Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ezt így megteheti a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így megteheti a férjem? Hogy gondol egyet és mostmár nem kell neki a gyerek, mert fizetnie kellene?

Figyelt kérdés
Férjemmel jelenleg válunk. A válási keresetlevelet pár hete adtam be. 2 gyerekünk van. egy 7 éves és egy 5 hetes. Több mint 7 évig voltunk házasok. 7 évvel ezelőtt is már együtt voltam a férjemmel,de közben volt egy futó kalandom. Nem mondtam el a páromnak,mert nem szerettem volna ha elválnak útjaink. Pár hónapra rá terhes lettem. Mivel egy időben voltam együtt a párommal is és a futó kalanddal is,így 50-50% volt az esély,hogy ki az apa. Ezt a félelmemet nem osztottam meg a párommal.A férjem a 7 éves gyereket sajátjaként nevelte 7 éven keresztül.Közben a gyermek 5 éves korában apasági dns teszttel kiderült,hogy nem a férjem az apa. Ennek ellenére továbbra is házasokként éltünk,sajátjaként nevelte a gyereket továbbra is,és közben terveztük a második gyermeket,amyely idén májusban született meg. Sajnos a férjem megismerkedett egy nővel és márciusban elköltözött. A gyereket telefonon hívta,illetve látogatta amikor tudta. Pár napja hívott a férjem,hogy ő nem fog más gyerekére gyerektartást fizetni,és ehhez elég csak egy dns tesztet csináltatnia és leírnia,hogy mivel nem ő a gyerek apja nemis fog fizetni semit sem. A kérdésem az lenne,hogy ez így megy? Ilyen egyszerűen el lehet ezt intézni,hogy eddig az apja volt,meg kellett neki a gyerek,mostmár,hogy új kapcsolata van már nem kell neki,mert fizetnie kellene? Válaszát,segítségét előre is nagyon szépen köszönöm.

2017. jún. 29. 22:02
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kisebb az övé, akkor utána kell. Viszont ha a nagyobb nem az övé, miért kéne? Mint nevelő apa nevelte, hiszen nem a sajátja volt, és most saját életet akar. Örülj, hogy jó apja volt addig is, remélem azért találkozni még akar vele, nem fogja elhanyagolni. De nem kell fizetnie szerintem.
2017. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%

Azért megértem a férjed,őrülj neki hogy azok utan h kiderült nem ő az apa még foglalkozott a gyerekeddel.

Minden joga megvan lemondani a gyerekről! És nem kérhetsz töle egy forinto sem!

A kissebbik az ővé? Ha igen,róla is lemondhat de fízetnie kell utanna.

A volt szeretődtöl viszonj kérhetsz gyerektartast.

Szegény gyereket sajnálom!

N25

2017. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
76%

Mit akarsz te?Tipikus buta pénzremenő semmirekellő nő vagy.

Ha nem az övé a gyerek, nem kell utána fizetnie. Milyen jogon akarsz te pénzt kicsikarni tőle? Futó kalandból származik, te gyökér.

2017. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
87%
Amelyik gyerek az övé, azután köteles fizetni. Amelyik meg nem az övé, azt verd le a futókalandodon.
2017. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
70%

,,Ilyen egyszerűen el lehet ezt intézni,hogy eddig az apja volt,meg kellett neki a gyerek"


Félrek.rsz, annyi gerinc nincs benned hogy elmondd az uradnak hogy mit tettél, aztán meg még te vagy felháborodva hogy más porontya után nem fizet neked?

Akár milyen ember is a volt férjed... szerintem tőled csak jobb emberre találhatott.

2017. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem fennakadásod okát.

30/f

2017. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
91%

Visszanyalt a fagyi? :D

Én csak a gyerekeket sajnálom, hjogy 2 ilyen debil emberhez kellettek megszületniük.

2017. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
88%

Így belegondolva annak örülj, hogy a 7 év anyagi ráfordítást nem veri le rajtad meg a kanodon. Kár, hogy nálunk nem ilyen a joggyakorlat. Sajnos szerencséd van.

30/f

2017. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
89%
Azért a gyerekért fizet, amelyik az övé, aztán ha ezzel nem vagy megelégedve, felkeresheted a futókalandodat is a másik gyerek ügyében...
2017. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A legrosszabb ***** válasza:
27%
Egy random magyar nő életpályája. Yesss! (y)
2017. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!