Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetek ki egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetek ki egy ilyen kapcsolatból? 20L

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, de sajnos rájöttem, hogy nem ő az Igazi. Szeretem, de nem tudom elképzelni velea jövőmet. Túlségosan nyugodt tipus, ha valahova kell sietni, ő nyugodtan öltözik, én sokszor siettetem, mertnem szeretek elkésni, és errefel ő elkezd ordibálni rám, hogy miért siettetem. Még a munkából is szokott késni 1-2 órát, ezért később jön ki a munkából, hiába költik a szülei. A főnöke nem mond ezért semmit.Ha a szülei vagy a nagyszülei megkérik, hogy vásároljon, ő megteszi, de csak később. Lobbanékony, hirtelen felmérgelődik (van, hogy semmiségeken), és akkor tör-zúz, ordibál. Nagyon szeret engem, képes lenne változtatni az életmódján értettem, azt mondta, de én még nem láttam semmi változást, pedig egy fél év már eltelt. Nagyon féltékeny, és zavarja, ha más fiúval beszélek, hiába magyaráztam neki, hogy sose csalnám meg. Egyszer sétáltunk az úton, és egy idegen megfogott engem (gondolom viccből) a karomtól, s akkor a barátom megboxolta és megfenyegette, hiába mondtam neki, hogy fejezze be.

Ha elmegy valahova, mindig magával visz. Egyszer történt egy olyasmi, hogy meghivták őt a haverei egy házibuliba. Mondtam neki, hogy nem megyek, mert nem érzem magam jól a haverei társaságában. Nagy nehezen beleegyezett, és szólt nekik, hogy egyedül megy. Ezután megbeszéltem az egyik barátnőmmel, hogy találkozom vele (rég nem találkoztunk) aznap amikor a barátom megy a haverjaival. Mikor megmondtam a barátomnak, kiakadt, és elkezdett ordibálni, hogy őt ez zavarja, hogy nem vele megyek, mert a barátnőmmel (csak vele találkoztam volna, mással nem), és őt az zavarná, hogy ő a haverjaival lesz és én máshol. Annyit idegesitett a barátom, amig lemondtam a találkozást a barátnőmmel és vele mentem el. Ő boldog volt, én nem.

A szexet is unom vele. Mintha nem figyelne rám. többször mondtam, hogy szeretném lassan, érzékiesen, de mindig bedurvul.

A szülei, nagyszülei nagyon szeretnek engem, mindig örvendenek ha látnak. A testvérével is jóban vagyok, és az unokatestvéreivel úgyszintén. Ha ők nem lennének, már rég szakitottam volna a barátommal.

A másik dolog, amiért nem szakitanék az az, hogy félek nehogy öngyilkos legyen. Amikor az előző barátnője szakitott vele, mély depresszióba került, én mentettem meg őt, hogy beszélgettünk, barátok lettünk és majd összejöttünk.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan szakitsak vele? Félek nehogy valami hülyeséget tegyen (megöljön valakit(kinézném belőle)), mindenkinek beszéljen a kapcsolatunkról és arról, hogy milyen h*lye és balf -* sz vagyok, hogy elhagytam, pedig ő szeretett (ahogy az előző barátnőjéről is beszélt mindenkinek).


Magánéletem sincs nagyon. Folyton telefonál vagy ir sms-t ha nem vagyunk együtt. Ha nem válaszolok mert nem hallottam, akkor kérdőre von. Mit tegyek?



2016. szept. 20. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott.
2016. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak úgy otthagyni, az a baj. Mert félek, hogy valami hülyeséget csinál, pl öngyilkos lesz, vagy másnak fog ártani, vagy mérgéban összetör valamit
2016. szept. 20. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kissé pszichopata hajlamai vannak. Mielőbb szakíts vele, mielőtt még súlyosabbá válik a helyzet...
2016. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de hogy szakitsak vele?
2016. szept. 20. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és nyugodt hangnemben mondd el neki, amiket ide is leírtál és mondd meg neki, hogy nem érzed jól magad, hogy konkrétan úgy kezel téged, mint egy magántulajdont, és betegesen viselkedik, te meg ebből nem kérsz.

Nem lesz öngyilkos, nehogy bedőlj ennek a sz*r szövegnek. Aljas módon próbál manipulálni, de ne hagyd magad becsapni. Ha igaz férfi lenne, elismerné a hibáit és nem fenyegetőzne.

2016. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. nem lesz öngyilkos

2. ha vele maradsz te követsz el öngyilkosságot: megszűnik az életed

3. nincs még vége, téged is össze fog verni, rád gyújtja a házat, stb.

4. beteg. ha felismeri segítsd el orvoshoz, ha enm majd a családja megoldja.

5. tök mindegy, hogy miket fog hazudni rólad - MÉG van egy életed, azt éld!

2016. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tipli
2016. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz öngyilkos, ezzel csak azt akarja elérni, hogy ne szakíts vele és mellette maradj.


Most inkább szenvednéd le mellette az egész életed, minthogy szakíts? Mert ez idővel csak rosszabb lesz.

2016. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt, szerintem a #16 a legfontosabb


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2016. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!