Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mi a baja velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baja velem a nevelőapámnak és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A szüleim kb. 3 éve elváltak és a nevelőapám nevel. Nagyon utál, csak tudnám, hogy miért:( amikor itt van nálunk hétvégenként, akkor anyukámat kisajátítja és nem enged a közelébe. Neki se engedi, hogy lásson minket és nem engedi se nekem, se a húgomnak, hogy megöleljük vagy adjunk neki egy puszit. Anya se bír vele, se a családom többi tagja! Anya szerint meg a mamám szerint most éli ki a gyerekkorát, mert vele nem foglalkoztak gyerekkorába úgy, mint velünk és ez furcsa neki.Szerintem azonban csak szimplán úgy érzi, hogy azt akarjuk, hogy eltűnjön innen és anya csak a miénk legyen. Pedig ez nem így van, csak nem tudom, hogy hogy adjam a tudtára, hogy mi szeretnénk őt és szeretjük is, csak ne legyen velünk ilyen bunkó.
2013. jan. 19. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj de anyád nem normális hogy hagyja a gyerekeit elüzni...
2013. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem értem tisztán a kérdést: a nevelőapád nevel, de csak hétvégénként van nálatok? - mert a kérdésbe ezt írtad.

Meg mi az, hogy "nem engedi"? Miért kérsz tőle engedélyt, ha meg akarod ölelni anyukádat?

2013. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én már rég kib*sztam volna anyukád helyében.

Nem tudom ezt hogy lehet eltűrni.

2013. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani, hogy ver is és nagyon agresszív is és anyukám sem tud csinálni semmit ellene, mert már többször őt is bántotta fizikailag://
2013. jan. 19. 13:44
 5/15 A kérdező kommentje:
és 2. válaszoló, úgy értettem, hogy anyukámmal és a húgommal élek és csak csütörtöktől hétfőig van nálunk, mert a többi napon dolgozik a lakhelyünktől nagyon messze
2013. jan. 19. 13:46
 6/15 anonim ***** válasza:
............. akkor meg nem értem. mi a jo frászért nem dobja ki anyád?????
2013. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
és ennek ellenére szeretitek. hát gratula...
2013. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mit tudsz ezek után szeretni rajta?

Most komolyan.


Anyukádat és téged is veri, de ti szeretnétek őt.

Egyáltalán hogy tűrheti ezt édesanyád? Mert ez nem a ti felelősségetek, hanem az övé.


Az igazi apukád tud erről?

2013. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
már réges rég kidobta, csak mindig visszajön és nem lehet az istenért sem elküldeni. alapból nem rossz ember, csak nagyon olyan, amilyennek leírtam... igazából szerethető is, csak nagyon bunkó és apukám meg tud róla, de kint él Németországba és évente 1x látom csak........
2013. jan. 19. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem engeditek be és kész.

Nem kell ezen ennyit problémázni.


Nagyon furcsa ez nekem. Szerethető ember, aki féltékeny a gyerekre, majd fordul a kocka és verekszik, nőt és gyereket is megüt.

2013. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!