Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A bírosáhi döntés ellenére az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bírosáhi döntés ellenére az exem megtagadja tölem a kisfiam. Más is került már hasonlo helyzetbe?

Figyelt kérdés
Fel kell jelentenem a rendőrségen e miatt. Nem gondol arra, hogy csak maga alatt vágja a fát ezzel a viselkedésével?

2016. dec. 4. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd kap egy csinos bírságot a láthatás akadályozása miatt, és akkor érzi a bőrén, hogy ez nem olyan egyszerű, ahogy elképzelte.

Gondolom, ez is ronda szakítás lehetett, és ilyenkor sajnos jellemző, hogy a gyereket fegyverként használja az egyik fél, vagy mindkettő.

Ha megvan a feljelentés, és pszichológus igazolja, hogy ellened neveli a kicsit, még arra is van esélyed, hogy te kapd meg a felügyeletet. Már ha téged tényleg érdekel a gyerek, és nem éred be a láthatásokkal havonta egyszer-kétszer.

2016. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiderul, hogy mi lesz. Szeretnem ha velem none fel a kisfiam de ketlem, hogy ilyen dontest hozna egyenlore a birosag.
2016. dec. 4. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleg randa dolog, de ha fizetsz gyerektartast, akkor allitsd le a fizetest amig nem lathatod a gyerekedet. Ha balhezik miatta a volt asszony, akkor jelentsd ki neki, hogy a te kotelesseged a gyerektartas fizetese, az ove a lathatas biztositasa. Es hogy elteszed egy leteti szamlara a penzt, majd akkor kapja meg a gyerek, ha ismet helyre allt a lathatas. Emellett persze fel is jelentheted. Ez altalaban be szokott valni (azzal viszont egyetertek, hogy utolso dolog a gyereket hasznalni eszkozkent a valaskor...)
2016. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerektartás nem fizetése nem megoldás, ugyanúgy büntethető, mint a láthatás megtagadása, ráadásul totál függetlenek egymástól. Anyukát figyelmeztesd, ha nem érti meg, jelentsd fel! Jogod van a láthatáshoz. A gyerektartáshoz meg a gyerekednek van joga. A kettő nem függ össze. Ha Te most ezért nem fizetsz, nem megoldás egyikőtöknek sem.
2016. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azt javasolhatom, hogy jelentsd fel minden egyes alkalommal! Gyámügy felé jelezd rendszeresen! Gyerektartást fizesd továbbra is rendesen! Ha nem is kap egyből bírságot, akkor is legyen nyoma a dolognak hivatalos helyen! Én tuti addig mennék, jelentgetném fel állandóan,amíg a bíróság vagy a gyámügy nem tenne valamit! Mindent meg kell tenni az ilyen "anyák" ellen! Hozzá teszem tudom milyen rossz lehet, mert én is elvált apuka vagyok, de nálunk nincs ilyen probléma! Eleinte nálunk is próbálkozott az ex, hogy a gyerekkel fenyegetőzött, de neki elég volt annyi, hogy megemlítettem a gyámügyet! Ne add fel, kitartás! Előbb-utóbb javulni fog a helyzet és ha felnő a gyerek, meg fogja "hálálni" hogy az apja küzdött érte!
2016. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bántalmaztad a nőt?
2017. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!