Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem bírom elviselni az apámat. De lassan tesómat sem.

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.

Anyuéknál van gáz. Apu pár évvel ezelőtt már eljátszotta ezt hogy nem hajlandó elmenni dolgozni.akkor másfél évig csinálta ..oltári cirkuszok voltak otthon,akkor még ott laktam én is.folyton bőgtem meg mentem és próbáltam leállítani meg elgondolkodtatni hogy egy bunkó.,mert az.amellett hogy cseszik elmenni dolgozni még úgy viselkedett az egész családjával hogy azt el se tudom mondani ..eszméletlen bunkó volt.akkor vágta a fejemhez hogy anyu kölyke vagyok.akkor megfogadtam hogy soha de soha többet nem állok vele szoba.de anyu rávett hogy próbáljak meg valahogy jópofizni mert ha még én is utálkozok vele sokkal butább lesz.(tettlegesség szerencsére még sose volt se velünk se anyuval szemben csak szóban buta)ordibál meg csapkod egyfolytában.most megint eljött nála ez a dolog..megint úgy döntött neki elég volt a munkából...hiába mondja neki anyu hogy jövő honapban nem fogják tudni feladni a csekkeket nem érdekli mindig azt hajtja hogy anyut csak a pénz érdekli...de hát könyörgöm mi érdekelje,valamiből fel kell adni a csekkeket.az ö fizetése kevés rá egyedül. Én szerencsére már nem lakok ott így nem kell minden egyes vitát átélnem.de így is szörnyű...anyut én nagyon imádom mindig rengeteget segített mindig azt leste miben tud segíteni mindent meg tett mindig.jó is a viszonyunk nagyon.igaz hogy azért tudott annyit segíteni anyagilag mert apu jobban keresett de apunak soha nem jutott eszébe hogy bármiben is segítse a gyerekét.sőt még azt is sajnálja tőlünk amit anyu segített.utálom.túlzottan sose kedveltem mert sose foglalkozott velünk sose érdekelték a gyerekei. De most már a bátyám kezd akkora bunkó lenni mint ö.tegnap ott voltam náluk és először elkezdett apu cirkuszolni de még egész lájtosan..olyankor ha ott vagyok anyu nem is akar belefolyni jobban mert tudja hogy engem nagyon meg tud viselni..meg most kismama vagyok és nem akarja hogy kiboruljak. úgyhogy az csak engem kicsit idegesített hogy elkezdett kötekedni anyuval hogy majd veszekednek egy jót de nem jött össze.

később bent voltam anyunál beszélgettünk és nézegettem a számítógépén csak neki valami érintkezős probléma van a gépével és nagyon hamar kinyiffan.én véletlen belerúgtam,de totál kicsit és a gép kikapcsolt és nem lehetett visszakapcsolni.szóltam tesómnak nézze meg mert ö ért hozzá valamennyit.de tudtam hogy cirkuszolni fog mert nem tud csendben meg csinálni semmit.de nem gondoltam hogy ennyire.ordibált anyuval mint állat hol ott nem is az ö hibája volt hogy tönkrement a gép.meg se csinálta és ott hagyta.akkor bement anyu hogy adja oda a szünetmentesítő számláját mert szerintünk rossz és visszavisszük ö meg őrjöngött hogy nincs nála meg minden,egyszer csak elővette a pénztárcájából és ledobta a földre anyu elé.akkor elsírta magát anyu.tényleg ki lett nyalva a segge neki is mert anyu a gyerekeinek mindig mindent meg tett,semmit nem kell csinálnia tesómnak otthon annyi hogy néha lenyírni a füvet.28 éves még ott lakik anyuéknál de anyu egy fillért nem kér tőle.holott nagyon szarul állnak most anyagilag.mért kell vele így bánni?

én most úgy döntöttem hogy nem megyek hozzájuk mert apura totál nem vagyok kíváncsi de most tesómra sem.bár azt eldöntöttem hogy ha megnyugszok kicsit és talizok tesómmal beolvasok neki.tegnap este óta bőgök annyira bánt,pedig szerintem 25 hetes terhesen nagyon nem tesz jót...ezért gondoltam hogy nem megyek hozzájuk. anyu ha akar beszélgetni nyugodtan átjöhet mert közvetlen szomszédok vagyunk de én nem kérek belőlük.

szerintetek ez jó megoldás?

ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett de talán így nagyjából érthető.

köszönöm mindenkinek aki próbál segíteni.

23/L


2010. jún. 2. 10:14
 1/7 anonim válasza:
52%

Ha jól veszem ki a szavaidbó, az anyukád miatt aggódsz, de te már nem élsz velük egy fedél alatt.


Azt tanácsolnám neked, hogy élvezd a saját életed, irányítsd azt előrelátóan, hogy mindig jól érezd magad.


Az anyukádat szeresd, látogasd, stb. Viszont ne vállald magadra a gondjait. Mindenki a saját életét éli, azért egy személyben felelős. Az anyukádért te nem vállalhatsz felelősséget. Ő tudja egészen pontosan, miért van még együtt azzal a férfival, egész pontos indokai vannak, pl szeretet, anyagi érdek, stb. Neki ez így biztosan jó. Azaz, például jobb egy buta férjjel élni, mint fedél nélkül lenni az utcán. Ha nem lenne jó, már változtatott volna rajta, olyan ároj is, hogy megy az utcára, csakhogy ne kelljen egy durva, iszákos-erőszakos állattal egy fedél alatt élnie.


Szóval, amikor elkezdenél sírni az anyu miatt, gondolj a saját előtted álló életedre, a 25 hetes terhességre, a jövendő gyerekre.

2010. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem...

Mi is a gond?

Ha elrontasz valamit,azért miért is dicsérjenek meg?Vagy mit vártál?

Ha apád úgy dönt,nem dolgozik-lehet van félretett pénze-mert eddig sokat keresett,az nem a te dolgod.Valószínű eddig is egyedül dönthetett ilyen dolgokban,"megnevelni"már késő. Vagy az a gond,hogy ezentúl nem támogatnak?De hát férjnél vagy,teremtse elő a férjed!Vagy neki nem kell,csak apádnak?

Miért baj,ha a bátyád otthon lakik?Te fizeted a rezsijét?(Enyébként azért lakik ingyért otthon,mert az anyja nem bírja elengedni a kicsifiát,ezt leírtad azzal,hogy ki van szolgálva)

Hát ha nem akarod eltolni a családodat,akkor most sasolj és ne azt csináld amit anyukád.Úgy látom ,most kezd a fejére borulni-kiégett férj,elkényeztetett gyerekek-az,amit eddig úgy kellett volna csinálnia,hogy mindenki a család részesének érezze magát egyenlő feltételekkel.Gondolom eddig ő volt az,aki szuper volt,mert mindent elintézett,megcsinált,csak ugye a családnak nem erről kell szólnia...mert az "elnyomottak fel szoktak lázadni"

Egyébként meg most tényleg érzékenyebb vagy a hormonok miatt.

2010. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elsőnek nagyon köszönöm.

második...igen abban igazad van hogy el lett kényeztetve mind kettőnk.és nem ..nincs szükségem anyagi segítségre mert igen férjnél vagyok és a férjemmel azért találkozok csak 4 havonta 2 hetet mert dolgozik külföldön éppen azért hogy el tudjon tartani minket.én anyut sajnálom hogy két olyan emberrel kell egy háztartásban élnie aki folyton bántja.soha nem lehet igaza semmiben.tény hogy el lett rontva ott hogy nem addig lett megteremtve egy normális családi légkör ameddig kicsik voltak a gyerekek stb de ez számomra akkor is durva hogy ilyen buták.én is ugyan úgy meg kaptam mindent mint tesóm mert ugyan annyit kaptunk ez ö maga is tudja akkor mért van az hogy én tudom értékelni azt a rengeteg dolgot amit adott ö meg nem.én szeretnék segíteni anyunak anyagilag is hogy ameddig ilyen a helyzet ne maradjanak el...de nem akarja elfogadni.mindig azt mondja hogy tegyük félre szükségünk lesz arra..nem fogadja el.és aggódok érte hogy mivel akikkel egy fedél alatt él senki nem mutat felé egy csepp szeretetet sem félek hogy idegileg az kivégzi.elválni nem igazán tud pedig megfordult a fejében..de a ház amiben laknak anyué mert örökölte...de a felújításokat viszont közös pénzből finanszírozták.úgyhogy fizetni kéne apunak nem is keveset amire meg pláne nincs módjuk...!

