Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 év után bejelentettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után bejelentettem, válni akarok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Férjem érzelmileg zsarol. Ha elválok, akkor tönkretesz. Elüldöz a városból, elveszi a lakásunkat.


Sajnos hosszu évek óta napi szinten marihuana fogyasztó, és nem hajlandó leszokni. Azzal a szöveggel, hogy örüljek, hogy nem alkoholista és bántalmaz.


Amikor össze jöttem vele, nemtudtam a függőségéről, próbáltam leszoktatni. Igért fűt, fát. Amikor belevállaltunk a gyermektervezésbe, akkor kértem, szokjon le, mert ez nem lesz jó senkinek sem. Lehet ez miatt nem jött össze a baba. Nem értette meg. Már nem birom vele.


2017. ápr. 12. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
már előbb váltam volna,ez nem kapcsolat,értelmetlen.
2017. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Igért fűt, fát" Azért ez kicsit vicces szóhasználat


Amúgy elválnék, viszont elötte beszélnék egy ügyvéddel a házról stb-ről, mert ez nem így megy, hogy csak az övé.

2017. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a függők sose tudnak lejönni, csak ideiglenesen szüneteltetik a szerhasználatot.
2017. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Tökjó, hogy ide járogatsz nyavajogni, de a sokadik önigazolásra vágyó kérdés után talán cselekedni is kéne valamit!

Nem gondolod?

2017. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ügyvéd/Jogász, bíróság, válás. Zaklatás, fenyegetés esetén rendőrség.
2017. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Amikor belevállaltunk a gyermektervezésbe, akkor kértem, szokjon le, mert ez nem lesz jó senkinek sem."


Azért ilyen emberrel ilyesmivel már próbálkozni is felelőtlenség...

2017. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez volt az első kérdésem. Eddig még nem kerdeztem
2017. ápr. 12. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te se vagy normális, ha egy ilyen emberrel belevágtál a gyerekcsinálásba. Mit tett az a gyerek, hogy ilyen apát érdemeljen?
2017. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

drogos va1brom pakolj és menekülj

majd pár barát vagy családtag szétveri ha nagyon pattog

nincs az ilyenek realitás érzéke

2017. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!