Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált nők válaszára lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők válaszára lennék kíváncsi. Hogyan léphetek tovább?

Figyelt kérdés
Ha elválok a férjemtől és egyedül nevelem a gyereket, hogyan kezdhetek új életet?
2017. márc. 18. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:

ez az új élet...

mi érdekel? hozzá kell szoknod, hogy egyedül neveled a gyerekeket, s magadra, barátokra számíthatsz csak

2017. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Óriási megkönnyebbülés hidd el :-)
2017. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy szembenézel a rád váró dolgokkal.Összeszeded minden akaraterődet, tudásodat, hogy megold a fellépő problémákat.

Üdv.42/N

2017. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1 zard le erzelmileg a kapcsolatot

2 mielott lepsz tervezd meg az eleted

3 anyagi teren is legyel rendben

4 a valas soran maradj korrekt es racionalis

5 ha van gyerek nyiltan mond ki h nem akadalyozod a kapcsolat tartast

6 lelkileg legyel amennyire tudsz nyugott kiegyensulyozott

7 legyel nyitott az uj ismeretsegre de nem moat akar potolni az elmult eveket

8 figyelj az egyensulyra a gyerek es az uj eletedben

9 szeresd magad !

10 uj kapcsolatnal nem akarj gyorsan mindent


Asszem elsore eleg ennyi

2017. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4#

Nagyon jó tanácsok. Megpróbálok úgy eljárni

2017. márc. 18. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 leirta.Csak egy jo haditerv kell es fejben eldonteni h ez csak egy megoldando problema,ki kell belole maszni.Parkeresesnel pedig arra koncentralni hogy No vagy es nem XY anyukaja.
2017. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére a pár kereséssel nincs gondom akadnak jelentkezők bőven. Csak egyenlőre szeretnék a gyerekre koncentrálni, ha Ő vele minden rendben jöhetek én
2017. márc. 18. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Most våltam.Ahogy 4-es leīrta.

Az elején különösen figyelj a gyerekre.Az enyém bekakålt, prôbált ûjra összehozni minket.Sīrva ment oviba, hogy ugye megyek ėrte, én nem hagyom el.

2017. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem azt irtam h pasizz,hanem h ha majd nyitott leszel ra.Nekem a pszichologus azt mondta eleg ha "hiteles" anya vagyok.Szemelyes tapasztalatkent pedig szerintem is fontos a korrekt valas es apuka szemelyenek a kezelese a tavolleteben (tamogatni a kapcsolattartast,nem kritizalni sem az apat,sem a latogataskor hozott donteseit).Erzekenyebb lett az a gyerekem aki a valas idejen volt 22hos,mint az, aki meg pocakban volt es mar kesz 1felnottes csaladba erkezett.Szoval a valtozast megerzik,ez elkerulhetetlen.Helyere kell belul pakolni a dolgokat es a gyereket a sajat szintjen partnerkent kezelni a szituacioban.En nem titkoltam semmit,azt sem ha szomoru voltam,de igyekeztem az o eletuket vidamma tenni,ezzel el is ment cirka 2ev.Nekem kb ennyi volt a gyaszidoszak.Aztan jott egy klassz pasi es ujra csaladban elunk.Vegig biztam benne hogy a vegen ide lyukadunk ki,a hogyan es a kivel nem volt tiszta,a vegcel igen.
2017. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!