rosszul esik hogy én lettem megszólva hogy az a bajom hogy nem támogatnak anyagilag holott én csak aggok anyuér.mert mindenki aki anya ha csak egy kicsit belegondol hogy ez milyen lehet hogy nem csak a férje de a gyereke is ellene fordul.aggódok érte.nem ezt érdemelné.és ráadásul engem furdal a lelkiismeret hogy mért értem hozzá ahhoz a hülye géphez mert ha nem rúgok véletlen bele akkor nincs ez az egész.kész vagyok teljesen.

2010. jún. 2. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled abban, hogy inkább ne menj oda ha ez az eredménye. Anyukád majd meglátogat. Azért ha a többiek felhívnak beszélj velük és ha rákérdeznek miért nem mész mond el az igazat. Ennyire szintem mindenki lehet önző. És igen sajnos anyuddal nincs mit tenni, ez van és kész.
2010. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

igen tudom hogy anyu is hibás és ezt ö is tudja.mert nem szabadott volna hogy így elfajuljon,addig kellett volna kikupálni a családot ameddig lehet. de akkor is irtó szörnyű hogy hogy lehet így viselkedni.és mivel amikor kicsi voltam már akkor is sok hangos vitájuk volt én meg mondtam a férjemnek hogy mi a gyerekeink előtt soha nem fogunk veszekedni.mert én átéltem milyen és nem akarok fájdalmat a gyerekemnek.és ebben egyet értettünk.sajnos az ö szülei is rosszak mert ők meg isznak mind ketten.úgyhogy mindkettőnknek előttünk van az elő példa hogy milyenek nem akarunk lenni.és nem is leszünk.

2010. jún. 2. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazatok! Persze, hogy törődsz az anyáddal, én is ezt tenném a helyedben.a tesódat szard le vagy pofozd föl, amelyik jobban esik, vele ténleg ne foglalkozz!te hogy állsz anyagilag?nem tudnál anyukádon segiteni kicsit?
2010. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia.

de tudnék csak nem fogadja el...azt mondja jol jön az még nekünk. beszélgettünk anyuval sokat.és abban maradtunk hogy megoldja..most probál kedvesen viselkedni hátha majd akkor apu is elkezd dolgozni.mert azt észre vettük hogy minnél jobban mondogatva van neki meg minnél jobban láccik hogy anuyt idegesiti annál inkább nem akar változtatni.most taktikát váltott.most nem zaklatja de megszoitotta a madzagot és nem csak apuval szemben hanem mgaával is meg mindnkivel.majd talán igy sikerül.

és legalább arra sikerült rávennem hogy ha meg van szorulva nagyon akkor szoljon és segitünk neki és majd visszaadhatja ha helyre állnak.ebbe nagy duzzogva belement.pedig nem kérném vissza mert ö is sokat segitett.de örülök hogy eddig eljutottam hogy igy elfogadja.legalább amikor kell akkor tudok segiteni.

tesom az alapbol mindig hisztizik ha valamire meg van kérve de ennyire buta még nem volt soha..azota meg tök normális.sajnos van igazság abban hogy nagyon szabadjára lett engedve...igaz én is mert ugyan ugy lettünk nevelve.csak a atesom természetre nagyon apu és azért olyan buta soxor.ja és egyik válaszolo aki irta hogy mért zavar engem hogy tesom még ott lakik...nem zavar csak arra utaltam azzal hogy még mindig ott él és nem kér anyu töle egy vasat se meg nagyon szivességet sem, hogy ha tényleg semmi dolga és el van tartva akkor szerintem az lenne az alap ha amire megkérnek szo nélkül teljesiti az ember.szerintem.

na mindegy..szerencsére most már nincs feszültség. most van ez az uj taktika amit nagyon szeretnék ha bejönne.mert ha apu is dolgozna ugy mint a család többi tagja nem lenne anyagi gondjuk és nem lenne annyi vita.

de én ki maradok belöle teljesen...csak ott leszek ha meg kéne halgatnom anyut.vagy ha tudok segitek neki. ebben maradtunk.

bocsi hibákért de álmosodok.

2010. jún. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!