor szeretted, működött, de lépj tovább.

Látod hogy "életképtelen" Ezzel kb zsarol, hogy ha elmész megölöm magam...milyen férfi az ilyen?!

egy igazi férfi ezt nem mondja ki, hanem stílusosan csendben ha nem tudja feldolgozni, csak megteszi.


Nézz rá: azt az embert látod akit egykor szerettél?

Oldja meg, nagyfiú már. gondolom nem 20 évesek vagytok.

Ne legyél az anyja, ne foszd meg amgad a boldogságtól.

Ez már rég nem az a világ ahol 30 éves boldog házasságok születnek.

Mindig mindenki a jobbat keresi folyton, és abba botlik, még ha nem akar, akkor is.


Mivel szeretted egykor (gondolom ezert mentél hozzá), nyilván már túlvagytok ezer próbálkozáson hogy hogyan működhetne újra...de mivel nem megy...ezt be kell látni.

Kényszerből, mert zsarol vele maradni a legnagyobb butaság amit tehetsz.

2017. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2017. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy butasag de annyira feltem.

Tudom mit eltem at amikor kb.2honapja ezelőtt urjaélesztettem -mert nem volt legzese mar es a szeme felakadt. Utanna jottek a mentok is.

Ha "jol vagyunk" nem iszik de ha valasrol van szo egyből -nyugtato kell neki -de az alkool szerinte jo mert az lenyugtatja.

Mar mondtam neki hogy ez.nem ferfias viselkedes de barmit mondhatok hiaba -depresszióba esik.

2017. febr. 21. 12:44
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a kapcsolatunk. A szex sem mukodik mar koztunk..
2017. febr. 21. 12:46
 6/21 anonim ***** válasza:

ha nem akarod ott hagyni, akkor beszéljünk a másik lehetőségről...

szerinted rendbe lehetne hozni ezt a dolgot?

mi a gond?

(ha nem publikus akkor privátban írd le)


23F

2017. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ez kőkemény érzelmi zsarolás, hagyd ott a pics@ba. Ha megöli magát, az az ő döntése, és felelőssége, bár kétlem hogy megtenné. Aki tényleg meg akarja ölni magát, annak sikerül is, nem egy bonyolult dolog. Nem az ápolónője, vagy gondozója vagy, felnőtt ember, aki maga hozza a döntéseit. Amúgy szerintem az neki sem tesz jót, hogy állandóan attól retteg, mikor hagyod el, illetve a tudat sem, hogy csak azért vagy vele, mert érzelmileg zsarol.


Volt egy barátnőm még a gimiben, akinek a pasija ilyesmivel fenyegetőzött. Egy nap nagy teátrálisan begyógyszerezte magát a suliban. A barátnőm nem ment vissza hozzá, többet ezzel nem is próbálkozott.

2017. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ne féltsd. felnőtt ember.

felelősséggel tartozik legalább saját magáért, ha már érted nem tudott!

2017. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8


Azért ne lássunk bele többet, mint ami.


#Kérdező


Hagyd csak, legalább egyszerűbb lesz válni, tied minden insta'.

2017. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ülj le vele és mondd meg neki, hogy vegye tudomásul, hogy az ő dolga, ha öngyilkos lesz, nem a te hibád és nem vagy hajlandó emiatt rosszul érezni magad. Felnőtt emberként a saját kezében van az élete, akár tetszik neki, akár nem.


És ha ezt tisztáztátok, váljatok el...

Nevetséges, hogy képes vagy a zsarolása miatt vele maradni. Addig fogja csinálni, amíg hajlandó vagy az ő kottájából játszani.

2017. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!