Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek miért csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja? Mi baja van?

Figyelt kérdés
2 éve elváltunk, az exférjem azóta újranősült és már van közös gyerekük is. Elvileg rendben van az élete. A mi gyerekünket is bármikor láthatja. Sokszor viszont nagyon flegmán, lekezelően, bután tud szólni hozzám, egy ártatlan kérdésre is idegesen válaszol. Sokat nem akarok vele kommunikálni, csak ami a legfontosabb. Miért lehet velem ilyen?
2017. aug. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mi baja van?" "Miért lehet velem ilyen?"


Fogod szépen a kis szádat és megkérdezed tőle, mert itt nem fogsz értékelhető választ kapni, mert mi nem tudhatjuk, hogy ő miért viselkedik így veled. Ezt csak ő tudja!!!!

2017. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de annyi a válasz hogy nincs semi baja, túl érzékeny vagyok.
2017. aug. 9. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos:

1. lehet, hogy tényleg túl érzékeny vagy és teljesen feleslegesen képzelődsz

2. fogadd el, hogy lehet, hogy nem akarja elmondani neked, hogy mi a baja, ezért rád támad, hogy te érezd magad még rossznak, hogy túl érzékeny vagy

3. lesz..rod az egészet és nem foglalkozol vele többet

2017. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak jó lett volna tudni h valóban velem van baja, vagy mással csak rajtam vezeti le?

Már nem vagyunk együtt, tehét nem idegesíthetem semmivel. Az én életemhez pedig semmi köze

2017. aug. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!