Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az első tárgyalás holnap azaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első tárgyalás holnap azaz junius 3. -ám lesz! Mikorra várható a második?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Közös megegyezés?Van valami,ami miatt sürgősséget kértetek?Válásról van szó?Az apósoméknak az első márciusban volt,a következő szeptemberben,közös megegyezés volt.
2010. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Amikor én váltam,közös megegyezés volt,és csak 1,kb. 20 perces tárgyalás.Igaz,nem volt se közös vagyon,se közös gyerek,az ingóságokban meg megegyeztünk.
2010. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Közösmegegyezés,bár én nem szeretnék válni csak azért egyeztem bele mert nem akarom korlátozni.Van két gyerek is,és április 23.-án adta be a keresetet.
2010. jún. 2. 10:29
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hol, mennyire van a helyi bíróság éppen leterhelve. Nekem fél évente volt egy tárgyalás, amikor nem volt megegyezés.

Amikor volt (másik válásom), ott csak egy tárgyalás volt, de ott gyerekek sem voltak.

2010. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom,a válás nagyon rossz,én is elváltam.Ahogy irták előttem is,ha van közös megegyezés,akkor nem lesz második tárgyalás,ami a békitő is egyben.De szerintem nálatok mivel vannak gyerekek,lehet lesz második,sőt ha nem tudtok megegyezni a láthatás körül,több tárgyalás is.

Nálunk 3 volt,a láthatás miatt pont,nekünk is két gyerkőc van.Egyébként az elsőre nem kell elmenned,vagy az ügyvéded elmehet,képviselhet,de neked nem kötelező!Én sem mentem el annak idején.

Remélem úgy alakul minden,ahogy szeretnéd,én azt kivánom,mégse váljatok el!Ha ez vigasztal,a válás után most egy évvel mi újból együtt vagyunk a volt férjemmel és neveljük a csemetéket.Semmi sem lehetetlen és a sors kifürkészhetetlen....

Kitartás!

2010. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok,csak még annyit irnék,a mi első tárgyalásunk is június 3.-án volt...
2010. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elmegyek,bár nem igazán van hozzá lelkierőm!!De el akarom mondni hogy nem én akarok válni hogy szükségünk van rá és hogy szeretjük!!!Bárcsak én is olyan szerencsés lennék hogy velünk maradna!!!Köszönöm a válaszodat!!!
2010. jún. 2. 11:09
 8/19 A kérdező kommentje:
És a következő tárgyalás mikor volt?Ha nektek is junius 3.-án volt az első?
2010. jún. 2. 11:11
 9/19 anonim ***** válasza:
nekem tavaly decemberbe volt az első ,szeptemberbe adtuk be a válást.és a második március 8 án volt.közös megegyezéssel váltunk van egy gyerek meg ház
2010. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon gyorsan megy akkor a férjem április 23.-án adta be és most vagyis holnap junius 3.-ára tűzték ki az elsőt!!!
2010. jún. 2. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!