Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igazi tapasztalt férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi tapasztalt férfiak, akik már váltak el, vagy szörnyű házasságban élnek! Szerintetek szükség van nőkre vagy inkább óvakodni kell tőlük?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Előnye-hátránya, mint az életben minden. Technikai értelemben szükség nincs rájuk, vagyis nem arról van szó, hogy ne lehetne élni nélkülük.
2017. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem szükség van a nőkre, csak sok mindent meg kell beszélni a kapcsolat-házasság elején, kompromisszumokat kötni, adni-kapni állandóan, viszonozva is.
2017. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Én az utolsó egy év házasságomat az ellenségemnek sem kívánom, DE azóta azbélet is bebizonyította, hogy nagy szükség van a nőkre, egy hozzám lelkileg is passzoló igazi nőre, anyára, ugyanis csak így lehetek igazán férfi...
2017. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Vagy lehet megint elköveted ugyan azt a hibát.
2017. ápr. 14. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező...kétlem, 3 hosszabb párkapcsolat után pontosan tudom, hol és mit hibáztam...persze most sem vagyok tökéletes, másik hibát elkövethetek...de most akkor is sokkal jobb, mertem váltani 42 évesen, óvakodni a nőktől nem kell...
2017. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
szükség van rájuk, de mint minden mást az életben helyén kell kezelni.. ja és attól mert dugsz valakivel.. még nem kell feleségül venned!
2017. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Az exem szerint csak nővel ne kezdjen az ember. ..mert az összes nője szerinte kihasználta meg otthagyta meg nem értette meg...ehhez képest nincs az a p..a akivel 63 évesen ne kezdene ki.
2017. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó, mintha az én volt férjemről írtál volna.41 évesen a napokban lesz a 3.esküvője,voltak élettársi kapcsolatai is.Én pszichológus segítségével jöttem rendbe, egy nárcisztikussal éltem :(

Ami szomorú,sok férfi egyedül életképtelen, nem társ, nő kell nekik, hanem anya és cseléd.

Tisztelet a kivételeknek.

2017. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Mindenképpen van. Vannak szükségleteink, amihez bizony kell a nő 😃 és a nőknek is megvan ugyanez a szükségletük, hoppá ;)


Namost akkor viszont jön az a dolog, hogy hosszútávú szigorúan monogám párkapcsolatra is szükség van, vagy van élet monogám kapcsolaton kívül, párkapcsolaton kívül...

Bizony van! :)


Azt viszont mindenkinek magának kell tudnia, hogy mire van szüksége, milyen típusú párkapcsolatban talál rá szükségleteire :)

2017. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha megtalálod az igazit, akkor értelmét veszti a kérdésed.
2017. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!