Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van egy közös fiunk. Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyunya85 kérdése:

Van egy közös fiunk. Ha a férjem örökbefogadja a két fiamat és most születik még egy közös, hogyan állapítják meg az eddigi 20% os gyerektartást?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 11:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Állj! Ne oszd az észt, amíg hasonló cipőben nem jársz. Én is elvált szülő vagyok, de szülő és anya.

Tudod mi gusztustalan? A törvények, mert feministák. Mert csak az anyát nézik, hogy szegényt elhagyta a férje a gyerekkel...

A miértek ilyenkor lényegtelenek!

De a helyzetünkben mindkét végén nyal a fagyi, mert a férjemet kvázi megkopasztjàk, én meg éhbért kapok.

Tudod mi gusztustalan?!

Hogy a szemembe mondja a bírónő, hogy a két gyerekem nem számít, hogy a másik gyereknek nagyobb szükségletei vannak, mint egy tápszeres 2 hónaposnak, hogy majd ha szülök még egy gyereket akkor lejjebb viszik,

Hogy a másik gyerek kap 80 ezret, én meg kettőre 28 at...

Na, hol az igazság. Hát ha ez nem fer sajnálom, a törvény ilyen és ki lehet játszani

2017. ápr. 26. 23:57
 12/26 A kérdező kommentje:
És nem mindegy, hogy az én háztartásomban marad- e az 50% nak a 4\5-e
2017. ápr. 26. 23:59
 13/26 anonim ***** válasza:
70%

Akkor beszélj egy jogásszal. Az majd felvilágosít. Én is ízléstelennek tartom, amit csináltok. Amikor összeházasodtál a férjeddel, tudtad jól milyen csomag jár vele. De ha szülsz még egy gyereket, akkor anyagilag hogy járnál jobban? Tudod te mennyibe kerül egy gyerek az sincs ingyen. Ha több pénzre vágysz, menj el dolgozni vagy vállaljon a férjed másodállást. Esetleg nyektesd a 2 saját gyereked apját, hogy fizessen ő többet. Akár kérhetsz GYT újra tárgyalást. A férjed elhagyott gyerekét meg ne akard lehúzni. Elég baj neki, hogy az apja elhagyta, ne rúgj már te bele egyet.

Arról meg nem mondok semmit, hogy csak azért szülsz még egy gyereket, hogy nagyobb % maradjon nálatok. Ami tudtom szerint nem úgy működik, ahogy elképzeled.

2017. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Ahha szerinted az jogos,hogy te 28 ezer gy.tartást kapsz,akkor a másik gyerek is kb annyit kapjon! Aljas módszerhez folyamodtok,de remélem ezt a bíró is átlátja majd! Így sem tudtok megélni,erre te bevállalsz még egy babát! Naa,ez a felelőtlenség,ezért van ennyi nélkülöző gyerek!Szülni a semmire!Gratulálok!

A férjedet noszogasd vagy pereld,ne a a másik gyereket semmizd ki! Undorító!

2017. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Nem azért szülnék!! Ne sértegess! Fogadjunk ti is elhagyottak vagytok e feminista országban. Igen, kapjon kevesebbet. Nem létezik, hogy egy gyerek havi 80 ba kerül...

Nekem a három nincs ennyibe. Vagy valamit nagyon jól csinálok.

Egyébként magyarra lefordítva, egyenes arányban nő a csp.

Állami megelőlegezett gyt- pedig nem lehet emeltetni, bocs. Dehát ezt biztos tudod, mert úgy osztod az észt.

2017. ápr. 27. 08:47
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Jó ez a téma,pont az egyik ismerősöm van ilyen szituban! Lehet pont ti vagytok akik kiakarják semmizni? Na ezt a kérdést megmutatom neki,kinyomtathatja és bemutatja legalább a bírónak.Még jó,hogy leírtad milyen trükkökhöz folyamodtok! :) Köszi
2017. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16-os erre kíváncsi vagyok,hogy tényleg ők azok-e? :D Ha valóban,ez jó nagy c.umi a kérdezőnek, fagyi már most kezdene visszanyalni hahaha! :D
2017. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha 80000 a 20%, akkor 400000 a nettója. Nehogy már ne legyen elég a 320 ezer forintos fizetése + családi pótlék 3 gyerekre, + a te csed-ed + a 28000 gyerektartás
2017. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem mi vagyunk! :D

Elég, éppenhogy. Ha tudnád milyen saját házat fizetni, meg ha lenne 3 gyereked kussolnál. Itt a nép fele anyu apu kedvence. Ha csak kezesnek is megy az is baromi segítség. Ha vigyáznak a gyerekre, hogy elmehess dolgozni az is óriási segítsêg..nektek...

Úgyhogy csönd, mert nem jártok a cipőmben

2017. ápr. 28. 11:27
 20/26 anonim ***** válasza:
Képzeld 3 gyereken van és saját házunk is es mindketten dolgozunk. Azért vállaltunk 3 gyereket, mert anyagilag is megengedhetjük magunknak. Tudod, addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér!A férjednek már mevolt a gyereke, miért vállaltatok közöset, ha nem elég a bevételetek?
2017. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!