Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kellene tennem? Hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hova forduljak?

Figyelt kérdés

A volt párom ès èn 1 éve vagyunk külön. Van egy kozos 3 eves fiunk. Birosagi vegzes van a kapcsolattartásról láthatásrol gyerektartásról. Azota kinn van kulfoldon azzal a nővel akivel a kapcsaltunk idejen megakart csalni. A kapcsolatot nem tartja a gyerekkel. Hol keresi hol nem. De inakbb az utobbi

Gyerektartast fizet rendesen de allandoa azzal fenyegetozik h ha a fiam betolti a 4et akkor kethetente hetvege az ove s oda viszi meg akkor hozza amikor akarja. S most ahert nem keresi mert velem nem tud beszelni allando veszekedes miatt meg h engem utál. De a mai napig azt hozza fel h èn tönkretettem az èletet s soha nem becsultem meg m3g h en mekkra egy szemét vagyok h annak idejen birosagra mentem stb. Volt olyan kijelentése is h o soha nem akarta a fiunkat mert tudta h ilyen szemet leszek... meg h akkor fizet gyereketartast ha ugy lesz penze amugy meg torodjek bele mert rz van s kesz

Meg h o most éli az életét s majd keresi a fiat ha ugy van.

Engen letiltott facen de apumnak irogat h rajta kerezstul akarja a 3 eves fiunkkal tartani a kapcsolatot. Erre nem koteles vagy igen.

A birosagi egzesben a heti egy nap szombat van meghatarozva lathatásnak reggel 9tol este 6ig.

Mar annyira elegem van ebbol h lemondanek a gyerektartàsrol de akkor hagyjon minket bèkén orokore mert rgyre nehezebben viselem h folyto engem okol mindenert valmint h osszezavarja a fiamat a folyamatos hulyesegeivel.



2017. aug. 26. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok a rizsa. Ha zaklat, fordulj a rendőrséghez! Ha ellened neveli a gyereket, fordulj a gyámhivatalhoz! Egy idő után kérheti a felügyeleti rend megváltoztatását, de amíg rendesen ellátod a gyereket, nem kell attól tartanod, hogy neki adják.
2017. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam h majd ha 4 evesen cibálni akarja a gyereket akkor indokolhatom azzal h addig szart a fiam fejere s nem tartotta be a láthatást?
2017. aug. 26. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha az apa fizeti a gyerektartást, akkor joga van a végzésben leírt időpontban látni a fiát. A láthatás viszont nem kötelező, ha külföldön van, nem csodálom, hogy nem ugrik minden hétvégén haza... Neked viszont kötelességed átadni a gyereket a láthatások alkalmával, ha tetszik, ha nem.

Azt mondjuk nem értem, hogy mi a fészkes fenét foglalkoztok egymással.

Ideje lenne elfelejteni egymást, és a gyerekre koncentrálni. Ja, meg felnőni, mert úgy látom, az még nem sikerült.

2017. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De épp ez az h en nem foglalkoznek vele. Allandoan o jon a regi dplgokkal.

A fiarol annyi esze nincs h erdeklodjon hamar nem rohangal haza minden hetvegen. Ha en nem irok neki eszebe sen jut h van egy fia.

2017. aug. 26. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért írsz neki?!

Én úgy vettem ki a leírásodbòl, hogy amíg nem tudja elvinni egész hétvégére (a gyerek 4 éves koráig), addig fizeti a gyt.t, és a nagyszülőktől fog érdeklôdni a gyerek hogyléte felől. Ez persze nem jó, mert a gyereknek az lenne a legideálisabb, ha normáliis családban nőne fel, na de ezt ti ketten, közösen már elvsesztétek.

Most amit tehetsz, az az, hogy leállsz a volt palidnak (volt férjed egyáltalán) írogatásról, és neveled békében a gyereked.

Ha az apja keresi, akkor örülsz neki, ha nem, akkor meg megpróbálod erőn felül helyette is szeretni, már ha nem találtál egy értelmes férfit a gyereked apjának. Tudod, baromi sok nő örülne neki, ha a gyerek apját érdekelné a saját gyereke..... ne a fölösleges harcokkal meg az exeddel foglalkozz, hanem tedd rendbe az életed, hogy a gyerekednek normális anyja tudj lenni!

2017. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát, a láthatások alkalmával oda kell majd adnod a gyereket, bár a leírtak alapján, abban sem vagyok biztos, hogy később, akarni fogja. Apád meg nem köteles "közvetíteni". Ahogy ő letiltott téged, apád is nyugodtan letilthatja őt.
2017. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar a helyzet és újratárgyalást szeretnél, akkor gyűjtsd a "bizonyítékokat" (Facebookos beszélgetések pl) és menj el egy ügyvédhez, hogy adjanak tanácsot, mit lehet tenni. Jobbat mi sem fogunk tudni mondani, nyilván te látod, hogy mennyire zaklatás az egész, illetve mennyire hanyagolja a gyereket.
2017. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek... Szörnyű lehet majd így felnőni...
2017. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
óvodásokat nem engednék összeházasodni...
2017. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!